bg

BUDEXTAN Mrągowska Liga Halowa | Aktualności

Aktualności BUDEXTAN Mrągowskiej Ligi Halowej 2018/2019.

 

Oficjalne podsumowanie BUDEXTAN Mrągowskiej Ligi Halowej sezonu 2018/2019 odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godz. 20:20 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Kopernika 2C. Poznamy końcową klasyfikację zespołów, nagrodzeni zostaną Najlepsi Zawodnicy Drużyn, MVP, Bramkarz i Strzelec Ligi, wręczony zostanie Puchar Fair Play oraz poznamy All Star Ligi (tzw. Drużynę Marzeń).

ZAPRASZAMY!!!

 

 

L.p.

Nazwa Drużyny

Mecze 

Z

R

P

Bilans

Punkty

1.

MZL Głowala Mrągowo

19

18

0

1

155:34

54

2.

Orlęta Reszel

19

16

0

3

131:27

48

3.

Kogo Team

19

16

0

3

145:39

48

4.

Mercedes Club

19

12

1

6

126:53

37

5.

RKS Bambus Lajceps

19

11

1

7

79:54

34

6.

SMS Old Boys Piecki

19

9

2

8

83:66

29

7.

OSK-Dwójka

20

7

1

12

61:114

22

8.

Extra Team

20

5

1

14

41:129

16

9.

Flor Fabo Cub Cadet

19

3

1

15

39:161

10

10.

Bruss Team

19

1

1

17

31:172

4

 

Awaria Mrągowo*

20

3

2

15

40:82

11

 
 
* zespół wykluczony z rozgrywek
 
 
I KOLEJKA SOBOTA 17.11.2018 r.
 
 
MERCEDES CLUB 10:2 BRUSS TEAM
(Nowakowski x2, Nałysnyk x2, Januszkiewicz x2, Kurta, Tomaszewski K. x2, Rzemyk – Kostros, Bilkiewicz)

RKS BAMBUS LAJCEPS 0:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Lis L.)

AWARIA MRĄGOWO 4:2 FLOR FABO CUB CADET
(Kowalczyk x3, sam. – Cychowski, sam.)

KOGO TEAM 9:0 EXTRA TEAM
(Skonieczka x3, Kruszewski x2, Gofron, Serowik, Barszczewski, Wójcik)

ORLĘTA RESZEL 12:0 OSK-DWÓJKA
(Terlik x2, Sawicki, Leszczenko, Zaleśkiewicz x2, Wiensław x3, Romańczuk x2, Doborzyński)
 
 
II KOLEJKA NIEDZIELA 18.11.2018 r.
 
 
KOGO TEAM 1:8 ORLĘTA RESZEL
(Swacha – Terlik, Zaleśkiewicz, Romańczuk x2, Sawicki, Leszczenko, Wiensław, sam.)

OSK-DWÓJKA 5:1 BRUSS TEAM
(Gwiazda x2, Szymanowski, Pryślak, Żyrkowski R. – Nowak)

SMS OLD BOYS PIECKI 7:1 EXTRA TEAM
(Zhulin x2, Zbikowski x2, Lis K., Roch, Ścibek – Johnen)

MZL GŁOWALA MRĄGOWO 9:1 FLOR FABO CUB CADET
(Glinka, Majak, Żbikowski, Serowik x2, Maciorowski, Bumbul x2, Szewczyk – Sohn)

MERCEDES CLUB 3:3 AWARIA MRĄGOWO
(Nowakowski, Piendyk, Nałysnyk – Siekierski x2, Kowalczyk)
 
 

III KOLEJKA SOBOTA 24.11 2018 r. 

 

RKS BAMBUS LAJCEPS 4:2 AWARIA MRĄGOWO
(Graczyk K. x2, Fąk, sam. – Żyrkowski, Siekierski)
 
MERCEDES CLUB 5:4 OSK-DWÓJKA
(Piendyk, Rzemyk, Januszkiewicz x2, Nałysnyk – Suwezda, Wachowiak, Szymanowski, sam.)
 
EXTRA TEAM 5:1 BRUSS TEAM
(Bandurow x2, Małysz, Gieryk – Bałdyga)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 6:2 SMS OLD BOYS PIECKI
(Glinka, Bumbul x3, Żbikowski, Skrzęta – Lis L., Roch)
 
KOGO TEAM 12:1 FLOR FABO CUB CADET
(Skonieczka x7, Serowik, Wójcik x2, Zapert, sam. – Saraczyn)

 

IV KOLEJKA NIEDZIELA 25.11.2018 r. 

 

OSK-DWÓJKA 2:1 EXTRA TEAM
(Gwiazda, Suwezda – Gieryk)
 
FLOR FABO CUB CADET 3:3 BRUSS TEAM
(Cychowski, Saraczyn, Kaczmarek – Oleksiej x2, Wierzbicki)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 8:1 AWARIA MRĄGOWO
(Bumbul, Bednarski, Pawłowski x2, Żbikowski, Glinka x2, Skrzęta – Kowalczyk)
 
MERCEDES CLUB 1:3 ORLĘTA RESZEL
(Piendyk – Urbanowicz, Wiensław, sam.)
 
KOGO TEAM 3:2 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Skonieczka, Swacha, Kruszewski – Fąk, Graczyk M.)

 

V KOLEJKA NIEDZIELA 2.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 8:0 EXTRA  TEAM
(Policha x3, Zaleśkiewicz x2, Terlik, Królik, Bochno)
 
FLOR FABO CUB CADET 5:2 OSK-DWÓJKA
(Saraczyn, Kaczmarek x2, Ropiak, Rapacki – Gwiazda, Wachowiak)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 2:7 KOGO TEAM
(Skrzęta, Kuśnierz – Ciecierski, Skonieczka x4, Serowik, Wójcik)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:3 BRUSS TEAM
(Graczyk M., Graczyk K., Fąk, Kowalczyk,  Styiaras A. x2, sam. x2 – Bałdyga, Oleksiej, Patecki)
 
AWARIA MRĄGOWO 2:2 SMS OLD BOYS PIECKI 
(Kowalczyk x2 - Lis K., Zhulin)
 

 

VI KOLEJKA SOBOTA 8.12.2018r. 

 

MZL GŁOWALA MRAGOWO 10:1 EXTRA TEAM
(Szewczyk x2, Kuśnierz x4, Maciorowski x2, Kucharczyk, Majak – Gieryk)
 
MERCEDES CLUB 7:1 SMS OLD BOYS PIECKI
(Chorążewicz x2, Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba, Januszkiewicz x2, Nowakowski  - Ścibek)
 
KOGO TEAM 18:2 OSK-DWÓJKA
(Barszczewski x2, Swacha x4, Bognacki x4, Serowik x2, Kruszewski x3, Gofron, Ciecierski, Marcińczyk – Malinowski, Żyrkowski R.)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 6:0 FLOR FABO CUB CADET
(Graczyk K. x2, Kowalczyk x3, Styliaras A.)
 
ORLĘTA RESZEL 5:2 AWARIA MRĄGOWO
(Janowski, Policha x3, Królik – Krajewski, Kowalczyk)

 


VII KOLEJKA NIEDZIELA 9.12.2018 r. 

 

ORLĘTA RESZEL 4:0 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Wiensław x3, sam.)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 12:0 OSK-DWÓJKA
(Kuśnierz x5, Glinka, Szewczyk, Żbikowski, Majak, Skrzęta x3)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 11:3  BRUSS TEAM 
(Ścibek x3, sam., Spyra, Żbikowski, Roch, Maćkiewicz, Lis K., Lis L., Józepczuk – Szymański x2, sam.)
 
MERCEDES CLUB 12:2 FLOR FABO CUB CADET 
(Tomaszewski Kacper, Tomaszewski Kuba x4, Chorążewicz, Januszkiewicz, Piendyk, Nowakowski x3, Nałysnyk – Kaczmarek, Ropiak)
 
KOGO TEAM 12:3 AWARIA MRĄGOWO
(Bognacki, Ciecierski, Skonieczka x5, Barszczewski x2, Kruszewski x3 – Bartosiewicz, Siekierski, Woronko)
 


VIII KOLEJKA SOBOTA 15.12.2018 r.

 

KOGO TEAM 4:5 SMS OLD BOYS PIECKI
(Bognacki, Skonieczka x3 – Bielach, Lis K. x2, Zhulin, Lis L.)
Marcińczyk (KOGO Team) - czerwona kartka za wulgarne zachowanie w stosunku do sędziów - 3 mecze kary
 
ORLĘTA RESZEL 13:0 FLOR FABO CUB CADET
(Wiensław x2, Policha x3, Terlik x3, Janowski x2, Sawicki x2, Bochno)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:1 OSK-DWÓJKA
(Fąk x4, Styliaras A. x3, Trzciński – Korotko)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 13:0 BRUSS TEAM
(Maciorowski x3, Glinka x3, Kuśnierz x3, Majak x2, Szewczyk, Bączek)
 
EXTRA TEAM 1:13 MERCEDES CLUB
(Gieryk – Nowakowski x6, Piendyk x2, Chorążewicz x4, Zybajło)

 


IX KOLEJKA NIEDZIELA 16.12.2018 r. 

 

AWARIA MRĄGOWO 3:1 BRUSS TEAM
(Krajewski, Woronko, Kowalczyk – Szymański)
 
FLOR FABO CUB CADET 6:2 EXTRA TEAM
(Saraczyn, Graczyk, Kaczmarek, Cychowski, Ropiak, Sohn – Jaworski x2)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 4:0 OSK-DWÓJKA
(Roch x3, Lis K.)
 
MERCEDES CLUB 6:1 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Nałysnyk x4, Rzemyk, Nowakowski – Kaszuba)

 

X KOLEJKA NIEDZIELA 06.01.2019 r. 
 
 
OSK-DWÓJKA 5:2 AWARIA MRĄGOWO
(Żyrkowski R., Herbich x2, Żyrkowski P., Szymanowski - Woronko x2)
 
EXTRA TEAM 0:11 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Trzciński x3, Kaszuba x3, Graczyk K. x2, samobój, Graczyk M. x2)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:4 ORLĘTA RESZEL
(Ścibek, Polewaczyk - Policha x2, Zaleśkiewicz, Wiensław)
 
BRUSS TEAM 2:16 KOGO TEAM
(Oleksiej, Szymański - Bognacki x3, Barszczewski x3, Skonieczka x5, Zapert x2, Kowalewski, Gofron, samobój)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 7:3 MERCEDES CLUB
(Kuśnierz x5, Szewczyk, Bednarski - Nałysnyk, Rzemyk, Tomaszewski Kuba)
 
 
 
XI KOLEJKA SOBOTA 12.01.2019 r.
 
 
SMS OLD BOYS PIECKI 10:1 FLOR FABO CUB CADET
(Roch x3, Ścibek, Maćkiewicz x2, Polewaczyk x3, samobójcza – Ropiak)
 
EXTRA TEAM 4:3 AWARIA MRAGOWO
(Małysz x2, Jaworski, Johnen – Kowalczyk x2, Żyrkowski)
 
BRUSS TEAM 0:18 ORLĘTA RESZEL
(Królik x3, Zaleśkiewicz, Urbanowicz x3, Wiensław x4, Policha x2, Terlik, Bochno x2, Janowski, Sawicki)
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO 4:0 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Maciorowski, Skrzęta, Kuśnierz, Serowik)
 
MERCEDES CLUB 1:7 KOGO TEAM 
(Januszkiewicz – Ciecierski x2, Barszczewski x2, Kruszewski x2, Gofron)
 
 
 
XII KOLEJKA NIEDZIELA 13.01.2019 r. 
 
 
BRUSS TEAM 0:21 MERCEDES CLUB
(Chorążewicz x6, Rzemyk x5, Nowakowski x5, Tomaszewski Kuba x4, Januszkiewicz)
 
OSK-DWÓJKA 2:11 ORLĘTA RESZEL
(Wachowiak x2 – Terlik x3, Sawicki x2, Policha, Janowski, Królik, Zaleśkiewicz, Doborzyński x2)
 
FLOR FABO CUB CADET 2:11 AWARIA MRĄGOWO
(Kaczmarek, Graczyk – Narel x2, Bartosiewicz x2, Krysiak x2, Owedyk x3, Kowalczyk, Siekierski)
Cychowski (Flor Fabo) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
EXTRA TEAM 1:5 KOGO TEAM
(Jaworski – Kruszewski, Ciecierski x4)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:2 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Ścibek, Polewaczyk – Fąk, Styliaras)
 
 
 
XIII KOLEJKA SOBOTA 19.01.2019 r. 
 
 
ORLĘTA RESZEL 0:2 KOGO TEAM
(Barszczewski, Wójcik)
 
BRUSS TEAM 2:9 OSK DWÓJKA
(Szpak, Bałdyga - Herbich, Żyrkowski P., Suwezda x2, Wachowiak x2, Żyrkowski R. x2, Szymanowski)
 
EXTRA TEAM 0:8 SMS OLD BOYS PIECKI
(Żbikowski x2, Józefczuk, Roch, Ścibek, Lis L. x2, Pieloch)
 
FLOR FABO CUB CADET 0:14 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Skrzęta x3, Bednarski, Kuśnierz x8, Glinka, Szewczyk)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:8 MERCEDES CLUB
(Nowakowski x3, Cichowski, Nałysnyk x2, Januszkiewicz, Rzemyk)
Borowski (Awaria Mrągowo) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
 
 
XIV KOLEJKA NIEDZIELA 20.01.2019 r.
 
 
AWARIA MRĄGOWO 4:5 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Kowalczyk 2x, Krysiak, Owedyk - Fąk x3, Graczyk K. Styliaras R.)
 
OSK-DWÓJKA 1:7 MERCEDES CLUB
(Szymanowski - Tomaszewski Kuba x2, Nowakowski 2x, Chorążewicz x2, Januszkiewicz)
Pryślak Michał (OSK-Dwójka) - czerwona kartka, pauzuje jedną kolejkę 
 
BRUSS TEAM 3:7 EXTRA TEAM
(Kuśnierz J., Serek x2 - Krupiński, Chlubicki A., Małysz, Jaworski, Johnen x2, Chlubicki K.)
Oleksiej (Bruss Team) - czerwona kartka, pauzuje trzy kolejki 
 
FLOR FABO CUB CADET 1:21 KOGO TEAM
(Ropiak - Skonieczka x10, Kruszewski x4, Gofron, Marcińczyk, Wójcik x4, Kowalewski)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 1:13 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Maćkiewicz - Kuśnierz x6, Majak, Glinka x4, Szewczyk, Pawłowski)
 
 
 
XV KOLEJKA SOBOTA 26.01.2019 r.
 
 
KOGO TEAM 5:6 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Barszczewski x2, Skonieczka x3 - Skrzęta, Szewczyk, Bumbul x2, Kuśnierz, Bednarski)
Skonieczka (Kogo Team) - czerwona kartka, pauzuje trzy rozegrane spotkania przez Kogo Team
 
EXTRA TEAM 4:4 OSK-DWÓJKA
(Małysz x2, Krupiński, Chlubicki Konrad - samobój, Zyrkowski R. x2, Wachowiak)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
BRUSS TEAM 1:2 FLOR FABO CUB CADET
(Kuśnierz Jacek - Ropiak, Graczyk)
 
ORLĘTA RESZEL 3:0 MERCEDES CLUB
(Terlik x2, Zaleśkiewicz)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 0:3 KOGO TEAM
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
 
 
XVI KOLEJKA NIEDZIELA 27.01.2019 r.
 
 
EXTRA TEAM 0:8 ORLĘTA RESZEL
(Terlik x4, Zaleśkiewicz x2, Bochno, Policha)
 
OSK-DWÓJKA 7:2 FLOR FABO CUB CADET
(Żyrkowski P., Żyrkowski R. x2, Herbich, Korotko, Szymanowski, Malinowski - Ropiak, Cychowski)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 3:0 AWARIA MRĄGOWO
dyskwalifikacja zespołu Awaria Mrągowo z rozgrywek (drugi walkower)
 
BRUSS TEAM 4:6 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Bałdyga x2, Radziwanowski, Kuśnierz - Graczyk, Trzciński x2, Kaszuba, Styliaras x2)
 
 
 
XVII KOLEJKA SOBOTA 02.02.2019 r.
 
 
EXTRA TEAM 1:8 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Jaworski - Żbikowski, Bączek, Bumbul, Glinka x3, Skrzęta, samobój)
 
FLOR FABO CUB CADET 3:8 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Sohn, Lisiewski, Kaczmarek - Graczyk K., Trzciński x2, Kaszuba x5)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 3:6 MERCEDES CLUB
(Lis K., Lis L., Józefczuk - Rzemyk, Cichowski x2, Tomaszewski Kuba, Chorążewicz, Zybajło)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 ORLĘTA RESZEL
(walkower)
 
 
 
XVIII KOLEJKA  NIEDZIELA 03.02.2019 r. 
 
 
OSK-DWÓJKA 3:9 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Szymanowski, Żyrkowski R., Wachowiak - Skrzęta x4, Glinka x3, Bednarski, Bumbul)
 
FLOR FABO CUB CADET 1:12 MERCEDES CLUB
(Ropiak - Tomaszeski Kacper x2, Tomaszewski Kuba x2, Kurta, Januszkiewicz x2, Nowakowski x4, Rzemyk)
 
BRUSS TEAM 0:13 SMS OLD BOYS PIECKI
(Żbikowski x3, Lis L. x3, Lis K., Bielach, Maćkiewicz x3, Ścibek x2)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 2:9 ORLĘTA RESZEL
(Trzciński, Graczyk K. - Terlik, Policha x3, Zaleśkiewicz x2, Janowski x3)
 
OSK-DWÓJKA 2:3 KOGO TEAM
(Kowalczyk, Wachowiak - Gofron, Barszczewski, Wójcik)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 KOGO TEAM
(walkower)
 
 
 
XIX KOLEJKA SOBOTA 09.02.2019 r.
 
ORLĘTA RESZEL 3:4 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Wiensław, Zaleśkiewicz, Terlik - Skrzęta x2, Majak, Maciorowski)
 
MERCEDES CLUB 9:2 EXTRA TEAM
(Nowakowski x3, Nałysnyk x2, Tomaszewski Kuba, Tomaszewski Kacper, Cichowski x2 - Chlubicki K, Chlubicki P.)
 
FLOR FABO CUB CADET 2:8 ORLĘTA RESZEL
(Kowalczuk, Cychowski - Terlik x3, Bochno, Zaleśkiewicz x4)
 
OSK-DWÓJKA 3:4 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Wachowiak, Żyrkowski R. - Fąk x3, Graczyk)
 
BRUSS TEAM 1:11 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Patecki - Bumbul x3, Bednarski, Piec x4, Bączek x2, Skrzęta)
 
SMS OLD BOYS PIECKI 2:3 KOGO TEAM
(Lis L. x2 - Barszczerwski x2, Bognacki)
 
 
 
XX KOLEJKA NIEDZIELA 10.02.2019 r. 
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 3:0 MERCEDES CLUB
(walkower)
drugi walkower oznaczać będzie dyskwalifikację zespołu z rozgrywek!
 
EXTRA TEAM 6:5 FLOR FABO CUB CADET
(Małysz x2, Gieryk x3, Krupiński - Kowalczuk, Owedyk, Drężek x2, Sohn)
 
OSK-DWÓJKA 6:4 SMS OLD BOYS PIECKI
(Pryślak K., Wachowiak x2, Szymanowski x2, Herbich - Polewaczyk x2, Józefczuk, Lis L.)
 
ORLĘTA RESZEL 3:7 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Doborzyński, Terlik, Wiensław - Skrzęta x5, Majak, Kuśnierz)
 
BRUSS TEAM 3:0 AWARIA MRĄGOWO
(walkower)
 
 
XXI KOLEJKA SOBOTA 16.02.2019 r. 
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 9:2 EXTRA TEAM
(Graczyk K. x5, Graczyk M. x3, Trzciński - Chlubicki K. x2)
 
ORLĘTA RESZEL 8:2 SMS OLD BOYS PIECKI
(Zaleśkiewicz x2, Terlik x3, Janowski, Policha, samobój - Ścibek, Józefczuk)
 
KOGO TEAM 11:1 BRUSS TEAM
(Barszczewski x4, Kruszewski x3, Wójcik x3, Marcińczyk - Bałdyga)
Gofron (Kogo Team) - czerwona kartka
Kowalewski (Kogo Team) - czerwona kartka
 
MERCEDES CLUB 2:9 MZL GŁOWALA MRĄGOWO
(Piendyk, Tomaszewski Kuba - Skrzęta, Kuśnierz x7, Żbikowski)
 
AWARIA MRĄGOWO 0:3 OSK DWÓJKA
(walkower)
 
 
XXII KOLEJKA  NIEDZIELA 17.02.2019 r. 
 
16.00  FLOR FABO CUB CADET – SMS OLD BOYS PIECKI
17.00  ORLĘTA RESZEL – BRUSS TEAM
18.00 RKS BAMBUS LAJCEPS – MZL GŁOWALA MRĄGOWO
19.00  KOGO TEAM – MERCEDES CLUB
AWARIA MRAGOWO 0:3 EXTRA TEAM
(walkower)
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW
 
KOGO TEAM
Skonieczka 41
Kruszewski 19
Gofron 6
Serowik 5
Barszczewski 20
Wójcik 13
Swacha 6
Zapert 3
Ciecierski 9
Marcińczyk 3
Bognacki 10
Kowalewski 2
 
MERCEDES CLUB
Nowakowski 31
Nałysnyk 14
Januszkiewicz 13
Kurta 2
Tomaszewski Kuba 14
Rzemyk 12
Piendyk 7
Chorążewicz 16
Tomaszewski Kacper 5
Zybajło 2
Cichowski 5
 
EXTRA TEAM
Johnen 4
Gieryk 7
Małysz 8
Bandurow 2
Jaworski 6
Krupiński 3
Chlubicki Ariel 1
Chlubicki Konrad 5
Chlubicki Przemysław 1
 
RKS BAMBUS LAJCEPS
Fąk 14
Graczyk Marcel 7
Graczyk Kryspin 17
Styliaras Adrian 9
Kowalczyk 4
Trzciński 10
Kaszuba 10
Styliaras Robert 1
 
OSK-DWÓJKA
Gwiazda 4
Szymanowski 9
Pryślak 2
Żyrkowski Robert 12
Żyrkowski Przemek 3
Wachowiak 13
Suwezda 4
Malinowski 2
Korotko 2
Herbich 5
Kowalczyk 1
 
ORLĘTA RESZEL
Terlik 26
Zaleśkiewicz 20
Doborzyński 4
Leszczenko 2
Romańczuk 4
Wiensław 17
Sawicki 7
Urbanowicz 4
Policha 19
Królik 6
Bochno 6
Janowski 9
 
MZL GŁOWALA MRĄGOWO
Bumbul 13
Serowik 3
Maciorowski 8
Żbikowski 6
Majak 8
Glinka 19
Szewczyk 9
Skrzęta 25
Pawłowski 3
Bednarski 6
Kuśnierz 42
Kucharczyk 1
Bączek 4
Piec 4
 
FLOR FABO CUB CADET
Sohn 4
Cychowski 5
Saraczyn 4
Kaczmarek 7
Ropiak 8
Rapacki 1
Graczyk 3
Lisiewski 1
Kowalczuk 2
Owedyk 1
Drężek 2
 
AWARIA MRĄGOWO
Kowalczyk 14
Siekierski 5
Żyrkowski 2
Krajewski 2
Bartosiewicz 3
Woronko 4
Narel Tomasz 2
Krysiak 3
Owedyk 4
 
SMS OLD BOYS PIECKI
Lis Leszek 13
Lis Konrad 8
Zhulin Yurii 4
Żbikowski 8
Ścibek 12
Roch Wojtek 10
Spyra 1
Maćkiewicz 7
Józefczuk 5
Bielach 2
Polewaczyk 7
Pieloch 1
 
BRUSS TEAM
Nowak 1
Bilkiewicz 1
Kostros 1 
Baldyga 6
Oleksiej 4
Wierzbicki 1
Patecki 2
Szymański 4
Szpak 1
Kuśnierz Jacek 3
Serek 1
Radziwanowski 1
 
KARTKI
 
ŻÓŁTE
Brzóska 1 (BRUSS TEAM)
Oleksiej 2 (BRUSS TEAM)
Wierzbicki 1 (BRUSS TEAM)
Szymanowski 1 (BRUSS TEAM)
Serek Karol 2 (BRUSS TEAM)
Piendyk 1 (MERCEDES CLUB)
Januszkiewicz 1 (MERCEDES CLUB)
Cichowski 3 (MERCEDES CLUB)
Styczyński 2 (MERCEDES CLUB)
Rzemyk 1 (MERCEDES CLUB)
Nałysnyk 1 (MERCEDES CLUB)
Tomaszewski Kuba (MERCEDES CLUB)
Szewczyk 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Kuśnierz 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Skrzęta 2 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Kucharczyk 2 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Bączek 1 (MZL GŁOWALA MRĄGOWO)
Lis Leszek 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Lis Konrad 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Zhulin 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Żbikowski 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Polewaczyk 1 (SMS OLD BOYS PIECKI)
Gwiazda 1 (OSK-DWÓJKA)
Suwezda 3 (OSK-DWÓJKA) 
Wachowiak 4 (OSK-DWÓJKA)
Malinowski 1 (OSK-DWÓJKA)
Gofron 4 (KOGO TEAM) 
Wójcik Filip 3 (KOGO TEAM) - jeden mecz pauzy!
Swacha 1 (KOGO TEAM)
Skonieczka 2 (KOGO TEAM)
Kowalewski 3 (KOGO TEAM)
Styliaras Adrian 1 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Fąk 2 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Kaszuba 1 (RKS BAMBUS LAJCEPS)
Borowski 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Kowalczyk 3 (AWARIA MRĄGOWO)
Woronko 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Pyśk 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Przybylski 1 (ORLĘTA RESZEL)
Dobrzyński 1 (ORLĘTA RESZEL)
Zaleśkiewicz 2 (ORLĘTA RESZEL)
Bochno 1 (ORLĘTA RESZEL)
Wiensław 1 (ORLĘTA RESZEL)
Lisiewski 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Kaczmarek 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Cychowski 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Klepacki 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Ropiak 2 (FLOR FABO CUB CADET)
Gieryk 1 (EXTRA TEAM)
Cichowski 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Przemysław 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Mateusz 1 (EXTRA TEAM)
Chlubicki Konrad 1 (EXTRA TEAM)
 
CZERWONE:
Marcińczyk 1 (KOGO TEAM)
Cychowski 1 (FLOR FABO CUB CADET)
Borowski 1 (AWARIA MRĄGOWO)
Pryślak Michał 1 (OSK-DWÓJKA)
Oleksiej 1 (BRUSS TEAM)
Skonieczka 1 (KOGO TEAM)
Gofron (KOGO TEAM)
Kowalewski (KOGO TEAM)
 
  • Opublikowano: wtorek, 04, grudzień 2018 07:11
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb