bg

Ligi Mrągowskie

MLPN Taxi Planeta | Drużyny w sezonie '17/'18

Zapraszamy do zapoznania się ze składami  drużyn uczestniczacych w tegorocznych rozgrywkach MLPN Taxi PLANETA sezon 2017-2018

 

1 - WIK - BUD

Chmielewski Piotr
Dziewa Błażej
Grabowski Adam
Grabowski Marek
Grędziński Kamil
Łudziński Daniel
Małysz Bartłomiej
Miękiszewski Paweł
Murach Mateusz
Suchan Michał
Ślusarek Paweł
Świder Oskar
Zapert Michał
 
2 - BRYGADA "RR"
 
Chojnicki Wociech
Chorążewicz Kamil
Cichowski Dawid
Emelyanov Sasha
Nałysnyk Szymon
Olender Tomasz
Piendyk Kamil
Pierowicz Piotr
Tomaszewski Jakub
Tomaszewski Kacper
Witkowski Piotr
Wójcik Daniel
Zybajło Michał
Żebrowski Michał
 
3 - Juniot Ream - KEBAB HOUSE
 

Barszczewski Mateusz
Ciecierski Damian
Gofron Piotr
Kowalewski Konrad
Kruszewski Marcel
Marcińczyk Michał
Serowik Kacper
Skonieczka Mateusz
Spirydon Marcin
Swacha Łukasz
Ziarkowski Krystian
 
4 - RKS BAMBUS LAJCEPS
 
Fąk Tomasz
Januszkiewicz Michał
Kaszuba Patryk
Korotko Dariusz
Kurta Łukasz
Styliaras Adrian
Styliaras Krzysztof
Szadurski Piotr
Wandyk Tomasz
 
5 - BAMBUS TEAM
 
Dymerski Konrad
Kowalczyk Adrian
Krysiak Andrzej
Nowakowski Marek
Nowicki Paweł
Olszewski Mirosław
Styliaras Mariusz
Trzciński Wojciech
Worobij Artur
 
6 - WARZYWNIAKI

Biercewicz Michał
Borowy Damian
Domian Radek
Graczyk Kryspin
Graczyk Marceli
Grzana Tomasz
Kurpiewski Adrian
Sikora Karol
Wachowski Kuba
Ziółkowski Michał
Żyrkowski Damian
 
7 - MZL Głowala Mragowo
 
Bednarski Marcin
Bumbul Robert
Gawliński Maciej
Glinka Damian
Kerzkowski Kamil
Kucharczyk Robert
Majak Damian
Pawłowski Radosław
Piec Tomasz
Skrzęta Kamil
Styczyński Krzysztof
Szewczyk Piotr
Żbikowski Marcin
 
8 - OSK - Dwójka
 
Białkowski Tomasz
Gwiazda Piotr
Herbich Patryk
Łukasiuk Wiktoria
Pisanko Tomasz
Pryślak Damian
Pryślak Michał
Suwezda Wiktor
Świerzewski Sebastian
Tater Piotr
Żyrkowski Przemysław
Żyrkowski Robert
 
9 - "EXTRA TEAM"
 
Bałdyga Tomasz
Borowski Radosław
Chlubicki Ariel
Chlubicki Konrad
Chlubicki Przemysław
Fiertek Jakub
Gołota Kamil
Jochnen Amadeusz
Kisiel Łukasz
Lubowiecki Michał
Szymański Krystian
 
10 - Hotel Robert's Port
 
Adamiec Paweł
Bierc Grzegorz
Bognacki Adam
Ciuńczyk Jakub
Furman Mateusz
Gondek Patryk
Kleczkowski Patryk
Kropiewnicki Artur
Maciorowski Michał
Mazurowski Damian
Murawski Karol
Rutkowski Mariusz
Sadlos Michał
Wiszniewski Krystian
Zacharewicz Bartek
 
11 - Mragowo.dlawas.info (AWARIA)

Borowski Paweł
Bystrzycki Rafał
Koślak Karol
Malinowski Kamil
Ostrowski Mateusz
Pyśk Jakub
Siekierski Marcin
Siwicki Konrad
Waszull Mateusz
Woronko Paweł
Ząbkiewicz Kamil
 
12 - SMS OLDBOYS Piecki
 
Berk Adrian
Bloch Radosław
Fedorowicz Marcin
Józefczuk Paweł
Lis Konrad
Lis Lech
Musik Marek
Popławski Jerzy
Roch Bernard
Roch Wojciech
Ścibek Mariusz
Żbikowski Tomasz

 

  • Opublikowano: piątek, 01, grudzień 2017 08:02
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb