bg

Nowy Dwór Mazowiecki podwójnym zwycięzcą!

W dniach 8-10 marca br. Mrągowo gościło drużyny ze strefy północno-wschodniej, które walczyły o awans do finału XXIII Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w Halowej Piłce Nożnej w Brennej (17-19 maja 2019 r.).

W dwóch halach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mrągowie zespoły reprezentujące samorządy powiatowe, miejskie i gminne walczyły o miejsca premiowane udziałem w finałach Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w Brennej, które odbędą się w dniach 17-19 maja br. W eliminacjach udział wzięło osiemnaście drużyn (kategorie Open i 45+), rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca ale w duchu fair play.

Nowy Dwór Mazowiecki - I miejsce w kat. 45+

W kategorii zespołów samorządowych 45+, najwyższy stopień podium zdobyli reprezentanci Nowego Dworu Mazowieckiego. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja Urzędu Gminy Golub-Dobrzyń, a na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Samorządu Radomia.

Nowy Dwór Mazowiecki - I miejsce w kat. OPEN

Najlepszą drużyną eliminacji strefy północno-wschodniej w grupie OPEN, okazała się również ekipa Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, która w finale pokonała reprezentację Urzędu Miasta Torunia. W regulaminowym czasie gry było 2:2, zwycięzcę wyłoniły rzuty karne - 6:5 dla Nowego Dworu Mazowieckiego. Na trzecim stopniu podium znalazła się drużyna Samorządu z Bielska Podlaskiego. Czwarte miejsce przypadło Urzędowi Miasta Nidzica. Automatyczny awans do finałów uzyskały także reprezentacje: Urzędu Miasta Legionowo oraz Urzędu Gminy Rząśnik.

Urząd Miasta Toruń - II miejsce w kat. OPEN

Samorząd Bielsk Podlaski - III miejsce w kat. OPEN

Podczas oficjalnego zakończenia i podsumowania eliminacji, zostali wyróżnieni także indywidualni zawodnicy. W kategorii 45+ Najlepszym Zawodnikiem został Sebastian Ostałkiewicz – Nowy Dwór Mazowiecki a Najlepszym Bramkarzem Robert Grzelak – również Nowy Dwór Mazowiecki. Statuetkę dla Najstarszego Zawodnika otrzymał Andrzej Stankiewicz  – Urząd Gminy Golub-Dobrzyń.

Wyróżnienia indywidualne - kategoria 45+

W kategorii OPEN Najlepszym Bramkarzem eliminacji został Maciej Kobusiński – Urząd Miasta Toruń. Tytuł Najlepszego Zawodnika powędrował do Michała Drewnowskiego z Nowego Dworu Mazowieckiego. Pucharem Fair-Play nagrodzono Strefę Kibica Nowego Dworu Mazowieckiego, która dopingowała wszystkie zespoły podczas eliminacji.

Wyróżnienia indywidualne - kategoria Open

Strefa Kibica Nowego Dworu Mazowieckiego - Puchar Fair-Play

Gospodarz, organizatorzy oraz fundatorzy nagród Eliminacji Strefy Północno-Wschodniej Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych Mągowo 2019: