bg

Ligi Mrągowskie

WYNIKI ROZGRYWEK MLPN!

Wyniki rozgrywek MLPN

 

KOMUNIKAT!

UWAGA!

Zmiana kolejności meczy w ostatnich 2 kolejkach!!

Salęt Boże
Nicewicz Mateusz - pauza w kolejnym meczu za kartki żółte!
 
 
Tabela rozgrywek MLPN po rundzie zasadniczej:
 
Zespół
Punkty
Bramki zdobyte
Bramki stracone
Bilans
MZL HAKS Mrągowo
29
60
19
41
BAMBUS Team
27
46
22
24
GRINGOS
26
46
32
14
Hotel Robert's Sport
24
58
34
24
FC SANGRIA
19
49
39
10
Salęt Boże
19
48
50
-2
RKS Bambus-Lajceps
17
41
39
2
MSR Mragowo
16
53
63
-10
Bukmacherzy Olsztyn
15
42
30
12
Żagiel Piecki
12
46
58
-12
Junior Team
9
36
77
-41
OLDBOYS Robak Team
6
31
55
-24
Los Oczakos
4
24
62
-38
 

Kolejka 1 - 15 listopada 2014r. - sobota

Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
MSR Mrągowo
Los Oczakos
7 : 3
16.00
Hotel Robert's Sport
MZL HAKS Mrągowo
4 : 1
17.00
OLDBOYS Robak Team
Bambus Team
2 : 1
18.00
FC Sangria
Junior Team
6 : 2
19.00
Salęt Boże
Żagiel Piecki
7 : 4

Kolejka 2 - 22 listopada 2014r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
Junior Team
RKS Bambus-Lajceps
5 : 7
16.00
Hotel Robert’s Sport
Bambus Team
1 : 1
17.00
Bukmacherzy Olsztyn
OLDBOYS Robak Team
3 : 0
18.00
FC Sangria
Żagiel Piecki
4 : 5
19.00
Los Oczakos
Salęt Boże
3 : 3
20.00
MZL HAKS Mrągowo
MSR Mrągowo
10 : 1

Kolejka 3 - 29 listopada 2014r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
Hotel Robert’s Sport
RKS Bambus-Lajceps
4 : 3
16.00
Bukmacherzy Olsztyn
Bambus Team
4 : 4
17.00
FC Sangria
OLDBOYS Robak Team
9 : 4
18.00
Los Oczakos
Żagiel Piecki
2 : 9
19.00
MZL HAKS Mrągowo
Salęt Boże
6 : 3
20.00
GRINGOS
MSR Mrągowo
5 : 3

Kolejka 4 - 06 grudnia 2014r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
Junior Team
OLDBOYS Robak Team
5 : 4
17.00
FC Sangria
Salęt Boże
4 : 0
18.00
MZL HAKS Mrągowo
RKS Bambus-Lajceps
4 : 2
19.00
GRINGOS
Bambus Team
3 : 4
20.00
Los Oczakos
Hotel Robert’s Sport
1 : 5

Kolejka 5 - 07 grudnia 2014r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
Bambus Team
Salęt Boże
7 : 3
16.00
FC Sangria
RKS Bambus-Lajceps
4 : 5
17.00
Los Oczakos
MZL HAKS Mrągowo
2 : 9
18.00
Hotel Robert’s Sport
OLDBOYS Robak Team
5 : 2
19.00
Junior Team
GRINGOS
3 : 6
20.00
MSR Mrągowo
Bukmacherzy Olsztyn
6 : 6

Kolejka 6 - 13 grudnia 2014r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
17.00
MSR Mrągowo
Junior Team
7 : 5
18.00
Żagiel Piecki
RKS Bambus-Lajceps
1 : 1
19.00
Los Oczakos
OLDBOYS Robak Team
4 : 1
20.00
GRINGOS
Bukmacherzy Olsztyn
2 : 1

Kolejka 7 - 14 grudnia 2014r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
MSR Mrągowo
Hotel Robert’s Sport
1 : 6
16.00
Los Oczakos
Junior Team
4 : 5
17.00
MZL HAKS Mrągowo
OLDBOYS Robak Team
6 : 3
18.00
Żagiel Piecki
Bukmacherzy Olsztyn
2 : 9
19.00
Salęt Boże
RKS Bambus-Lajceps
2 : 5

Kolejka 8 - 20 grudnia 2014r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
17.00
MZL HAKS Mrągowo
Żagiel Piecki
0 : 5
18.00
MSR Mrągowo
Salęt Boże
5 : 6
19.00
Junior Team
Bukmacherzy Olsztyn
3 : 1
20.00
GRINGOS
RKS Bambus-Lajceps
7 : 1

Kolejka 9 - 21 grudnia 2014r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
MZL HAKS Mrągowo
Junior Team
10 : 0
17.00
MSR Mrągowo
OLDBOYS Robak Team
6 : 2
18.00
Los Oczakos
FC Sangria
0 : 4
19.00
Hotel Robert’s Sport
Salęt Boże
6 : 8
20.00
Bukmacherzy Olsztyn
RKS Bambus-Lajceps
2 : 2

Kolejka 10 – 10 stycznia 2015r. – sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
Los Oczakos
RKS Bambus-Lajceps
0 : 4
17.00
MZL HAKS Mrągowo
Bambus Team
3 : 3
18.00
FC Sangria
GRINGOS
3 : 5
19.00
Salęt Boże
Bukmacherzy Olsztyn
4 : 2
20.00
Hotel Robert’s Sport
Junior Team
13 : 2
 
Kolejka 11- 11 stycznia 2015r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
OLDBOYS Robak Team
Salęt Boże
2 : 4
16.00
FC Sangria
Bukmacherzy Olsztyn
0 : 6
17.00
MSR Mrągowo
RKS Bambus-Lajceps
6 : 5
18.00
Bambus Team
Junior Team
4 : 0
19.00
Hotel Robert’s Sport
Żagiel Piecki
5 : 5
20.00
MZL HAKS Mrągowo
GRINGOS
4 : 0
 
Kolejka 12 – 17 stycznia 2015r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
MSR Mrągowo
Żagiel Piecki
7 : 3
17.00
Hotel Robert’s Sport
GRINGOS
3 : 3
18.00
Los Oczakos
Bambus Team
1 : 6
19.00
OLDBOYS Robak Team
RKS Bambus-Lajceps
1 : 4
 
Kolejka 13 – 18 stycznia 2015r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
15.00
Junior Team
Salęt Boże
3 : 6
16.00
MZL HAKS Mrągowo
Bukmacherzy Olsztyn
2 : 1
17.00
MSR Mrągowo
FC Sangria
3 : 8
18.00
OLDBOYS Robak Team
Żagiel Piecki
8 : 4
19.00
Los Oczakos
GRINGOS
2 : 4
 
Kolejka 14 – 24 stycznia 2015r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
17.00
MZL HAKS Mrągowo
FC Sangria
0 : 0
18.00
Salęt Boże
GRINGOS
2 : 3
19.00
Junior Team
Żagiel Piecki
3 : 9
20.00
Bambus Team
RKS Bambus-Lajceps
3 : 2
 
Kolejka 15 – 31 stycznia 2015r. - sobota
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
Los Oczakos
Bukmacherzy Olsztyn
2 : 5
17.00
Hotel Robert’s Sport
FC Sangria
3 : 5
18.00
Bambus Team
Żagiel Piecki
3 : 0
19.00
OLDBOYS Robak Team
GRINGOS
2 : 4
 
Kolejka 16 – 01 luty 2015r. - niedziela
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
16.00
Hotel Robert’s Sport
Bukmacherzy Olsztyn
3 : 2
17.00
Bambus Team
FC Sangria
6 : 2
18.00
GRINGOS
Żagiel Piecki
4 : 4
19.00
MSR Mrągowo
Bambus Team
1 : 4
 
Klasyfikacja końcowa rundy eliminacyjnej
Mrągowskiej Ligi Miejskiej
sezon 2014/2015
Lp.
Nazwa Zespołu - Grupa finałowa - A
1
MZL HAKS Mrągowo
2
BAMBUS Team
3
GRINGOS
4
Hotel Robert's Sport
5
FC SANGRIA
6
Salęt Boże
Lp.
Nazwa Zespołu - Grupa B
 
7
RKS Bambus-Lajceps
8
MSR Mragowo
9
Bukmacherzy Olsztyn
10
Żagiel Piecki
11
Junior Team
12
OLDBOYS Robak Team
13
Los Oczakos
 
 
Terminarz rozgrywek w zakładce – II runda MLPN
 
 

Składy zespołów sezon 2014/2015
FC SANGRIA
Bramki
Kartki
Dogiel Arek
16
2
Kaczmarski Piotr
5
2
Kerzkowski Kamil
5
1
Kramek Marcin
2
0
Mendryk Krzysztof
1
0
Mendryk Przemysław
1
0
Nurczyk Daniel
3
0
Nurczyk Maciej
4
0
Reckwald Daniel
0
1
Wierzbicki Kamil
10
2
Salęt Boże
 
 
Bagiński Alan
0
1
Godlewski Sebastian
2
1
Jachimowski Kazimierz
0
0
Kaszuba Bogdan
1
0
Kaszuba Patryk
6
0
Kowalczyk Adrian
10
1
Marcińczyk Michał
0
0
Miękiszewski Paweł
0
0
Nałysnyk Szymon
10
0
Nicewicz Mateusz
7
3
Olszewski Mirosław
5
0
Olszewski Patryk
0
0
Junior Team
 
 
Bobrowski Aleksander
6
0
Gofron Piotr
2
2
Hura Dominik
0
0
Kindziera Michał
0
0
Kiśluk Jakub
0
0
Kruszewski Marcel
1
0
Rydel Adrian
1
0
Skonieczka Mateusz
21
2
Ślusarek Paweł
3
0
Świtaj Bogusz
0
0
Zapert Michał
0
0
Zera Mateusz
5
0
RKS Bambus LAJCEPS
 
 
Bartosiewicz Przemysław
6
2
Pilipczuk Paweł
9
0
Ponikowski Maciej
4
0
Prałat Paweł
1
2
Wójcik Bartek
1
0
Styliaras Adrian
3
2
Styliaras Krzysztof
2
0
Styliaras Rafał
0
1
Szewczyk
9
0
Żelichowski
6
1
Żagiel Piecki
 
 
Berk Adrian
3
1
Bloch Paweł
3
1
Fedorowicz Marcin
4
0
Bijaczewski Mateusz
1
0
Fedorowicz Mateusz
3
0
Krupiński Karol
3
0
Kurowski Sławomir
0
0
Malon Piotr
1
0
Piendyk Kamil
9
0
Polewaczyk Adrian
4
0
Puławski Grzegorz
9
0
Rolka Daniel
1
0
BUKMACHERZY Olsztyn
 
 
Brych Jakub
7
0
Koper Daniel
20
1
Koper Tomasz
2
0
Piórkowski
0
1
Pisarczykowski Krzysztof
5
0
Skalski Maciej
1
0
Starczewski Maciej
4
1
Zieliński Krzysztof
3
0
GRINGOS
 
 
Aleksandrowicz Marcin
3
1
Duda Paweł
2
0
Dymerski Konrad
5
1
Januszkiewicz Sylwester
0
0
Krysiak Andrzej
16
0
Kwiatek Kamil
4
0
Majak Damian
7
0
Kaczmarczyk
1
0
Narel Mariusz
6
1
Osmański Piotr
0
0
Żebrowski Michał
1
0
OLDBOYS Robak Team
 
 
Chorążewicz Kamil
3
0
Gogołowski Tomasz
1
0
Gorzelany Jacek
1
1
Górski Zbigniew
0
0
Januszkiewicz Michał
14
0
Kozłowski Sebastian
0
0
Lipiec Bohdan
2
0
Nowakowski Ryszard
0
0
Olender Maciej
3
2
Parda Jan
0
0
Patecki Stanisław
0
0
Salnik Tomasz
2
1
Tutas Wojciech
1
0
Wierciszewski Paweł
3
0
Hotel Robert's Sport
 
 
Aleksandrowicz Paweł
6
0
Bandurow Mariusz
3
2
Chmielewski
1
0
Cytrala Robert
3
0
Dymek Emil
0
2
Grabowski Adam
6
0
Grabowski Marek
3
0
Grabowski Mariusz
11
0
Grala
1
0
Kajak Daniel
7
0
Krumplewski Damian
9
1
Pędich
1
0
Piskorz
1
1
Sokołowski
2
0
BAMBUS Team
 
 
Jarka Rafał
7
0
Kulesza
3
1
Nowakowski Marek
11
1
Nowicki
5
0
Pawłowski Radosław
3
0
Romaniuk Paweł
3
0
Styliaras Mariusz
1
0
Trzciński
5
1
Worobij
1
0
MZL HAKS Mrągowo
 
 
Bumbul Robert
1
2
Glinka Damian
2
0
Kramkowski
1
0
Kucharczyk Robert
0
0
Maciorowski Michał
12
0
Niedźwiecki Mateusz
25
0
Piec Tomasz
3
1
Romanowski Robert
2
1
Sosna
5
1
Szewczyk Piotr
8
1
Zybajło
1
1
MSR Mrągowo
 
 
Arciuk Marcin
0
0
Bachora Mateusz
0
1
Banach Jacek
1
0
Bednarski Marcin
7
2
Cichowski Dawid
9
0
Donderowicz Bartosz
0
0
Gniady Piotr
1
1
Gołota Kamil
13
0
Jaskowski Maciej
0
0
Ranachowski Łukasz
1
0
Skrzęta Kamil
0
0
Szarek Bartosz
11
0
Włodkowski Krystian
11
0
Los Oczakos
 
 
Banach Dariusz
3
1
Bochno Patryk
1
0
Bubrowski Łukasz
1
0
Doraczyński Michał
0
0
Giers Michał
0
0
Mieczaniec Paweł
1
0
Obiedziński Jakub
3
1
Ochociński Paweł
2
0
Piankowski Konrad
0
0
Piasecki Daniel
2
0
Piaskowski Bartosz
0
2
Piaskowski Jakub
3
0
Reszka Mateusz
0
0
Wierzbicki Paweł
8
1
 
  • Opublikowano: niedziela, 16, listopad 2014 12:36
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb