bg

Ligi Mrągowskie

II runda rozgrywek MLPN

Terminarz rozgrywek – Faza II
Hala – przy ul. Kopernika 2c ( ZS nr 1)
 
Zespół 
Punkty
BZ
BS
Bl
Hotel Robert's Sport
9
17
5
12
MZL HAKS Mrągowo
9
7
10
-3
BAMBUS Team
4
5
10
-5
Salęt Boże
3
10
12
-2
FC SANGRIA
3
3
3
0
GRINGOS
2
11
13
-2
 
Grupa I Finałowa – każdy z każdym
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
08.02
18.00
2 – 5
Bambus Team
FC Sangria
0 : 0
 
19.00
1 – 6
MZL HAKS Mrągowo
Salęt Boże
5 : 3
MZL HAKS M-wo
20.00
3 – 4
GRINGOS
Hotel Robert’s Sport
3 : 4
Hotel Robert’s
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
14.02
15.00
2 – 4
Bambus Team
Hotel Robert’s Sport
1 : 6
Hotel Robert’s
17.00
1 – 5
MZL HAKS Mrągowo
FC Sangria
1 : 0
MZL HAKS
18.00
3 – 6
GRINGOS
Salęt Boże
4 : 5
Salęt Boże
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.02
16.00
5 – 6
FC Sangria
Salęt Boże
3 : 2
FC Sangria
18.00
2 – 3
Bambus Team
GRINGOS
4 : 4
 
19.00
1 – 4
MZL HAKS Mrągowo
Hotel Robert’s Sport
1 : 7
Hotel robert’s
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
21.02
16.00
1 – 3
MZL HAKS Mrągowo
GRINGOS
1 : 7
GRINGOS
17.00
4 – 5
Hotel Roberst’s Sport
FC Sangria
3 : 2
Hotel Robert’s
18.00
2 – 6
Bambus Team
Salęt Boże
5 : 2
Bambus Team
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
22.02
16.00
1 – 2
MZL HAKS Mrągowo
Bambus Team
1 : 4
Bambus Team
17.00
3 – 5
GRINGOS
FC Sangria
5 : 4
GRINGOS
18.00
4 – 6
Hotel Robert’s Sport
Salęt Boże
6 : 4
Hotel Robert’s
 
 
Grupa II – pucharowy / każdy z każdym
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
08.02
15.00
8 – 13
MSR Mrągowo
Los Oczakos
3 : 4
Los Oczakos
16.00
10 – 11
Żagiel Piecki
Junior Team
8 : 3
Żagiel Piecki
17.00
9 – 12
Bukamcherzy Olsztyn
OLDBOYS Robak Team
3 : 7
OLDBOYS
 
7
wolny los
 
 
 
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
14.02
16.00
P1 – P3
MSR Mrągowo
Bukmacherzy Olsztyn
8 : 4
MSR Mrągowo
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.02
14.00
w1–w2
Los Oczakos
Żagiel Piecki
3 : 8
Żagiel Piecki
15.00
7 – w3
RKS Bambus Team
OLDBOYS Robak Team
4 : 3
RKS Bambus
17.00
P2 – P3
Junior Team
Bukmacherzy Olsztyn
5 : 8
Bukmacherzy
 
Data
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
22.02
14.00
p1 – p2
Los Oczakos
OLDBOYS Robak Team
2 : 8
OLDBOYS
15.00
X1 – x2
RKS Bambus Team
Żagiel Piecki
5 : 4
RKS Bambus
13.00
P1 – P2
MSR Mrągowo
Junior Team
4 : 7
Junior Team
 
Zakończenie MLPN 22 lutego, godz. 19.00
 
 
 
Klasyfikacja końcowa Mrągowskiej Ligi Miejskiej
sezon 2014/2015:
Lp.
Nazwa Zespołu - Grupa finałowa - A
1
Hotel Robert's Port
2
BAMBUS Team
3
MZL HAKS Mrągowo
4
FC SANGRIA
5
GRINGOS
6
Salęt Boże
7
RKS Bambus-Lajceps
8
Żagiel Piecki
9
OLDBOYS Robak Team
10
Los Oczakos
11
MSR Mrągowo
12
Junior Team
13
Bukmacherzy Olsztyn
 
Król strzelców: Niedźwiecki Mateusz - MZL HAKS Mrągowo
 
Najlepszy bramkarz ligi: Dymek Emil – Hotel Robert’s Port
 
SENIOR ligi: Nowakowski Ryszard – OLDBOYS
 
JUNIOR ligi: Skonieczka Mateusz – Junior Team
 
Król zmarnowanych szans: Kruszewski Marcel – Junior Team
 
 
Najlepsi zawodnicy w drużynach
Nazwa Zespołu
Aleksandrowicz Paweł
Hotel Robert's Port
Pawłowski Radosław
BAMBUS Team
Maciorowsi Michał
MZL HAKS Mrągowo
Kramkowski Marcin
FC SANGRIA
Krysiak Andrzej
GRINGOS
Nicewicz Mateusz
Salęt Boże
Bartosiewicz Przemysław
RKS Bambus-Lajceps
Berk Adrian
Żagiel Piecki
Januszkiewicz Michał
OLDBOYS Robak Team
Piaskowski Bartłomiej
Los Oczakos
Bednarski Adrian
MSR Mrągowo
Gofron Piotr
Junior Team
Koper Paweł
Bukmacherzy Olsztyn
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 26, styczeń 2015 12:52
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb