bg

Ligi Mrągowskie

Aktualności z rozgrywek MLPN sezon 2016/201

Tu znajdziecie aktualne wyniki, klasyfikację strzelców oraz klasyfikację  zespołów biorących udział w rozgrywkach MLPN sezon 2016/2017.
Zapraszamy do śledzenia wyników i kalendarza rozgrywek.
 
Organizatorzy
Poniżej publikuję terminarz gier do końca rundy zasadniczej. Nie podlega on zmianom!!!
 
Klasyfikacja drużyn po kolejne nr 9
Zespół Punkty Bz Bs Bl
Bambus Team
21
40
10
30
Wik-Bud
19
46
16
30
Junior Team
18
33
6
27
MZL Mrągowo
16
36
11
25
Soccer Team
13
28
20
8
RKS
12
21
13
8
Biała Mewa
9
22
38
-16
FC Sangria
7
25
18
7
LOTA KSM
7
17
31
-14
Awaria Mrągowo
4
17
34
-17
Ubezpieczenia Mazury
0
18
54
-36
Extra Team
0
15
59
-44
 
Wykaz kar indywidualnych:
 
Zduńczyk Jakub 
2 - kartki żółte
Borowski Paweł
2 - kartki żółte
Styliaras Krzysztof
2 - kartki żółte
Siekierski Marcin
1
Gawliński Maciej
1
Gofron Piotr
1
Bognacki Adam
1
Kowalczyk Adrian
1
Matwiejczuk Dawid
1
Narel Tomasz
1
Żyrkowski
1
Worobij Artur
1
Bubrowski Łukasz
1
Gabryszak Michał
1
Dziewa Błażej
1
Kiśluk Jakub
1
Kurpiewski Adrian
1
Kaczmarski Piotr
1
Siwicki Konrad
1
Marcińczyk Michał
1
Pryślak Michał
1
Garbowski
1
Duda
1
 
Klasyfikacja strzelców:
 
 
Lider klasyfikacji strzelców
Nowakowski Marek - Bambus Team
 
Nazwisko Imię
Ilośc goli
Nowakowski Marek
16
Serowik Kacper
13
Skonieczka Mateusz
12
Nałysnyk Szymon
11
Kowalczyk Adrian
7
Dymerski Konrad
7
Malinowski Kamil
7
Skrzęta Kamil
7
 
Terminarz rozgrywek oraz wyniki meczy:
 
Data – 27 listopada 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Awaria Mrągowo
3:2
Soccer Team
16.00
Bambus Team
Ubezpieczenia Mazury
8:1
Bambus Team
17.00
Extra Team
RKS
0:4
RKS
18.00
FC Sangria
Junior Team
0:4
Junior Team
19.00
Biała Mewa
MZL Mrągowo
1:3
MZL Mrągowo
 
Data – 03 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Wik-Bud
4:2
Soccer Team
16.00
Extra Team
LOTA KSM
2:3
LOTA KSM
17.00
Biała Mewa
Junior Team
0:5
Junior Team
18.00
RKS
Ubezpieczenia Mazury
6:1
RKS
19.00
Bambus Team
FC Sangria
3:2
Bambus Team
 
Data – 04 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
MZL Mrągowo
Wik-Bud
3:3
 
16.00
Soccer Team
Bambus Team
1:4
Bambus Team
17.00
Extra Team
Biała Mewa
4:7
Biała Mewa
18.00
FC Sangria
RKS
1:2
RKS
19.00
Awaria Mrągowo
LOTA KSM
4:4
 
 
Data – 11 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Wik-Bud
LOTA KSM
7:2
Wik-Bud
17.00
Ubezpieczenia Mazury
Awaria Mrągowo
2:5
Awaria Mrągowo
18.00
Junior Team
RKS
2:1
Junior Team
19.00
Soccer Team
FC Sangria
2:2
 
 
Data – 17 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Extra Team
12:2
Soccer Team
16.00
Bambus Team
Biała Mewa
3:2
Bambus Team
17.00
FC Sangria
Ubezpieczenia Mazury
2:1
FC Sangria
18.00
Awaria Mrągowo
Wik-Bud
1:7
Wik-Bud
19.00
MZL Mrągowo
LOTA KSM
6:1
MZL Mrągowo
 
Data - 18 grudnia 2016 r.
 
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Ubezpieczenia Mazury
LOTA KSM
3:5
LOTA KSM
16.00
RKS
Wik-Bud
2:4
Wik-Bud
17.00
Junior Team
Awaria Mrągowo
5:1
Junior Team
18.00
Soccer Team
Biała Mewa
6:1
Soccer Team
19.00
Extra Team
MZL Mrągowo
1:9
MZL Mrągowo
 
Data – 07 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Bambus Team
RKS
2:0
Bambus Team
17.00
Junior Team
LOTA KSM
9:2
Junior Team
18.00
Biała Mewa
Ubezpieczenia Mazury
5:4
Biała Mewa
19.00
FC Sangria
Wik-Bud
0:3
Wik-Bud
 
Data – 08 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Junior Team
0:7
Junior Team
16.00
Bambus Team
Awaria Mrągowo
7:1
Bambus Team
17.00
Extra Team
FC Sangria
3:11
FC Sangria
18.00
Biała Mewa
Wik-Bud
2:10
Wik-Bud
19.00
MZL Mrągowo
Ubezpieczenia Mazury
13:4
MZL Mrągowo
 
Data – 15 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Bambus Team
Extra Team
13 : 3
Bambus Team
16.00
FC Sangria
Biała Mewa
3 : 4
Biała Mewa
17.00
MZL Mrągowo
Junior Team
2 : 1
MZL Mrągowo
18.00
RKS
Awaria Mrągowo
6 : 3
RKS
19.00
Ubezpieczenia Mazury
Wik-Bud
2 : 10
Wik-Bud
 
Data – 21 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Biała Mewa
RKS
 
 
16.00
Bambus Team
Wik-Bud
 
 
17.00
MZL Mrągowo
Awaria Mrągowo
 
 
18.00
Junior Team
Ubezpieczenia Mazury
 
 
19.00
FC Sangria
LOTA KSM
 
 
 
Data – 22 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Bambus Team
LOTA KSM
 
 
17.00
FC Sangria
MZL Mrągowo
 
 
18.00
Soccer Team
RKS
 
 
19.00
Extra Team
Junior Team
 
 
 
Data – 28 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Ubezpieczenia Mazury
 
 
16.00
Bambus Team
MZL Mrągowo
 
 
17.00
Extra Team
Wik-Bud
 
 
18.00
FC Sangria
Awaria Mrągowo
 
 
19.00
Biała Mewa
LOTA KSM
 
 
 
Data – 04 luty 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Soccer Team
LOTA KSM
 
 
17.00
Bambus Team
Junior Team
 
 
18.00
Extra Team
Awaria Mrągowo
 
 
19.00
MZL Mrągowo
RKS
 
 
 
Data – 05 luty 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Extra Team
Ubezpieczenia Mazury
 
 
16.00
Junior Team
Wik-Bud
 
 
17.00
RKS
LOTA KSM
 
 
18.00
Biała Mewa
Awaria Mrągowo
 
 
19.00
Soccer Team
MZL Mrągowo
 
 
 
  • Opublikowano: wtorek, 27, grudzień 2016 11:49
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb