bg

Mrągowska Liga Halowa 2019/2020 | AKTUALNOŚCI

Aktualności Mrągowskiej Ligi Halowej 2019/2020.

W sobotę 16 listopada 2019 r. zainaugurowano sezon 2019/2020 Mrągowskiej Ligi Halowej.

 
 
KLASYFIKACJA MRĄGOWSKIEJ LIGI HALOWEJ 2019/2020
 

L.p.

Nazwa Drużyny

Mecze 

Z

R

P

Bilans

Punkty

1.

KoGo Team

10

9

1

0

100:27

28

2.

MZL Głowala Mrągowo

10

8

2

0

107:22

26

3.

Orlęta Reszel

10

8

1

1

99:25

25

4.

RKS Bambus Lajceps

10

6

0

4

33:43

18

5.

Mercedes Club

10

6

0

4

62:42

18

6.

Salęt Boże

10

6

0

4

53:53

18

7.

SMS Old Boys Piecki

10

4

0

6

29:51

12

8.

Fala Warpuny

10

3

0

7

37:68

9

9.

Madagaskar

10

1

1

8

28:85

4

10.

RKS Huwdu

10

1

1

8

28:87

4

11.

Ekstra Team

10

0

0

10

27:102

0

 
* zespoły OSK-Dwójka i ZPiT Sangria zostały wykluczone z rozgrywek, anulowano wszystkie ich wyniki
 
 
RUNDA ZASADNICZA
 
I KOLEJKA SOBOTA 16.11.2019 r.
 
 
RKS HUWDU 3:8 SALĘT BOŻE
(Olender, Kowalczyk G., Radziwanowski - Szynkar 3x, Dobrowolski, Gwiazda, Szymanowski 2x, Olszewski)

RKS BAMBUS LAJCEPS 4:2 OLD BOYS PIECKI
(Trzciński, Styliaras 2x, Nowicki - L. Lis, Krupiński)

KOGO TEAM 16:0 MADAGASKAR
(Barszczewski 3x, Skonieczka 5x, Kowalczyk, Kurta, Ciecierski 4x, Swacha 2x)

EKSTRA TEAM 1:18 ORLĘTA RESZEL
(Hermanowicz - Romańczuk 4x, Policha 7x, Graczyk 3x, Sawicki, Wiensław, Janowski 2x)
 
 
II KOLEJKA NIEDZIELA 17.11.2019 r.
 
 
EKSTRA TEAM 1:11 FALA WARPUNY
(Polewski - Fąk, M. Graczyk 6x, Ośliz 3x, Pawłowski)

SALĘT BOŻE 1:4 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Gwiazda - Trzciński, W. Suwezda 2x, Owedyk)

ORLĘTA RESZEL 11:1 RKS HUWDU
(Bochno, Policha 4x, Sawicki, Terlik 2x, Janowski, Leszczenko 2x - Oleksiej)

OLD BOYS PIECKI 1:13 MERCEDES CLUB
(Olender - Spirydon 3x, Tomaszewski Kac. 2x, Piendyk 3x, Nowakowski 3x, Nałysnyk, Tomaszewski Kub.)
 
 

III KOLEJKA SOBOTA 23.11 2019 r. 

FALA WARPUNY 4:5 OLD BOYS PIECKI
(Fąk, Wyrostek 2x, Graczyk - Olender, Lis L. 3x, Ścibek)
 
MADAGASKAR 2:18 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Aleksandrowicz, Kuśnierz - Żbikowski 5x, Glinka 5x, Bednarski 2x, Maciorowski 4x, Szewczyk 2x)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 1:11 KOGO TEAM
(Suwezda - Skonieczka 2x, Swacha, Kowalczyk, Ciecierski 2x, Bognacki 3x, Wójcik, Barszczewski)
 
MERCEDES CLUB 14:4 RKS HUWDU
(Chorążewicz 2x, Nowakowski 8x, Tomaszewski Kac., Spirydon, Tomaszewski Kub. 2x, - Ropiak 2x, Oleksiej, Pawłowski)
 
 

IV KOLEJKA NIEDZIELA 24.11.2019 r. 

FALA WARPUNY 4:6 SALĘT BOŻE
(Fąk 2x, Graczyk C., Graczyk M. - Herbich 3x, Dobrowolski M., Olszewski P., Olszewski M.) 
 
ZPIT SANGRIA 0:9 ORLĘTA RESZEL
(Romańczuk, Graczyk K. 2x, Więsław 2x, Bochno, Policha, Janowski, Terlik)
 
MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA 9:1 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Majak, Glinka, Zacharewicz 2x, Kuśnierz Ł. 2x, Kudlak, Bednarski, samobójcza - Krysiak A.)
 
 
V KOLEJKA SOBOTA 30.11.2019 r.
 
RKS HUWDU 2:18 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Sochn, Olender - Kuśnierz Ł. 6x, Zacharewicz 7x, Żbikowski 2x, Szewczyk, Glinka, Kudlak)
 
EKSTRA TEAM 1:4 MADAGASKAR
(Granica - Michalczyk, Prusarczyk, Gadomski, Wichowski)
 
KOGO TEAM 9:2 MERCEDES CLUB
(Skonieczka 5x, Bognacki 2x, Swacha, samobój - Tomaszewski Kac., Gabryszak)
 
 
VI KOLEJKA NIEDZIELA 1.12.2019 r.
 
ORLĘTA RESZEL 9:4 SALĘT BOŻE
(Bochno, Janowski 2x, Romańczuk 2x, Zaleśkiewicz, Graczyk K. 2x, Terlik - Herbich 2x, Górski,
Szymanowski)
 
MADAGASKAR 5:9 FALA WARPUNY
(Sobieraj, Prusarczyk, Aleksandrowicz 2x, Michalczyk - Szlis 3x, Graczyk M. 2x, Graczyk C., Fąkl 3x)
 
MZL PHU MARUSZ GŁOWALA 17:1 EKSTRA TEAM
(Glinka 3x, Zacharewicz 5x, Kuśnierz Ł. 4x, Szewczyk 3x, Lemecha, Kudlak - Chermanowicz)
 
KOGO TEAM 11:1 RKS HUWDU
(Kruszewski, Barszczewski 3x, Skonieczka 5x, Ciecierski 2x - Oleksiej)
 
 
VII KOLEJKA NIEDZIELA 8.12.2019 r.
 
MERCEDES CLUB 2:1 RKS BAMBUS-LAJCEPS
(Nałysnyk 2x - Siekierski)
 
EKSTRA TEAM 8:13 KOGO TEAM
(Grabowski A. 2x, Hermanowicz, Grabowski M. 2x, Chlubicki K. 2x, Jaworski A. - Skonieczka 8x,
Bognacki 3x, Barszczewski 2x)
 
FALA WARPUNY 1:10 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Oszlis - Kuśnierz Ł. 5x, Glinka 2x, Szewczyk, Zacharewicz, Żbikowski)
 
 
VIII KOLEJKA SOBOTA 14.12.2019 r.
 
SALĘT BOŻE 4:2 OLD BOYS PIECKI
(Szynkar 2x, Szymanowski, Górski - Lis. L, Polewaczyk)
 
MADAGASKAR 1:3 RKS BAMBUS LAJCEPS
(Ochociński - Styliaras A., Owedyk, Krysiak)
 
KOGO TEAM 16:3 FALA WARPUNY
(Skonieczka 5x, Wójcik 4x, Swacha, Ciecierski 3x, Kruszewski 2x, Marcińczyk - Pawłowski R. 3x)
 
MERCEDES CLUB 7:4 EKSTRA TEAM
(Spirydon 3x, Małysz 2x, Nowakowski, Cichowski - Grabowski Marek, Grabowski Mariusz 3x)
 
 
IX KOLEJKA NIEDZIELA 15.12.2019 r.
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 8:3 RKS HUWDU
(Nowicki P. 2x, Plonkowski 2x, Owedyk Ł. 2x, Siekierski, Trzciński W. - Ropiak, Olender A. 2x)
 
FALA WARPUNY 1:7 MERCEDES CLUB
(Oszlis - Spirydon 3x, Chorążewicz, Tomaszewski Kacper 2x, Tomaszewski Kuba)
 
SALĘT BOŻE 6:2 MADAGASKAR
(Herbich 2x, Szynkar 3x, Szymanowski - Aleksandrowicz, Sobieraj)
 
 
X KOLEJKA SOBOTA 4.01.2020 r.
 
OLD BOYS PIECKI 5:1 MADAGASKAR
(Krupiński 2x, Polewaczyk 2x, Ścibek - Sobieraj)
 
MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA 15:3 SALĘT BOŻE
(Skrzęta 3x, Szewczyk 3x, Kuśnierz 4x, Kudlak 2x, Lemecha, samobój - Gwiazda, Herbich, Dobrowolski M.)
 
KOGO TEAM 6:3 ORLĘTA RESZEL
(Barszczewski, Skonieczka, Wójcik 3x, Swacha - Leszczenko, Romańczuk 2x)
 
FALA WARPUNY 1:4 RKS BAMBUS-LAJCEPS
(Graczyk - Owedyk 2x, Krysiak, Plonkowski)
 
 
XI KOLEJKA NIEDZIELA 5.01.2020 r.
 
RKS HUWDU 8:4 EKSTRA TEAM
(Olender 4x, Oleksiej, Ropiak, Radziwanowski, Sohn - Hermanowicz Z. 3x, Chlubicki K.)
 
SALĘT BOŻE 4:6 KOGO TEAM
(Szynkar 2x, Olszewski M., Olszewski P. - Kruszewski 2x, Barszczewski 2x, Skonieczka, Wójcik)
 
MZL PHU MARISZ GŁOWALA 5:0 OLD BOYS PIECKI
(Skrzęta 2x, Kudlak, Bumbul, Lemecha)
 
ORLĘTA RESZEL 6:2 MERCEDES CLUB
(Graczyk K. 2x, Romańczuk 2x, Terlik, Sawicki - Rzemyk, Spirydon)
 
 
XII KOLEJKA SOBOTA 11.01.2020 r.
 
KOGO TEAM 11:2 OLD BOYS PIECKI
(Wójcik 4x, Skonieczka 5x, Bognacki 2x - Ścibek 2x)
 
MERCEDES CLUB 3:4 SALĘT BOŻE
(Tomaszewski Kuba 2x, Tomaszewski Kacper - Olszewski P. 2x, Herbich, Gwiazda)
 
FALA WARPUNY 0:14 ORLĘTA RESZEL
(Terlik, Romańczuk 2x, Zaleśkiewicz 2x, Graczyk 2x, Bochno, Janowski, Doborzyński 3x, Wiensław,
samobójcza)
 
MADAGASKAR 4:15 ORLĘTA RESZEL
(Kuśnierz, Aleksandrowicz, Ochociński, samobójcza - Romańczuk 3x, Janowski 2x, Doborzyński 4x, Zaleśkiewicz 3x, Terlik 2x, Graczyk)
 
 
XIII KOLEJKA NIEDZIELA 12.01.2020 r.
 
ORLĘTA RESZEL 4:4 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
(Terlik 4x - Glinka 2x, Kuśnierz 2x)
 
SALĘT BOŻE 13:5 EKSTRA TEAM
(Szynkar 5x, Szymanowski 3x, Herbich 3x, Gwiazda, Dobrowolski - Grabowski M., Chlubicki K.,
Grabowski A. 2x, Jaworski)
 
OLD BOYS PIECKI 5:1 RKS HUWDU
(Ścibek 3x, Krupiński, Żbikowski - Ropiak)
 
XIV KOLEJKA SOBOTA 18.01.2020 r.
 
MADAGASKAR 4:7 MERCEDES CLUB
(Ochociński, Aleksandrowicz 2x, Sobieraj - Rzemyk 2x, Tomaszewski Kacper, Spirydon 2x, Małysz,
Tomaszewski Kuba)
 
MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA 3:3 KOGO TEAM
(Bumbul, Kuśnierz 2x - Skonieczka 2x, Swacha)
 
RKS BAMBUS LAJCEPS 1:11 ORLĘTA RESZEL
(Styliaras A. - Policha 4x, Sawicki, Terlik 2x, Wiensław, Graczyk, Romańczuk, samobójcza)
 
EKSTRA TEAM 0:5 OLD BOYS PIECKI
(Ścibek 3x, Lis K. 2x)
 
XV KOLEJKA NIEDZIELA 19.01.2020 r.
 
OLD BOYS PIECKI 2:8 ORLĘTA RESZEL
(Ścibek, Żbikowski - Wiensław, Zaleskiewicz, Romańczuk 3x, Janowski, Graczyk, samobójcza)
 
EKSTRA TEAM 2:6 RKS RAMBUS LAJCEPS
(Chlubicki K., Jaworski - Suwezda 2x, Plonkowski 2x, Wandyk 2x)
 
FALA WARPUNY 3:0 RKS HUWDU
(Wyrostek, Drężek, Graczyk C.)
 
MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA 8:5 MERCEDES CLUB
(Kudlak, Kuśnierz 6x, Majak - Rzemyk, Spirydon 2x, Piendyk 2x)
 
 
PLAY-OFF
 
I KOLEJKA SOBOTA 25.01.2020 r.
 
16:00 FALA WARPUNY - EXTRA TEAM
17:00 MADAGASKAR - RKS HUWDU
18:00 KOGO TEAM - SALĘT BOŻE
19:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - MERCEDES CLUB
 
II KOLEJKA NIEDZIELA 26.01.2020 r.
 
16:00 EXTRA TEAM - OLD BOYS PIECKI
17:00 ORLĘTA RESZEL - SALĘT BOŻE
18:00 RKS BAMBUS LAJCEPS - MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
19:00 MERCEDES CLUB - KOGO TEAM
 
III KOLEJKA SOBOTA 01.02.2020 r.
 
16:00 RKS HUWDU - EXTRA TEAM
17:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - SALĘT BOŻE
18:00 RKS BAMBUS LAJCEPS - MERCEDES CLUB
19:00 ORLĘTA RESZEL - KOGO TEAM
 
IV KOLEJKA NIEDZIELA 02.02.2020 r.
 
16:00 OLD BOYS PIECKI - RKS HUWDU
17:00 FALA WARPUNY - MADAGASKAR
18:00 KOGO TEAM - RKS BAMBUS LAJCEPS
19:00 MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA - ORLĘTA RESZEL
 
V KOLEJKA SOBOTA 08.02.2020 r.
 
16:00 EXTRA TEAM - MADAGASKAR
17:00 OLD BOYS PIECKI - FALA WARPUNY
18:00 SALĘT BOŻE - RKS BAMBUS LAJCEPS
19:00 MERCEDES CLUB - ORLĘTA RESZEL
20:00 KOGO TEAM - MZL PHU MARIUSZ GŁOWALA
 
VI KOLEJKA NIEDZIELA 09.02.2020 r.
 
16:00 RKS HUWDU - FALA WARPUNY
17:00 MADAGASKAR - OLD BOYS PIECKI
18:00 MERCEDES CLUB - SALĘT BOŻE
19:00 RKS BAMBUS LAJCEPS - ORLĘTA RESZEL
20:00 WRĘCZENIE NAGRÓD
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
 
ORLĘTA RESZEL
Romańczuk - 18
Policha - 14
Graczyk - 10
Sawicki - 4
Wiensław - 3
Janowski - 8
Bochno - 2
Terlik - 12
Leszczenko - 3
Zaleśkiewicz - 7
Doborzyński - 7
 
MERCEDES CLUB
Tomaszewski Kuba - 5
Nowakowski - 4
Spirydon - 14
Tomaszewski Kacper - 7
Chorążewicz - 1
Piendyk - 5
Nałysnyk - 3
Gabryszak - 1
Małysz - 3  
Cichowski - 1
Berg - 0
Rzemyk - 4
 
KOGO TEAM
Barszczewski - 12
Skonieczka - 39
Kowalczyk - 2
Kurta - 1
Ciecierski - 11
Swacha - 7
Bognacki - 10
Wójcik - 13
Kruszewski - 5
Marcińczyk - 1
 
RKS BAMBUS LACJEPS
Trzciński - 3
Styliaras Adrian - 4
Nowicki - 3
Suwezda W. - 5
Owedyk - 6
Krysiak - 3
Siekierski - 2
Plonkowski - 5
Wandyk - 2
 
SALĘT BOŻE
Szynkar - 15
Dobrowolski - 4
Gwiazda - 2
Szymanowski - 8
Olszewski - 1
Olszewski M. - 2
Olszewski P. - 4
Gwiazda - 3
Herbich - 12
Górski - 2
 
FALA WARPUNY
Fąk - 7
Graczyk M. - 11
Graczyk C. - 3
Oszlis - 8
Pawłowski R. - 4
Wyrostek - 3
Drężek - 1
 
OLD BOYS PIECKI
Lis L. - 3
Lis K. - 2
Krupiński - 4
Olender - 2
Ścibek - 11
Polewaczyk - 3
Żbikowski - 2
 
RKS HUWDU
Olender - 8
Kowalczyk G. - 1
Radziwanowski - 2
Oleksiej - 6
Ropiak - 8
Pawłowski - 1
Sochn - 2 
 
EKSTRA TEAM
Hermanowicz - 6
Polewski - 1
Granica - 1
Chlubicki K. - 5
Grabowski A - 4
Grabowski Marek - 3
Grabowski Mariusz - 4
Jaworski A. - 3
 
MADAGASKAR
Aleksandrowicz - 8
Kuśnierz - 2
Ochociński - 4
Prusarczyk - 4
Gadomski - 2
Michalczyk - 2 
Wichowski - 1
Sobieraj - 4
 
MZL PHU GŁOWALA TEAM
Żbikowski - 8
Glinka - 14
Bednarski - 3
Maciorowski - 4
Szewczyk - 10
Majak - 2
Zacharewicz - 15
Kuśnierz Łukasz - 19
Kudlak - 6
Lemecha - 4
Bumbul - 2
Skrzęta - 4
Piec - 0
 
 
KARTKI:
 
ORLĘTA RESZEL
Graczyk - Ż.K. (1)
Romańczuk - Ż.K. (1)
 
MERCEDES CLUB
Piendyk - Ż.K. (1)
Nałysnyk - Ż.K. (1)
Jaworski - Ż.K. (1)
 
KOGO TEAM
Kowalewski - Ż.K. (2)
Swacha - Ż.K. (2)
Kruszewski - Ż.K. (1) 
Barszczewski - Ż.K. (1)
 
Ciecierski - Ż.K. (1)
 
RKS BAMBUS LACJEPS
Suwezda - Ż.K. (1)
 
SALĘT BOŻE
Herbich - Ż.K. (1)
Gwiazda - Ż.K. (1)
Olszewski P. - Ż.K. (1)
 
FALA WARPUNY
Fąk - Ż.K. (1)
Borowski - Ż.K. (1)
Rogowski - Ż.K (1)
 
OLD BOYS PIECKI
Polewaczyk - Ż.K. (1)
 
RKS HUWDU
Sohn - Ż.K. (1)
Paterski - Ż.K. (1)
 
EKSTRA TEAM
Granica - Ż.K. (1)
Grabowski M. - Ż.K. (1)
Chlubicki - Ż.K. (1)
 
MADAGASKAR
Sobieraj - Ż.K. (1)
Aleksandrowicz - Ż.K. (1)
Giers - Ż.K. (1)
 
MZL PHU GŁOWALA TEAM
Zacharewicz - Ż.K. (1)
 
 
KARTKI:
 
MADAGASKAR
Giers - C.K. (1)
  • Opublikowano: czwartek, 12, grudzień 2019 19:00
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb