bg

Gala sportu

V Gala Sportu już w najbliższy piątek!

Zapraszamy na V Galę Sportu, która odbędzie się w najbliższy piątek 13 lutego, w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Start godz. 18:00.
 
Czytelnicy Kuriera Mrągowskiego do północy 11 lutego br. mogą oddawać głosy w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2014. W tym roku kandydatów jest aż 29! Zapraszamy do głosowania!
 
http://mragowo.wm.pl/242667,Wybierz-z-nami-Najpopularniejszego-Sportowca-Mragowa.html#axzz3QHqzr2n7 
 
Podczas Gali Sportu poznamy także najlepszych sportowców 2014 roku oraz trenera, działacza sportowego, sponsora, wolontariusza, sportowego ambasadora, drużynę roku i sportowe odkrycie roku - nagrodę przyznawaną przez portal mragowo24.info.
 
To już V edycja imprezy, która jest  kontynuacją Balu Sportowca, organizowanego w Mrągowie od 1994 roku. Mrągowska Gala Sportu to wydarzenie podsumowujące i promujące osiągnięcia sportowe oraz popularyzujące sport i aktywność sportową wśród mieszkańców Mrągowa.
 
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku tytuł Najlepszego Sportowca Roku został przyznany Michałowi Kołodziejowi. Sposród trenerów tytuł najlepszego otrzymał Karol Lemecha, zaś spośrod działaczy sportowych Jerzy Tanajewski. Podczas zeszłorocznej gali przyznane zostały także tytuły Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa, którym okazał Sebastian Romańczyk. Sponsorem Roku 2013 został Alfred Jaworski, prezes Banku Spółdzielczego w Mrągowie. Drużyną roku został MUKS Omega Mrągowo a Sportowym Odkryciem Roku - Roksana Bubrowska.
 
Organizatorzy Mrągowskiej Gali Sportu:
Burmistrz Miasta Mrągowo
Centrum Kultury i Turystyki
 
Partnerzy:
Rada Sportu
,,Kurier Mrągowski”
Radio Zet Gold Mrągowo
Mragowo24.info
  • Opublikowano: wtorek, 10, luty 2015 11:35
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb