bg

Mrągowska Liga Piłkarska na Orliku | PODSUMOWANIE

Zakończyliśmy rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej na Orliku "Wiosna 2018".
 
 
 
Spotkania ligowe rozgrywane były we wtorki i środy od godz. 19:00 do 21:00 na Orliku przy ul. Żołnierskiej.
 
 
X KOLEJKA
 
26.06.2018 r.
FALA WARPUNY   2:5   WODOCIĄGI
(Saraczyn, Cychowski – Paszkowski 2x, Worobij, Olender, Kaczmarski )
 
OLD BOYS   9:2   OSK-DWÓJKA 
(Kowalczyk 5x, Krysiak 2x, Stankiewicz, Gorzelany – Tater, Suwezda)
 
27.06.2018 r.
FALA WARPUNY   1:2  AWARIA MRĄGOWO
(Graczyk K. – Woronko 2x)
 
 
IX KOLEJKA
 
19.06.2018 r.
FALA WARPUNY   4:4   OSK-DWÓJKA
(Graczyk K., Cychowski, Saraczyn, Graczyk M. – Styliaras 2x, Gwiazda, Żyrkowski)
 
WODOCIĄGI   4:3   AWARIA MRAGOWO
(Paszkowski 2x, Worobij, Olender – Żyrkowski, Ostrowski, Domian)
 
20.06.2018 r.
OLD BOYS   3:2   WODOCIĄGI
(Krysiak 2x, Nowakowski – Olender, Kaczmarski)
 
EXTRA TEAM   0:4   AWARIA MRĄGOWO
(Siekierski, Ostrowski, Woronko, Chorążewicz)
 
 
VIII KOLEJKA
 
12.06.2018 r.
OLD BOYS  10:0  EXTRA TEAM
(Nowakowski 7x, Olender, Krysiak, Stankiewicz )
 
WODOCIĄGI  5:5  OSK-DWÓJKA
(Klimczuk 3x, Paszkowski, Worobij – Tater 2x, Granica, Styliaras A., Suwezda)
 
13.06.2018 r.
EXTRA TEAM   3:0   WODOCIĄGI 
(Walkower)
 
OLD BOYS  10:2  FALA WARPUNY 
(Nowakowski 7x, Gogołowski, Olszewski, Stankiewicz – Saraczyn 2x)
 
 
VII KOLEJKA
05.06.2018 r.
OLD BOYS   5:7  AWARIA MRĄGOWO
(Nowakowski 3x, Styliaras M., Krysiak – Chorążewicz 3x, Woronko 2x, Żyrkowski, Ostrowski)
 
06.06.2018 r.
EXTRA TEAM   3:8  OSK-DWÓJKA 
(Lisiewski, Chlubicki K., Ropiak – Tater 3x, Styliaras A. 3x, Suwezda, Granica)
 
FALA WAPUNY   4:4   AWARIA MRĄGOWO
(Graczyk 2x, Herbich, Saraczyn – Żyrkowski 2x, Chorązewicz, Jaśkowski)
 
 
VI KOLEJKA 
 29.05.2018 r.
WODOCIĄGI  2:2  OLD BOYS 
(Paszkowski, Doraczyński – Gorzelany 2x)
 
EXTRA TEAM  5:9  OSK-DWÓJKA
(Gofron 2x, Olszewski 2x, Chlubicki – Suwezda 2x, Pryślak 2x, Granica 2x, Szymanowski 2x)
 
30.05.2018 r.
AWARIA MRĄGOWO  6:2  OSK-DWÓJKA
(Jaśkowski 3x, Chorążewicz 2x, Woronko – Suwezda, Tater)
 
 
V KOLEJKA  
22.05.2018 r.
OSK-DWÓJKA   4:8   WODOCIĄGI
(Suwezda, Styliaras Adrian 2x, Tater – Paszkowski 3x, Olender 2x, Kaczmarski, Klimczuk, (sam.)
 
OLD BOYS  5:3  AWARIA 
(Styliaras Mariusz x3, Gorzelany, Stankiewicz – Ostrowski, Malinowski, Siekierski)
 
23.05.2018 r.
FALA WARPUNY  6:3  EXTRA TEAM 
(Saraczyn x2, Kryspin Graczyk, Marceli Graczyk, Szymanowski , (sam.) – Lisiewski, Gofron, Chlubicki
 
BRYGADA RR  1:1  OLD BOYS 
(Zybajło – Kowalczyk )
 
 
IV KOLEJKA
 
15.05.2018 r.
19:00   BRYGADA RR  6:4  OLD BOYS
(Chorązewicz x2, Kuba Tomaszewski x2, Kacper Tomaszewski, Zybajło – Stankiewicz, Krysiak x2, Gorzelany)
 
20:00   OSK – DWÓJKA   3:4   AWARIA MRĄGOWO
(Tater x2, Szymanowski – Malinowski x2, Woronko, Jaśkowski)
 
 
16.05.2018 r.
19:00   AWARIA MRĄGOWO   12:1   EXTRA TEAM
(Żyrkowski x5, Woronko x4 , Jaśkowski x2, Domian – Ropiak)
 
20:00   FALA WARPUNY   5:4   WODOCIĄGI
(Szymanowski, Cychowski, Saraczyn x2, Herbich – Narel, Klimczuk, Olender x2)
 
 
III KOLEJKA
 
8.05.2018 r.
BRYGADA RR   5:2   EXTRA TEAM
(Zybajło, Bobrowski 2x, Styliaras, Pierowicz – Chlubicki Konrad 2x)
 
WODOCIĄGI   3:2   AWARIA MRAGOWO
(Paszkowski 2x, Olender – Żyrkowski, Woronko)
 
9.05.2018 r.
OLD BOYS   4:1   OSK – DWÓJKA
(Nowakowski 2x, Krysiak 2x – Pryślak)
 
FALA WARPUNY   6:0   EXTRA TEAM
(Cychowski 2x, Graczyk C. 2x, Graczyk M., Saraczyn)
 
 
II KOLEJKA
 
24.04.2018 r.
OLD BOYS   5:1   EXTRA TEAM
(Stankiewicz 3x, Krysiak, Styliaras M. – Chlubicki K.)
 
25.04.2018 r.
BRYGADA RR   8:4   AWARIA MRĄGOWO
(Bednarski 2x, Zybajło 2x, Styliaras 2x, Cichowski, (sam) – Malinowski, Kurbiedź, Domian, Żyrkowski)
 
FALA WARPUNY   3:3   OSK-DWÓJKA
(Herbich 2x, Haracyn – Żyrkowski, Suwezda, Gwiazda)
 
 
I KOLEJKA 
 
17.04.2018 r.
WODOCIĄGI  3:4   EXTRA TEAM 
(Szczypkowski  2x, Kaczmarczyk – Chlubicki Konrad 3x, Bałdyga)
 
BRYGADA RR   8:5  OSK – DWÓJKA 
(Syliaras Adrian 3x, Zybajło 2x, Nałysnyk, Chorążewicz 2x – Tater 3x, Jankowski, Suwezda)
 
18.04.2018 r. 
OLD BOYS  4:6  FALA WARPUNY 
(Nowakowski 2x, Styliaras Mariusz, Olszewski – Kryspin Graczyk, Marceli Graczyk, Kowalczyk 2x, Herbich, Cychowski)
 
 

DRUŻYNA

 

R

P

 BRAMKI

  PKT

1. OLD BOYS

 

10

7

1

2

56:25

22

2. AWARIA M-WO

 

10

6

1

3

34:40

19

3. FALA WARPUNY

 

10

4

3

3

41:51

15

4. WODOCIĄGI

 

10

4

2

4

36:36

14

5. OSK-DWÓJKA

 

10

2

3

5

41:51

9

6. EXTRA TEAM

 

10

2

0

8

23:53

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

STATYSTYKI STRZELCÓW :
 
WODOCIĄGI :
Szczypkowski 2
Kaczmarski 4
Paszkowski 11
Olender 8
Narel 1 
Klimczuk 5
Doraczyński 1
Worobij 4
 
EXTRA TEAM :
Chlubicki Konrad 7
Bałdyga 1
Ropiak 2
Gofron 3
Lisiewski 2
Olszewski 2
 
 
OSK-DWÓJKA:
Tater 9
Suwezda 7
Żyrkowski 2
Gwiazda 2
Pryślak 3
 Szymanowski 3
Granica 5
Styliaras A. 9
 
OLD BOYS:
Nowakowski 22
Styliaras Mariusz 6
Olszewski 2
Krysiak 9
Stankiewicz 7
Gorzelany 4
Kowalczyk 6
Olender 1
Gogołowski 1
 
FALA WARPUNY:
Kowalczyk 2
Kryspin Graczyk 6
Marceli Garczyk 4
Herbich 4
Cychowski 6
Cyprian Graczyk 1
Saraczyn 11
Szymanowski 2
 
AWARIA MRĄGOWO :
Żyrkowski 10
Woronko 12
Malinowski 3
Jaśkowski 7
Domian 2
Ostrowski 3
Siekierski 3
Chorążewicz 7
 
 
ŻÓŁTE KARTKI :
 
WODOCIĄGI :
Bombało 1
 
OLD BOYS :
Gogołowski 1
 
OSK – DWÓJKA :
Pryślak 2
Gwiazda 1
 
EXTRA TEAM :
Ropiak 1
Bałdyga 1
 
FALA WARPUNY:
Cychowski 1
Graczyk M 1
 
AWARIA :
Jaśkowski 1
Borowski 2
Żyrkowski 1
Chorążewicz 1
 
  • Opublikowano: sobota, 12, maj 2018 12:59
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb