bg

Ligi Mrągowskie

Aktualności MLPN - sezon 2016/2017

Tu znajdziecie aktualne wyniki, klasyfikację strzelców oraz klasyfikację  zespołów biorących udział w rozgrywkach MLPN sezon 2016/2017.
Zapraszamy do śledzenia wyników i kalendarza rozgrywek.
 
Organizatorzy
 
Poniżej publikuję terminarz gier do końca rundy zasadniczej. Nie podlega on zmianom!!!
 
 
BAMBUS TEAM - lider ligi
 
Klasyfikacja drużyn po kolejne - 28 stycznia 2017 r.
 
Nazwa zespołu
Punkty
Bz
Bs
Bl
Bambus Team
27
61
16
45
MZL Mrągowo
25
59
17
42
Junior Team
24
55
9
46
Wik-Bud
22
65
20
45
RKS
16
26
17
9
Soccer Team
16
33
24
9
FC Sangria
13
37
28
9
Biała Mewa
10
29
48
-19
LOTA KSM
10
26
57
-31
Awaria Mrągowo
4
23
52
-29
Ubezpieczenia Mazury
0
24
63
-39
Extra Team
0
16
95
-79
 
Wykaz kar indywidualnych:
 
Kowalewski Konrad
2 - kartki żołte
Styliaras Krzysztof
2 - kartki żołte
Kurpiewski Adrian
2 - kartki żołte
 
Klasyfikacja strzelców:
 
 
Lider klasyfikacji strzelców
Nowakowski Marek - Bambus Team
 
Nazwisko Imię
iloścć bramek
Nowakowski Marek
27
Serowik Kacper
24
Skonieczka Mateusz
12
Dymerski Konrad
12
Nałysnyk Szymon
12
Gofron Piotr
11
Spirydon Marcin
11
Pawłowski Radosław
10
Kowalczyk Adrian
8
Maciorowski Michał
8
Piec Tomasz
8
Skrzęta Kamil
8
Kruszewski Marcel
8
Żyrkowski Przemysław
8
 
 
Terminarz rozgrywek oraz wyniki meczy:
 
Data – 27 listopada 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Awaria Mrągowo
3:2
Soccer Team
16.00
Bambus Team
Ubezpieczenia Mazury
8:1
Bambus Team
17.00
Extra Team
RKS
0:4
RKS
18.00
FC Sangria
Junior Team
0:4
Junior Team
19.00
Biała Mewa
MZL Mrągowo
1:3
MZL Mrągowo
 
Data – 03 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Wik-Bud
4:2
Soccer Team
16.00
Extra Team
LOTA KSM
2:3
LOTA KSM
17.00
Biała Mewa
Junior Team
0:5
Junior Team
18.00
RKS
Ubezpieczenia Mazury
6:1
RKS
19.00
Bambus Team
FC Sangria
3:2
Bambus Team
 
Data – 04 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
MZL Mrągowo
Wik-Bud
3:3
 
16.00
Soccer Team
Bambus Team
1:4
Bambus Team
17.00
Extra Team
Biała Mewa
4:7
Biała Mewa
18.00
FC Sangria
RKS
1:2
RKS
19.00
Awaria Mrągowo
LOTA KSM
4:4
 
 
Data – 11 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Wik-Bud
LOTA KSM
7:2
Wik-Bud
17.00
Ubezpieczenia Mazury
Awaria Mrągowo
2:5
Awaria Mrągowo
18.00
Junior Team
RKS
2:1
Junior Team
19.00
Soccer Team
FC Sangria
2:2
 
 
Data – 17 grudnia 2016 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Extra Team
12:2
Soccer Team
16.00
Bambus Team
Biała Mewa
3:2
Bambus Team
17.00
FC Sangria
Ubezpieczenia Mazury
2:1
FC Sangria
18.00
Awaria Mrągowo
Wik-Bud
1:7
Wik-Bud
19.00
MZL Mrągowo
LOTA KSM
6:1
MZL Mrągowo
 
Data - 18 grudnia 2016 r.
 
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Ubezpieczenia Mazury
LOTA KSM
3:5
LOTA KSM
16.00
RKS
Wik-Bud
2:4
Wik-Bud
17.00
Junior Team
Awaria Mrągowo
5:1
Junior Team
18.00
Soccer Team
Biała Mewa
6:1
Soccer Team
19.00
Extra Team
MZL Mrągowo
1:9
MZL Mrągowo
 
Data – 07 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Bambus Team
RKS
2:0
Bambus Team
17.00
Junior Team
LOTA KSM
9:2
Junior Team
18.00
Biała Mewa
Ubezpieczenia Mazury
5:4
Biała Mewa
19.00
FC Sangria
Wik-Bud
0:3
Wik-Bud
 
Data – 08 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Soccer Team
Junior Team
0:7
Junior Team
16.00
Bambus Team
Awaria Mrągowo
7:1
Bambus Team
17.00
Extra Team
FC Sangria
3:11
FC Sangria
18.00
Biała Mewa
Wik-Bud
2:10
Wik-Bud
19.00
MZL Mrągowo
Ubezpieczenia Mazury
13:4
MZL Mrągowo
 
Data – 15 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Bambus Team
Extra Team
13 : 3
Bambus Team
16.00
FC Sangria
Biała Mewa
3 : 4
Biała Mewa
17.00
MZL Mrągowo
Junior Team
2 : 1
MZL Mrągowo
18.00
RKS
Awaria Mrągowo
6 : 3
RKS
19.00
Ubezpieczenia Mazury
Wik-Bud
2 : 10
Wik-Bud
 
Data – 21 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
Biała Mewa
RKS
4 : 4
 
16.00
Bambus Team
Wik-Bud
3 : 1
Bambus Team
17.00
MZL Mrągowo
Awaria Mrągowo
14 : 3
MZL Mrągowo
18.00
Junior Team
Ubezpieczenia Mazury
4 : 3
Junior Team
19.00
FC Sangria
LOTA KSM
5 : 2
FC Sangria
 
 
Data – 22 stycznia 2017 r.
Godz.
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
Bambus Team
LOTA KSM
18 : 1
Bambus Team
17.00
FC Sangria
MZL Mrągowo
3 : 5
MZL Mrągowo
18.00
Soccer Team
RKS
0 : 1
RKS
19.00
Extra Team
Junior Team
0 : 18
Junior Team
 
Data – 28 stycznia 2017 r.
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
1 – 9
Soccer Team
Ubezpieczenia Mazury
5 : 3
Soccer Team
16.00
2 – 6
Bambus Team
MZL Mrągowo
0 : 4
MZL Mrągowo
17.00
3 – 11
Extra Team
Wik-Bud
1 : 18
Wik-Bud
18.00
4 – 10
FC Sangria
Awaria Mrągowo
4 : 3
FC Sangria
19.00
5 – 12
Biała Mewa
LOTA KSM
3 : 6
LOTA KSM
 
Data – 04 luty 2017 r.
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
1 – 12
Soccer Team
LOTA KSM
 
 
17.00
2 – 7
Bambus Team
Junior Team
 
 
18.00
3 – 10
Extra Team
Awaria Mrągowo
 
 
19.00
6 – 8
MZL Mrągowo
RKS
 
 
 
Data – 05 luty 2017 r.
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
3 – 9
Extra Team
Ubezpieczenia Mazury
 
 
16.00
7 – 11
Junior Team
Wik-Bud
 
 
17.00
8 – 12
RKS
LOTA KSM
 
 
18.00
5 – 10
Biała Mewa
Awaria Mrągowo
 
 
19.00
1 – 6
Soccer Team
MZL Mrągowo
 
 
 
 
RUNDA FINAŁOWA
 
Data – 11 luty 2017 r. 2+2
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
1 – 6 B
 
 
 
 
17.00
2 – 5 B
 
 
 
 
18.00
1 – 6 A
 
 
 
 
19.00
2 – 5 A
 
 
 
 
 
Data – 12 luty 2017 r. 3+3
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
1 – 5 B
 
 
 
 
16.00
2 – 4 B
 
 
 
 
17.00
3 – 6 B
 
 
 
 
18.00
1 – 5 A
 
 
 
 
19.00
2 – 4 A
 
 
 
 
20.00
3 – 6 A
 
 
 
 
 
Data – 19 luty 2017 r. 3+3
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
1 – 4 B
 
 
 
 
16.00
2 – 3 B
 
 
 
 
17.00
5 – 6 B
 
 
 
 
18.00
1 – 4 A
 
 
 
 
19.00
2 – 3 A
 
 
 
 
20.00
5 – 6 A
 
 
 
 
 
Data – 25 luty 2017 r. 1 + 3
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
6 – 4 B
 
 
 
 
17.00
5 – 3 B
 
 
 
 
18.00
1 – 2 B
 
 
 
 
19.00
4 – 3 A
 
 
 
 
 
Data – 26 luty 2017 r. 3+3
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
15.00
1 – 3 B
 
 
 
 
16.00
2 – 6 B
 
 
 
 
17.00
4 – 5 B
 
 
 
 
18.00
1 – 3 A
 
 
 
 
19.00
2 – 6 A
 
 
 
 
20.00
4 – 5 A
 
 
 
 
 
Data – 04 marca 2017 r. 3+1
Godz.
Mecz
Nazwa Zespołu
Nazwa Zespołu
Wynik
Dla
16.00
3 – 4 B
 
 
 
 
17.00
6 – 4 A
 
 
 
 
18.00
5 – 3 A
 
 
 
 
19.00
1 – 2 A
 
 
 
 
 
Zakończenie rozgrywek 04 marca 2017 r., godz. 20.00
  • Opublikowano: piątek, 20, styczeń 2017 12:34
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb