bg

Orlik

Wyniki III kolejki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej.

W dniach 30.09-1.10.2014 r. na "Orliku" przy ul. Żołnierskiej rozegrano III kolejkę Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej.

 

KLASYFIKACJA MRĄGOWSKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ:

DRUŻYNA M Z R P BRAMKI PKT
MZL 2 2 0 0 8:3 6
MSR MRĄGOWO 2 1 1 0 5:3 4
OLD BOYS ROBAK TEAM 3 1 1 1 4:4 4
GRINGOS 3 1 1 1 9:10 4
PIECKI 2 1 0 1 7:4 3
KAZIK TEAM 1 1 0 0 4:3 3
EXTRA TEAM 3 1 0 2 10:8 3
MRKS BAMBUS 3 1 0 2 8:10 3
FC PRO-MIL 3 0 1 2 4:14 1
             

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

I KOLEJKA 16-17.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  5:3  MRKS BAMBUS

(Mendryk, Glinka, Szewczyk x2, Bumbul - Nowakowski x3)

FC PRO-MIL   2:2   GRINGOS

(Donderowicz, Mastalerz - Majewski, Siekierski)

EKSTRA TEAM    1:2    OLD BOYS ROBAK TEAM

(Jaworski - Tutas, Lipiec)

MSR MRĄGOWO   0:0    KAZIK TEAM

       mecz odbędzie się w późniejszym terminie

 

II KOLEJKA 23-24.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:7  PIECKI

(Zera - Piendyk x5, Krupiński, Rolka)

MRKS BAMBUS   3:4   KAZIK TEAM

(Jarka, M. Styliaras, Nowakowski - Godlewski x2, P. Kaszuba, B. Kaszuba)

EKSTRA TEAM    4:5    GRINGOS

(Granica, Jaworski x2, Chlubicki - Krysiak x2, Siekierski, Bilkiewicz, Majewski)

OLD BOYS ROBAK TEAM   1:1   MSR MRĄGOWO

(samobój - samobój)

 

III KOLEJKA 30.09-1.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:5  EKSTRA TEAM

(Zduńczyk - Chlubicki, A. Jaworski, Nadrowski, Mroczkowski, M. Jaworski)

MZL   3:0   PIECKI

(Sosna, Glinka, Skrzęta)

MRKS BAMBUS   2:1   OLD BOYS ROBAK TEAM

(A. Styliaras, Ponikowski - Lipiec)

MSR MRĄGOWO   4:2    GRINGOS

(Włodkowski, Rutkowski, Bednarski x2 - Duda, Krysiak)

 

IV KOLEJKA 7-8.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  -  FC PRO-MIL

GRINGOS   -   MRKS BAMBUS

EKSTRA TEAM    -    MSR MRĄGOWO

KAZIK TEAM   -    PIECKI

 

V KOLEJKA 14-15.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  -  MSR MRĄGOWO

PIECKI   -   MRKS BAMBUS

EKSTRA TEAM    -    KAZIK TEAM

GRINGOS   -    OLD BOYS ROBAK TEAM

 

VI KOLEJKA 21-22.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

KAZIK TEAM  -  FC PRO-MIL

MZL   -   OLD BOYS ROBAK TEAM

MRKS BAMBUS    -    MSR MRĄGOWO

GRINGOS   -    PIECKI

 

VII KOLEJKA 28-29.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  -  MRKS BAMBUS

MZL   -   GRINGOS

PIECKI    -    EKSTRA TEAM

OLD BOYS ROBAK TEAM   -    KAZIK TEAM

 

VIII KOLEJKA 4-5.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

OLD BOYS ROBAK TEAM  -  FC PRO-MIL

KAZIK TEAM   -   GRINGOS

EKSTRA TEAM    -    MZL

MSR MRĄGOWO   -    PIECKI

 

IX KOLEJKA 11-12.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  -  MSR MRĄGOWO

KAZIK   -   MZL

MRKS BAMBUS    -    EKSTRA TEAM

OLD BOYS ROBAK TEAM   -    PIECKI

 

STRZELCY BRAMEK:

EXTRA TEAM:

4 - Adrian Jaworski

2 - Chlubicki

1 - Granica

1 - Nadrowski

1 - Mroczkowski

1 - Mateusz Jaworski

 

FC PRO-MIL:

1 - Donderowicz

1 - Mastalerz

1 - Zera

1 - Zduńczyk

 

GRINGOS:

3 - Krysiak

2 - Majewski

2 - Siekierski

1 - Duda

1 - Bilkiewicz

 

KAZIK TEAM:

2 - Godlewski

1 - Patryk Kaszuba

1 - Bogdan Kaszuba

 

MRKS BAMBUS:

4 - Nowakowski

1 - Jarka

1 - Mariusz Styliaras

1 - Adrian Styliaras

1 - Ponikowski

 

MSR MRĄGOWO:

2 - Bednarski

1 - Rutkowski

1 - Włodkowski

 

MZL:

2 - Szewczyk

2 - Glinka

1 - Mendryk

1 - Sosna

1 - Bumbul

1 - Skrzęta

 

OLD BOYS ROBAK TEAM:

2 - Lipiec

1 - Tutas

 

PIECKI:

5 - Piendyk

1 - Krupiński

1 - Rolka

  • Opublikowano: piątek, 03, październik 2014 10:57
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb