bg

Gala sportu

Sportowca Roku 2017 poznamy 9 marca 2017 r. Zgłoszenia do 2 lutego.

W piątek 9 marca 2018 roku poznamy Sportowca Roku 2017! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 02.02.2018 r.
 
 
 
Mrągowskie szkoły, stowarzyszenia i organizacje sportowe oraz nieformalne grupy sportowe z terenu Mrągowa do 2 lutego 2018 r. mogą zgłaszać kandydatury do miana Sportowca, Trenera, Sponsora, Działacza Sportowego, Wolontariusza, Drużyny, Imprezy Sportowej i Sportowego Ambasadora Mrągowa Roku 2017.
 
Zgłoszenia kandydatów do poszczególnych kategorii są przyjmowane w formie ankiet, które wraz z regulaminem znajdują się pod artykułem. 
 
Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 2 lutego br. (do godziny 16:00). Do każdego zgłoszenia należy dołączyć minimum 2 zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (powyżej 300 dpi).
 
Jeśli zgłaszany kandydat/kandydatka są niepełnoletni (w formularzu należy zaznaczyć wiek), należy dokładnie wypełnienić dane kontaktowe do rodziców lub opiekunów prawnych!
 
Do 2 lutego 2018 r. można również zgłaszać kandydatów do Kapituły Konkursowej (patrz regulamin).
 
Kapituła, złożona z przedstawicieli klubów i stowarzyszeń sportowych z naszego Miasta oraz przedstawicieli Rady Sportu wybierze:
a) Sportowca Roku 2017
b) Trenera Roku 2017
c) Sponsora Roku 2017
d) Sportowego Ambasadora Mrągowa Roku 2017
e) Drużynę Roku 2017
f) Wolontariusza Roku 2017
g) Działacza Sportowego Roku 2017
h) Imprezę Sportową Roku 2017.
 
Kolejnym etapem będzie wybór Najpopularniejszego Sportowca Roku 2017, którego dokonają czytelnicy Kuriera Mrągowskiego. Portale mragowo24.info oraz sport.mragowo.pl przyznają nagrodę Sportowego Odkrycia Roku 2017.
 
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 9 marca 2018 r. podczas VIII Mrągowskiej Gali Sportu, która odbędzie się w Centrum Kultury i Turystyki. Start godz. 18:00.
 
W tym roku odbędzie się już ósma edycja imprezy, która jest kontynuacją Balu Sportowca, organizowanego w Mrągowie od 1994 roku. Mrągowska Gala Sportu to wydarzenie podsumowujące i promujące osiągnięcia sportowe oraz popularyzujące sport i aktywność sportową wśród mieszkańców Mrągowa.
 
Przed rokiem, podczas VII Mrągowskiej Gali Sportu najlepszym sportowcem została Patrycja Lis (windsurfing, RS:X, Baza Mrągowo), która wyprzedziła załogi Amelia Linowska/Julia Chmiel (żeglarstwo, Baza Mrągowo) oraz Kinga Jankowska/Daria Dobrzyniecka (kajakarstwo, Baza Mrągowo). Najlepszym trenerem została Agnieszka Stefańska, trenerka klasy L'Equipe w KS Baza Mrągowo, najlepszym działaczem sportowym Arkadiusz Cała ze Stowarzyszenia Luz Grupa Mrągowo, sponsorem rokuPan Jerzy Tanajewski, właściciel firmy Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane a sportowym ambasadorem MrągowaKarol Jabłoński, żeglarz, skipper, wielokrotny Mistrz Świata i Europy w bojerach, honorowy obywatel naszego miasta przez lata związany z KS Baza Mrągowo. Podczas gali wyróżniono także Wolontariusza Sportowego Roku, którym została Magdalena Szymańska z Klubu Sportowego "AS" Mrągowo, drużynę roku, którą została drużyna Sportowego Klubu Bilardowego w Mrągowie oraz sportową imprezę roku – cykl Mazury MTB, którego organizatorem było Stowarzyszenie Luz Grupa Mrągowo.
 
Dwie specjalne nagrody przyznały także mrągowskie redakcje. Głosami czytelników Kuriera Mrągowskiego statuetkę Najpopularniejszego Sportowca Mrągowa otrzymała załoga kajakarek Kinga Jankowska/Daria Dobrzyniecka. Tytuł Sportowego Odkrycia Mrągowa, przyznawany przez czytelników portali mragowo24.info i sport.mragowo.pl, powędrował do Martyny Rynkiewicz z klubu LKJ Gałkowo.
 
Organizatorzy Mrągowskiej Gali Sportu:
Burmistrz Miasta Mrągowo
Centrum Kultury i Turystyki
 
Partnerzy:
Rada Sportu Miasta Mrągowo
mragowo24.info
sport.mragowo.pl
Kurier Mrągowski
Meloradio
 
 
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2018 13:55
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb