bg

BUDEXTAN Mrągowska Liga Halowa | Aktualności

Aktualności BUDEXTAN Mrągowskiej Ligi Halowej 2018/2019.

 

W niedzielę 17 lutego 2019 r. zakończyły się rozgrywki BUDEXTAN Mrągowskiej Ligi Halowej.
 
Najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów:
a) Rafał Tobolski (Bruss Team),
b) Łukasz Ropiak (Flor Fabo Cub Cadet),
c) Ariel Chlubicki (Extra Team),
d) Karol Wachowiak (OSK-Dwójka),
e) Leszek Lis (SMS Old Boys Piecki),
f) Kryspin Graczyk (RKS Bambus Lajceps),
g) Marek Nowakowski (Mercedes Club),
h) Mateusz Skonieczka (KoGo Team),
i) Patryk Wiensław (Orlęta Reszel),
j) Robert Bumbul (MZL Głowala Mrągowo).
 
All Star ligi:
a) Mateusz Barszczewski (KoGo Team),
b) Mateusz Papliński (KoGo Team),
c) Mateusz Terlik (Orlęta Reszel),
d) Mateusz Zaleśkiewicz (Orlęta Reszel),
e) Damian Glinka (MZL Głowala Mrągowo).
 
MVP ligi - Kamil Skrzęta (MZL Głowala Mrągowo).
 
Bramkarz ligi - Jarek Doborzyński (Orlęta Reszel).
 
Strzelec ligi - Łukasz Kuśnierz (MZL Głowala Mrągowo).
 
Puchar Fair Play ligi - SMS Old Boys Piecki.

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA BUDEXTAN MRĄGOWSKIEJ LIGI HALOWEJ

L.p.

Nazwa Drużyny

Mecze 

Z

R

P

Bilans

Punkty

1.

MZL Głowala Mrągowo

20

18

0

2

157:41

54

2.

Orlęta Reszel

20

17

0

3

141:29

51

3.

Kogo Team

20

16

0

4

147:44

48

4.

Mercedes Club

20

13

1

6

131:55

40

5.

RKS Bambus Lajceps

20

12

1

7

86:56

37

6.

SMS Old Boys Piecki

20

10

2

8

91:68

32

7.

OSK-Dwójka

20

7

1

12

61:114

22

8.

Extra Team

20

5

1

14

41:129

16

9.

Flor Fabo Cub Cadet

20

3

1

16

41:169

10

10.

Bruss Team

20

1

1

18

33:182

4

 

Awaria Mrągowo*

20

3

2

15

40:82

11

 
 
* zespół wykluczony z rozgrywek
 
 
I KOLEJKA SOBOTA 17.11.2018 r.
 
 
MERCEDES CLUB 10:2 BRUSS TEAM
(Nowakowski x2, Nałysnyk x2, Januszkiewicz x2, Kurta, Tomaszewski K. x2, Rzemyk – Kostros, Bilkiewicz)

RKS BAMBUS LAJCEPS 0:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Lis L.)

AWARIA MRĄGOWO 4:2 FLOR FABO CUB CADET
(Kowalczyk x3, sam. – Cychowski, sam.)

KOGO TEAM 9:0 EXTRA TEAM
(Skonieczka x3, Kruszewski x2, Gofron, Serowik, Barszczewski, Wójcik)

ORLĘTA RESZEL 12:0 OSK-DWÓJKA
(Terlik x2, Sawicki, Leszczenko, Zaleśkiewicz x2, Wiensław x3, Romańczuk x2, Doborzyński)
 
 
II KOLEJKA NIEDZIELA 18.11.2018 r.
 
 
KOGO TEAM 1:8 ORLĘTA RESZEL
(Swacha – Terlik, Zaleśkiewicz, Romańczuk x2, Sawicki, Leszczenko, Wiensław, sam.)

OSK-DWÓJKA 5:1 BRUSS TEAM
(Gwiazda x2, Szymanowski, Pryślak, Żyrkowski R. – Nowak)

SMS OLD BOYS PIECKI 7:1 EXTRA TEAM
(Zhulin x2, Zbikowski x2, Lis K., Roch, Ścibek – Johnen)

MZL GŁOWALA MRĄGOWO 9:1 FLOR FABO CUB CADET
(Glinka, Majak, Żbikowski, Serowik x2, Maciorowski, Bumbul x2, Szewczyk – Sohn)

MERCEDES CLUB 3:3 AWARIA MRĄGOWO
(Nowakowski, Piendyk, Nałysnyk – Siekierski x2, Kowalczyk)
 
 

III KOLEJKA SOBOTA 24.11 2018 r. 

 

RKS BAMBUS LAJCEPS 4:2 AWARIA MRĄGOWO
(Graczyk K. x2, Fąk, sam. – Żyrkowski, Siekierski)
 
MERCEDES CLUB 5:4 OSK-DWÓJKA
(Piendyk, Rzemyk, Januszkiewicz x2, Nałysnyk – Suwezda, Wachowiak, Szymanowski, sam.)
 
EXTRA TEAM 5:1 BRUSS TEAM
(Bandurow x2, Małysz, Gieryk – Bałdyga)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 6:2 SMS OLD BOYS PIECKI
(Glinka, Bumbul x3, Żbikowski, Skrzęta – Lis L., Roch)
 
KOGO TEAM 12:1 FLOR FABO CUB CADET
(Skonieczka x7, Serowik, Wójcik x2, Zapert, sam. – Saraczyn)

 

IV KOLEJKA NIEDZIELA 25.11.2018 r. 

 

OSK-DWÓJKA 2:1 EXTRA TEAM
(Gwiazda, Suwezda – Gieryk)
 
FLOR FABO CUB CADET 3:3 BRUSS TEAM
(Cychowski, Saraczyn, Kaczmarek – Oleksiej x2, Wierzbicki)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 8:1 AWARIA MRĄGOWO
(Bumbul, Bednarski, Pawłowski x2, Żbikowski, Glinka x2, Skrzęta – Kowalczyk)
 
MERCEDES CLUB 1:3 ORLĘTA RESZEL
(Piendyk – Urbanowicz, Wiensław, sam.)
 
KOGO TEAM 3:2 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Skonieczka, Swacha, Kruszewski – Fąk, Graczyk M.)

 

V KOLEJKA NIEDZIELA 2.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 8:0 EXTRA  TEAM
(Policha x3, Zaleśkiewicz x2, Terlik, Królik, Bochno)
 
FLOR FABO CUB CADET 5:2 OSK-DWÓJKA
(Saraczyn, Kaczmarek x2, Ropiak, Rapacki – Gwiazda, Wachowiak)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 2:7 KOGO TEAM
(Skrzęta, Kuśnierz – Ciecierski, Skonieczka x4, Serowik, Wójcik)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:3 BRUSS TEAM
(Graczyk M., Graczyk K., Fąk, Kowalczyk,  Styiaras A. x2, sam. x2 – Bałdyga, Oleksiej, Patecki)
 
AWARIA MRĄGOWO 2:2 SMS OLD BOYS PIECKI 
(Kowalczyk x2 - Lis K., Zhulin)
 

 

VI KOLEJKA SOBOTA 8.12.2018r. 

 

MZL GŁOWALA MRAGOWO 10:1 EXTRA TEAM
(Szewczyk x2, Kuśnierz x4, Maciorowski x2, Kucharczyk, Majak – Gieryk)
 
MERCEDES CLUB 7:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Chorążewicz x2, Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba, Januszkiewicz x2, Nowakowski  - Ścibek)
 
KOGO TEAM 18:2 OSK-DWÓJKA
(Barszczewski x2, Swacha x4, Bognacki x4, Serowik x2, Kruszewski x3, Gofron, Ciecierski, Marcińczyk – Malinowski, Żyrkowski R.)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 6:0 FLOR FABO CUB CADET
(Graczyk K. x2, Kowalczyk x3, Styliaras A.)
 
ORLĘTA RESZEL 5:2 AWARIA MRĄGOWO
(Janowski, Policha x3, Królik – Krajewski, Kowalczyk)

 


VII KOLEJKA NIEDZIELA 9.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 4:0 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Wiensław x3, sam.)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 12:0 OSK-DWÓJKA
(Kuśnierz x5, Glinka, Szewczyk, Żbikowski, Majak, Skrzęta x3)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 11:3  BRUSS TEAM 
(Ścibek x3, sam., Spyra, Żbikowski, Roch, Maćkiewicz, Lis K., Lis L., Józepczuk – Szymański x2, sam.)
 
MERCEDES CLUB 12:2 FLOR FABO CUB CADET 
(Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba x4, Chorążewicz, Januszkiewicz, Piendyk, Nowakowski x3, Nałysnyk – Kaczmarek, Ropiak)
 
KOGO TEAM 12:3 AWARIA MRĄGOWO
(Bognacki, Ciecierski, Skonieczka x5, Barszczewski x2, Kruszewski x3 – Bartosiewicz, Siekierski, Woronko)
 


VIII KOLEJKA SOBOTA 15.12.2018 r.

 

KOGO TEAM 4:5 SMS OLD BOYS PIECKI
(Bognacki, Skonieczka x3 – Bielach, Lis K. x2, Zhulin, Lis L.)
Marcińczyk (KOGO Team) - czerwona kartka za wulgarne zachowanie w stosunku do sędziów - 3 mecze kary
 
ORLĘTA RESZEL 13:0 FLOR FABO CUB CADET
(Wiensław x2, Policha x3, Terlik x3, Janowski x2, Sawicki x2, Bochno)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:1 OSK-DWÓJKA
(Fąk x4, Styliaras A. x3, Trzciński – Korotko)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 13:0 BRUSS TEAM
(Maciorowski x3, Glinka x3, Kuśnierz x3, Majak x2, Szewczyk, Bączek)
 
EXTRA TEAM 1:13 MERCEDES CLUB
(Gieryk – Nowakowski x6, Piendyk x2, Chorążewicz x4, Zybajło)

 


IX KOLEJKA NIEDZIELA 16.12.2018 r. 

 

AWARIA MRĄGOWO 3:1 BRUSS TEAM
(Krajewski, Woronko, Kowalczyk – Szymański)
 
FLOR FABO CUB CADET 6:2 EXTRA TEAM
(Saraczyn, Graczyk, Kaczmarek, Cychowski, Ropiak, Sohn – Jaworski x2)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 4:0 OSK-DWÓJKA
(Roch x3, Lis K.)
 
MERCEDES CLUB 6:1 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Nałysnyk x4, Rzemyk, Nowakowski – Kaszuba)

 

X KOLEJKA NIEDZIELA 06.01.2019 r. 
 
 
OSK-DWÓJKA 5:2 AWARIA MRĄGOWO
(Żyrkowski R., Herbich x2, Żyrkowski P., Szymanowski - Woronko x2)
 
EXTRA TEAM 0:11 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Trzciński x3, Kaszuba x3, Graczyk K. x2, samobój, Graczyk M. x2)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:4 ORLĘTA RESZEL
(Ścibek, Polewaczyk - Policha x2, Zaleśkiewicz, Wiensław)
 
BRUSS TEAM 2:16 KOGO TEAM
(Oleksiej, Szymański - Bognacki x3, Barszczewski x3, Skonieczka x5, Zapert x2, Kowalewski, Gofron, samobój)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 7:3 MERCEDES CLUB
(Kuśnierz x5, Szewczyk, Bednarski - Nałysnyk, Rzemyk, Tomaszewski Kuba)
 
 
 
XI KOLEJKA SOBOTA 12.01.2019 r.
 
 
SMS OLD BOYS PIECKI 10:1 FLOR FABO CUB CADET
(Roch x3, Ścibek, Maćkiewicz x2, Polewaczyk x3, samobójcza – Ropiak)
 
EXTRA TEAM 4:3 AWARIA MRAGOWO
(Małysz x2, Jaworski, Johnen – Kowalczyk x2, Żyrkowski)
 
BRUSS TEAM 0:18 ORLĘTA RESZEL
(Królik x3, Zaleśkiewicz, Urbanowicz x3, Wiensław x4, Policha x2, Terlik, Bochno x2, Janowski, Sawicki)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 4:0 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Maciorowski, Skrzęta, Kuśnierz, Serowik)
 
MERCEDES CLUB 1:7 KOGO TEAM 
(Januszkiewicz – Ciecierski x2, Barszczewski x2, Kruszewski x2, Gofron)
 
 
 
XII KOLEJKA NIEDZIELA 13.01.2019 r. 
 
 
BRUSS TEAM 0:21 MERCEDES CLUB
(Chorążewicz x6, Rzemyk x5, Nowakowski x5, Tomaszewski Kuba x4, Januszkiewicz)
 
OSK-DWÓJKA 2:11 ORLĘTA RESZEL
(Wachowiak x2 – Terlik x3, Sawicki x2, Policha, Janowski, Królik, Zaleśkiewicz, Doborzyński x2)
 
FLOR FABO CUB CADET 2:11 AWARIA MRĄGOWO
(Kaczmarek, Graczyk – Narel x2, Bartosiewicz x2, Krysiak x2, Owedyk x3, Kowalczyk, Siekierski)
Cychowski (Flor Fabo) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
EXTRA TEAM 1:5 KOGO TEAM
(Jaworski – Kruszewski, Ciecierski x4)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:2 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Ścibek, Polewaczyk – Fąk, Styliaras)
 
 
 
XIII KOLEJKA SOBOTA 19.01.2019 r. 
 
 
ORLĘTA RESZEL 0:2 KOGO TEAM
(Barszczewski, Wójcik)
 
BRUSS TEAM 2:9 OSK DWÓJKA
(Szpak, Bałdyga - Herbich, Żyrkowski P., Suwezda x2, Wachowiak x2, Żyrkowski R. x2, Szymanowski)
 
EXTRA TEAM 0:8 SMS OLD BOYS PIECKI
(Żbikowski x2, Józefczuk, Roch, Ścibek, Lis L. x2, Pieloch)
 
FLOR FABO CUB CADET 0:14 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Skrzęta x3, Bednarski, Kuśnierz x8, Glinka, Szewczyk)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:8 MERCEDES CLUB
(Nowakowski x3, Cichowski, Nałysnyk x2, Januszkiewicz, Rzemyk)
Borowski (Awaria Mrągowo) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
 
 
XIV KOLEJKA NIEDZIELA 20.01.2019 r.
 
 
AWARIA MRĄGOWO 4:5 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Kowalczyk 2x, Krysiak, Owedyk - Fąk x3, Graczyk K. Styliaras R.)
 
OSK-DWÓJKA 1:7 MERCEDES CLUB
(Szymanowski - Tomaszewski Kuba x2, Nowakowski 2x, Chorążewicz x2, Januszkiewicz)
Pryślak Michał (OSK-Dwójka) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
BRUSS TEAM 3:7 EXTRA TEAM
(Kuśnierz J., Serek x2 - Krupiński, Chlubicki A., Małysz, Jaworski, Johnen x2, Chlubicki K.)
Oleksiej (Bruss Team) - czerwona kartka, pauzuje trzy kolejki 
 
FLOR FABO CUB CADET 1:21 KOGO TEAM
(Ropiak - Skonieczka x10, Kruszewski x4, Gofron, Marcińczyk, Wójcik x4, Kowalewski)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 1:13 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Maćkiewicz - Kuśnierz x6, Majak, Glinka x4, Szewczyk, Pawłowski)
 
 
 
XV KOLEJKA SOBOTA 26.01.2019 r.
 
 
KOGO TEAM 5:6 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Barszczewski x2, Skonieczka x3 - Skrzęta, Szewczyk, Bumbul x2, Kuśnierz, Bednarski)
Skonieczka (Kogo Team) - czerwona kartka, pauzuje trzy rozegrane spotkania przez Kogo Team
 
EXTRA TEAM 4:4 OSK-DWÓJKA
(Małysz x2, Krupiński, Chlubicki Konrad - samobój, Zyrkowski R. x2, Wachowiak)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
BRUSS TEAM 1:2 FLOR FABO CUB CADET
(Kuśnierz Jacek - Ropiak, Graczyk)
 
ORLĘTA RESZEL 3:0 MERCEDES CLUB
(Terlik x2, Zaleśkiewicz)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 0:3 KOGO TEAM
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
 
 
XVI KOLEJKA NIEDZIELA 27.01.2019 r.
 
 
EXTRA TEAM 0:8 ORLĘTA RESZEL
(Terlik x4, Zaleśkiewicz x2, Bochno, Policha)
 
OSK-DWÓJKA 7:2 FLOR FABO CUB CADET
(Żyrkowski P., Żyrkowski R. x2, Herbich, Korotko, Szymanowski, Malinowski - Ropiak, Cychowski)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 3:0 AWARIA MRĄGOWO
dyskwalifikacja zespołu Awaria Mrągowo z rozgrywek (drugi walkower)
 
BRUSS TEAM 4:6 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Bałdyga x2, Radziwanowski, Kuśnierz - Graczyk, Trzciński x2, Kaszuba, Styliaras x2)
 
 
 
XVII KOLEJKA SOBOTA 02.02.2019 r.
 
 
EXTRA TEAM 1:8 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Jaworski - Żbikowski, Bączek, Bumbul, Glinka x3, Skrzęta, samobój)
 
FLOR FABO CUB CADET 3:8 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Sohn, Lisiewski, Kaczmarek - Graczyk K., Trzciński x2, Kaszuba x5)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 3:6 MERCEDES CLUB
(Lis K., Lis L., Józefczuk - Rzemyk, Cichowski x2, Tomaszewski Kuba, Chorążewicz, Zybajło)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 ORLĘTA RESZEL
(walkower)
 
 
 
XVIII KOLEJKA  NIEDZIELA 03.02.2019 r. 
 
 
OSK-DWÓJKA 3:9 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Szymanowski, Żyrkowski R., Wachowiak - Skrzęta x4, Glinka x3, Bednarski, Bumbul)
 
FLOR FABO CUB CADET 1:12 MERCEDES CLUB
(Ropiak - Tomaszeski Kacper x2, Tomaszewski Kuba x2, Kurta, Januszkiewicz x2, Nowakowski x4, Rzemyk)
 
BRUSS TEAM 0:13 SMS OLD BOYS PIECKI
(Żbikowski x3, Lis L. x3, Lis K., Bielach, Maćkiewicz x3, Ścibek x2)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 2:9 ORLĘTA RESZEL
(Trzciński, Graczyk K. - Terlik, Policha x3, Zaleśkiewicz x2, Janowski x3)
 
OSK-DWÓJKA 2:3 KOGO TEAM
(Kowalczyk, Wachowiak - Gofron, Barszczewski, Wójcik)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 KOGO TEAM
(walkower)
 
 
 
XIX KOLEJKA SOBOTA 09.02.2019 r.
 
ORLĘTA RESZEL 3:4 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Wiensław, Zaleśkiewicz, Terlik - Skrzęta x2, Majak, Maciorowski)
 
MERCEDES CLUB 9:2 EXTRA TEAM
(Nowakowski x3, Nałysnyk x2, Tomaszewski Kuba, Tomaszewski Kacper, Cichowski x2 - Chlubicki K, Chlubicki P.)
 
FLOR FABO CUB CADET 2:8 ORLĘTA RESZEL
(Kowalczuk, Cychowski - Terlik x3, Bochno, Zaleśkiewicz x4)
 
OSK-DWÓJKA 3:4 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Wachowiak, Żyrkowski R. - Fąk x3, Graczyk)
 
BRUSS TEAM 1:11 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Patecki - Bumbul x3, Bednarski, Piec x4, Bączek x2, Skrzęta)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:3 KOGO TEAM
(Lis L. x2 - Barszczerwski x2, Bognacki)
 
 
 
XX KOLEJKA NIEDZIELA 10.02.2019 r. 
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 3:0 MERCEDES CLUB
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
EXTRA TEAM 6:5 FLOR FABO CUB CADET
(Małysz x2, Gieryk x3, Krupiński - Kowalczuk, Owedyk, Drężek x2, Sohn)
 
OSK-DWÓJKA 6:4 SMS OLD BOYS PIECKI
(Pryślak K., Wachowiak x2, Szymanowski x2, Herbich - Polewaczyk x2, Józefczuk, Lis L.)
 
ORLĘTA RESZEL 3:7 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Doborzyński, Terlik, Wiensław - Skrzęta x5, Majak, Kuśnierz)
 
BRUSS TEAM 3:0 AWARIA MRĄGOWO
(walkower)
 
 
XXI KOLEJKA SOBOTA 16.02.2019 r. 
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 9:2 EXTRA TEAM
(Graczyk K. x5, Graczyk M. x3, Trzciński - Chlubicki K. x2)
 
ORLĘTA RESZEL 8:2 SMS OLD BOYS PIECKI
(Zaleśkiewicz x2, Terlik x3, Janowski, Policha, samobój - Ścibek, Józefczuk)
 
KOGO TEAM 11:1 BRUSS TEAM
(Barszczewski x4, Kruszewski x3, Wójcik x3, Marcińczyk - Bałdyga)
Gofron (Kogo Team) - czerwona kartka
Kowalewski (Kogo Team) - czerwona kartka
 
MERCEDES CLUB 2:9 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Piendyk, Tomaszewski Kuba - Skrzęta, Kuśnierz x7, Żbikowski)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 OSK DWÓJKA
(walkower)
 
 
XXII KOLEJKA  NIEDZIELA 17.02.2019 r. 
 
FLOR FABO CUB CADET 2:8 SMS OLD BOYS PIECKI
(Ropiak, Owedyk - Ścibek x2, Żbikowski, Lis L. x4, Roch W.)
 
ORLĘTA RESZEL 10:2  BRUSS TEAM
(Zaleśkiewicz, Terlik x3, Królik, Policha x4, samobój - Radziwanowski, Bałdyga)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 7:2 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Styliaras A., Graczyk K. x3, Trzciński, Fąk, Graczyk M. - Piec, Pawłowski)
 
KOGO TEAM 2:5 MERCEDES CLUB
(Kruszewski x2 - Chorążewicz, Tomaszewski Kuba x2, Nowakowski x2)
 
AWARIA MRAGOWO 0:3 EXTRA TEAM
(walkower)
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
 
KOGO TEAM
Skonieczka 41
Kruszewski 21
Gofron 6
Serowik 5
Barszczewski 20
Wójcik 13
Swacha 6
Zapert 3
Ciecierski 9
Marcińczyk 3
Bognacki 10
Kowalewski 2
 
MERCEDES CLUB
Nowakowski 33
Nałysnyk 14
Januszkiewicz 13
Kurta 2
Tomaszewski Kuba 16
Rzemyk 12
Piendyk 7
Chorążewicz 18
Tomaszewski Kacper 5
Zybajło 2
Cichowski 5
 
EXTRA TEAM
Johnen 4
Gieryk 7
Małysz 8
Bandurow 2
Jaworski 6
Krupiński 3
Chlubicki Ariel 1
Chlubicki Konrad 5
Chlubicki Przemysław 1
 
RKS BAMBUS LAJCEPS
Fąk 15
Graczyk Marcel 8
Graczyk Kryspin 20
Styliaras Adrian 10
Kowalczyk 4
Trzciński 11
Kaszuba 10
Styliaras Robert 1
 
OSK-DWÓJKA
Gwiazda 4
Szymanowski 9
Pryślak 2
Żyrkowski Robert 12
Żyrkowski Przemek 3
Wachowiak 13
Suwezda 4
Malinowski 2
Korotko 2
Herbich 5
Kowalczyk 1
 
ORLĘTA RESZEL
Terlik 29
Zaleśkiewicz 21
Doborzyński 4
Leszczenko 2
Romańczuk 4
Wiensław 17
Sawicki 7
Urbanowicz 4
Policha 23
Królik 7
Bochno 6
Janowski 9
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO
Bumbul 13
Serowik 3
Maciorowski 8
Żbikowski 6
Majak 8
Glinka 19
Szewczyk 9
Skrzęta 25
Pawłowski 4
Bednarski 6
Kuśnierz 42
Kucharczyk 1
Bączek 4
Piec 5
 
FLOR FABO CUB CADET
Sohn 4
Cychowski 5
Saraczyn 4
Kaczmarek 7
Ropiak 9
Rapacki 1
Graczyk 3
Lisiewski 1
Kowalczuk 2
Owedyk 2
Drężek 2
 
AWARIA MRĄGOWO
Kowalczyk 14
Siekierski 5
Żyrkowski 2
Krajewski 2
Bartosiewicz 3
Woronko 4
Narel Tomasz 2
Krysiak 3
Owedyk 4
 
SMS OLD BOYS PIECKI
Lis Leszek 17
Lis Konrad 8
Zhulin Yurii 4
Żbikowski 9
Ścibek 14
Roch Wojtek 11
Spyra 1
Maćkiewicz 7
Józefczuk 5
Bielach 2
Polewaczyk 7
Pieloch 1
 
BRUSS TEAM
Nowak 1
Bilkiewicz 1
Kostros 1 
Bałdyga 7
Oleksiej 4
Wierzbicki 1
Patecki 2
Szymański 4
Szpak 1
Kuśnierz Jacek 3
Serek 1
Radziwanowski 2
 
KARTKI
 
ŻÓŁTE
Brzóska 1 (BRUSS TEAM)
Oleksiej 2 (BRUSS TEAM)
Wierzbicki 1 (BRUSS TEAM)
Szymanowski 1 (BRUSS TEAM)
Serek Karol 2 (BRUSS TEAM)
Piendyk 1 (MERCEDES CLUB)
Januszkiewicz 1 (MERCEDES CLUB)
Cichowski 3 (MERCEDES CLUB)
Styczyński 2 (MERCEDES CLUB)
Rzemyk 1 (MERCEDES CLUB)
Nałysnyk 1 (MERCEDES CLUB)
Tomaszewski Kuba (MERCEDES CLUB)
Szewczyk 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Kuśnierz 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Skrzęta 3 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Kucharczyk 2 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Bączek 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Pawłowski 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Lis Leszek 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Lis Konrad 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Zhulin 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Żbikowski 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Polewaczyk 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Gwiazda 1 (OSK-DWÓJKA)
Suwezda 3 (OSK-DWÓJKA) 
Wachowiak 4 (OSK-DWÓJKA)
Malinowski 1 (OSK-DWÓJKA)
Gofron 4 (KOGO TEAM) 
Wójcik Filip 3 (KOGO TEAM)
Swacha 1 (KOGO TEAM)
Skonieczka 2 (KOGO TEAM)
Kowalewski 3 (KOGO TEAM)
Styliaras Adrian 1 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Fąk 2 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Kaszuba 1 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Borowski 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Kowalczyk 3 (AWARIA MRĄGOWO)
Woronko 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Pyśk 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Przybylski 1 (ORLĘTA RESZEL)
Dobrzyński 1 (ORLĘTA RESZEL)
Zaleśkiewicz 2 (ORLĘTA RESZEL)
Bochno 1 (ORLĘTA RESZEL)
Wiensław 1 (ORLĘTA RESZEL)
Lisiewski 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Kaczmarek 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Cychowski 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Klepacki 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Ropiak 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Gieryk 1 (EXTRA TEAM)
Cichowski 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Przemysław 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Mateusz 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Konrad 1 (EXTRA TEAM)
 
CZERWONE:
Marcińczyk 1 (KOGO TEAM)
Cychowski 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Borowski 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Pryślak Michał 1 (OSK-DWÓJKA)
Oleksiej 1 (BRUSS TEAM)
Skonieczka 1 (KOGO TEAM)
Gofron (KOGO TEAM)
Kowalewski (KOGO TEAM)
 
  • Opublikowano: wtorek, 04, grudzień 2018 07:11
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb