bg

Orlik

Kto zostanie Mistrzem MLP? Przed nami przedostatnia kolejka. Zapraszamy!

Zapraszamy na przedostatnią kolejkę Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej! W tabeli coraz ciaśniej. Kto zostanie Mistrzem?

 

KLASYFIKACJA MRĄGOWSKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ:

 

DRUŻYNA                              M     Z      R      P       BRAMKI   PKT
1. MRKS BAMBUS 7 5 0 2 20:13 15
2. MZL 6 4 1 1 21:12 13
3. GRINGOS 7 3 2 2 17:16 11
4. MSR MRĄGOWO 6 3 1 2 21:14 10
5. OLD BOYS ROBAK TEAM 6 3 1 2 13:11 10
6. KAZIK TEAM 6 3 1 2 19:18 10
7. PIECKI 6 2 0 4 17:21 6
8. EXTRA TEAM 6 1 0 5 19:25 3
9. FC PRO-MIL 6 0 2 4 7:24 2
             

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

I KOLEJKA 16-17.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  5:3  MRKS BAMBUS

(Mendryk, Glinka, Szewczyk x2, Bumbul - Nowakowski x3)

FC PRO-MIL   2:2   GRINGOS

(Donderowicz, Mastalerz - Majewski, Siekierski)

EKSTRA TEAM    1:2    OLD BOYS ROBAK TEAM

(Jaworski - Tutas, Lipiec)

MSR MRĄGOWO   7:1    KAZIK TEAM

(Gadomski, Gołota x2, Pawłowski x2, Szarek x2 - Worobiej)

 

II KOLEJKA 23-24.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:7  PIECKI

(Zera - Piendyk x5, Krupiński, Rolka)

MRKS BAMBUS   3:4   KAZIK TEAM

(Jarka, M. Styliaras, Nowakowski - Godlewski x2, P. Kaszuba, B. Kaszuba)

EKSTRA TEAM    4:5    GRINGOS

(Granica, Jaworski x2, Chlubicki - Krysiak x2, Siekierski, Bilkiewicz, Majewski)

OLD BOYS ROBAK TEAM   1:1   MSR MRĄGOWO

(samobój - samobój)

 

III KOLEJKA 30.09-1.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:5  EKSTRA TEAM

(Zduńczyk - Chlubicki, A. Jaworski, Nadrowski, Mroczkowski, M. Jaworski)

MZL   3:0   PIECKI

(Sosna, Glinka, Skrzęta)

MRKS BAMBUS   2:1   OLD BOYS ROBAK TEAM

(A. Styliaras, Ponikowski - Lipiec)

MSR MRĄGOWO   4:2    GRINGOS

(Włodkowski, Rutkowski, Bednarski x2 - Duda, Krysiak)

 

IV KOLEJKA 7-8.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL 6:1  FC PRO-MIL

(Sosna x3, Zybajło x3 - Żelichowski)

GRINGOS   0:3   MRKS BAMBUS

(Nowakowski x2, Pilipczuk)

EKSTRA TEAM    3:5    MSR MRĄGOWO

(Granica x2, A. Jaworski - Gołota, Pawłowski, Bednarski, Ranachowski x2)

KAZIK TEAM   4:0   PIECKI

(P. Kaszuba x2, B. Kaszuba, Nicewicz)

 

V KOLEJKA 14-15.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  4:3  MSR MRĄGOWO

(Skrzęta, Sosna, Zybajło - Gołota, Bednarski, Gadomski, samobój)

PIECKI   2:4   MRKS BAMBUS

(Bloch, M. Fedorowicz - A. Styliaras x3, Jarka)

EKSTRA TEAM    3:6    KAZIK TEAM

(Granica, Chlubicki, Bielski - Nicewicz x4, Godlewski, Jachimowski)

GRINGOS   2:1   OLD BOYS ROBAK TEAM

(Stolarczyk, Dymerski - Wierciszewski)

 

VI KOLEJKA 21-22.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

KAZIK TEAM  2:2  FC PRO-MIL

(Jachimowski x2 - Zduńczyk, Góryń)

MZL   3:5   OLD BOYS ROBAK TEAM

(Zybajło, Żbikowski - Januszkiewicz, Gorzelany, Olender, Tutas 2, samobój)

MRKS BAMBUS    3:1    MSR MRĄGOWO

(Ponikowski x2, M. Styliaras - Gołota)

GRINGOS   6:2    PIECKI

(Kwiatek x2, Dymerski, Bilkiewicz, Krysiak, Bujanowski - Piendyk x2)

 

VII KOLEJKA 28-29.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  0:2  MRKS BAMBUS

(Szewczyk, Nowakowski)

MZL   0:0   GRINGOS

PIECKI    6:3    EKSTRA TEAM

(Krupiński x3, Bloch x2 - samobój, Chlubicki, Bielski, Nowak)

OLD BOYS ROBAK TEAM   3:2    KAZIK TEAM

(Januszkiewicz x2, Wierciszewski - Kowalczyk x2)

 

VIII KOLEJKA 4-5.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

OLD BOYS ROBAK TEAM  -  FC PRO-MIL

KAZIK TEAM   -   GRINGOS

EKSTRA TEAM    -    MZL

MSR MRĄGOWO   -    PIECKI

 

IX KOLEJKA 12-13.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  -  MSR MRĄGOWO

KAZIK   -   MZL

MRKS BAMBUS    -    EKSTRA TEAM

OLD BOYS ROBAK TEAM   -    PIECKI

 

STRZELCY BRAMEK:

EXTRA TEAM:

5 - Adrian Jaworski

- Granica

- Chlubicki

2 - Bielski

- Nadrowski

- Mroczkowski

- Mateusz Jaworski

1 - Nowak

 

FC PRO-MIL:

2 - Zduńczyk

1 - Żelichowski

1 - Donderowicz

1 - Mastalerz

1 - Zera

1 - Góryń

 

GRINGOS:

4 - Krysiak

2 - Kwiatek

2 - Majewski

2 - Siekierski

2 - Dymerski

2 - Bilkiewicz

1 - Duda

1 - Stolarczyk

1 - Bujanowski

 

KAZIK TEAM:

Nicewicz

3 - Jachimowski

- Patryk Kaszuba

3 - Godlewski

- Bogdan Kaszuba

2 - Kowalczyk

Worobiej

 

MRKS BAMBUS:

7 - Nowakowski

- Adrian Styliaras

- Ponikowski

2 - Jarka

- Mariusz Styliaras

1 - Pilipczuk

1 - Szewczyk

 

MSR MRĄGOWO:

Gołota

Bednarski

Pawłowski

Ranachowski

Szarek

Gadomski

- Rutkowski

- Włodkowski

 

MZL:

5 - Sosna

5 - Zybajło

2 - Skrzęta

2 - Szewczyk

2 - Glinka

1 - Mendryk

1 - Bumbul

1 - Żbikowski

 

OLD BOYS ROBAK TEAM:

3 - Tutas

2 - Lipiec

3 - Januszkiewicz

2 - Wierciszewski

1 - Olender

1 - Gorzelany

 

PIECKI:

7 - Piendyk

4 - Krupiński

3 - Bloch

1 - Rolka

1 - Marcin Fedorowicz

  • Opublikowano: poniedziałek, 03, listopad 2014 22:24
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb