bg

Wyniki V kolejki MLP "Wiosna 2017"

Wyniki V kolejki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej "Wiosna 2017".
 
 
 
 
Spotkania Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej "Wiosna 2017" odbywają się
we wtorki i środy o 19:00 i 20:00 na Orliku przy ul. Żołnierskiej.
 
 
DRUŻYNA                              M     Z      R      P       BRAMKI   PKT
1. JUNIOR TEAM 5 4 0 1 17:9 12
2. BAMBUS TEAM 5 3 1 1 27:12 10
3. KOPERNIKA 5 3 0 2 17:14 9
4. MRĄGOWO.DLAWAS.INFO 5 3 0 2 16:17 9
5. RKS BAMBUS LAJCEPS 5 2 1 2 16:18 7
6. BIEDA JUNIORS 5 2 0 3 14:13 6
7. EXTRA TEAM 5 1 0 4 15:25 3
8. BIAŁA MEWA 5 1 0 4 11:25 3

 
M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty
 
 
I KOLEJKA 11-12.04.2017 r. 
 
Bambus Team   1:4   Kopernika
(Nowakowski - Rybkiewicz 3x, Ciuńczyk)
 
Bieda Juniors  2:3   Mragowo.DlaWas.Info
(Haponik, Michnowicz - Górski, Woronko 2x)
 
Extra Team   3:6   Junior Team
(Kersz, Jaworski 2x - Serowik 2x, Marcińczyk, Gofron 2x, Kruszewski)
 
RKS Bambus Lajceps   5:4   Biała Mewa
(Januszkiewicz 5x - Kapusta 3x, Malinowski)
 
 
II KOLEJKA 18-19.04.2017 r. 
 
Junior Team   5:3   Mragowo.DlaWas.Info
(Gabryszak, Kruszewski 2x, Marcińczyk, Gofron - Ząbkiewicz, Reszka, Woronko)
 
Bieda Juniors   5:3   Extra Team
(Stankiewicz 2x, Haponik, Bujnowski, Michnowicz - Gołota 2x, Chlubicki Konrad)
 
RKS Bambus Lajceps    5:3    Kopernika
(Januszkiewicz 5x - Kajetaniak, Rybkiewicz, Chyczewski)
 
Bambus Team    9:1    Biała Mewa
(Majak, Kowalczyk 3x, Krysiak 2x, Nowakowski 2x, Olszewski Patryk - Kapusta)
 
 
III KOLEJKA 25-26.04.2017 r. 
 
Extra Team   5:1   Biała Mewa
(Chlubicki Konrad 2x, Bałdyga Tomasz 2x, Gołota - Wandyk)
 
Bieda Juniors   3:4   Kopernika
(Michnowicz, Stankiewicz, Dymerski - Rybkiewicz 2x, Ocios, Chyczewski)
 
RKS Bambus Lajceps    1:4    Junior Team
(Januszkiewicz - Serowik 2x, Kruszewski 2x)
 
Bambus Team   7:2   Mragowo.DlaWas.Info
(Kowalczyk 2x, Krysiak, Bumbul, Nowakowski 3x - Borowski, sam.)
 
 
IV KOLEJKA 9-10.05.2017 r. 
 
Biała Mewa   3:5  Mragowo.DlaWas.Info
(Tomaszewski Kacper, Kaszuba, Malinowski - Woronko 3x, Ostrowski, Waszul)
 
Bieda Juniors   0:1  Junior Team
(Spirydon)
 
Kopernika   6:2  Extra Team
(Rybkiewicz 4x, Ciuńczyk 2x - Gołota 2x)
 
RKS Bambus Lajceps   3:3  Bambus Team
(Januszkiewicz 2x, Bednarski - Krysiak 2x, Kowalczyk)
 
 
V KOLEJKA 16-17.05.2017 r. 
 
Mragowo.DlaWas.Info  0:3  Kopernika
(walkower)
 
Biała Mewa  2:1  Junior Team
(Malinowski, Kapusta - Kruszewski)
 
RKS Bambus Lajceps  2:4  Bieda Juniors
(Januszkiewicz 2x - Michno, Dymerski 2x, sam.)
 
Bambus Team   7:2  Extra Team
(Nowakowski 3x, Kowalczyk, Krysiak 2x, sam. - Gołota 2)
 
VI KOLEJKA 23-24.05.2017 r. 
 
19:00 Extra Team - Mragowo.DlaWas.Info
 
20:00 Kopernika - Biała Mewa
 
19:00 Extra Team - RKS Bambus Lajceps
 
20:00 Bambus Team - Bieda Juniors

 

VII KOLEJKA 30-31.05.2017 r. 
 
19:00 Kopernika - Junior Team
 
20:00 Bieda Juniors - Biała Mewa
 
19:00 RKS Bambus Lajceps - Mragowo.DlaWas.Info
 
20:00 Bambus Team - Junior Team
 
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
 
BAMBUS TEAM:
Nowakowski 8
Majak 1
Kowalczyk 7
Krysiak 7
Olszewski Patryk 1
Bumbul 1
 
RKS BAMBUS LAJCEPS:
Januszkiewicz 15
Bednarski 2
 
EXTRA TEAM:
Kersz 1
Jaworski Adrian 2
Chlubicki Konrad 3
Gołota 5
Bałdyga 2
 
JUNIOR TEAM:
Serowik 4
Marcińczyk 2
Gofron 3
Kruszewski 6
Gabryszak 1
Spirydon 1 
 
BIEDA JUNIORS:
Haponik 2
Michnowicz 4
Stankiewicz 3
Bujnowski 1
Dymerski 3
 
MRĄGOWO.DLAWAS.INFO:
Górski 1
Woronko 6
Ząbkiewicz 1
Reszka 1
Borowski 1
Ostrowski 1
Waszul 1
 
BIAŁA MEWA:
Kapusta 5
Malinowski 3
Wandyk 1
Kaszuba 1
Tomaszewski Kacper 1
 
KOPERNIKA:
Rybkiewicz 10
Ciuńczyk 3
Kajetaniak Kuba 1
Chyczewski 2
Ocios 1
  • Opublikowano: piątek, 05, maj 2017 10:23
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb