bg

Orlik

MZL, MRKS czy OLD Boys Mistrzem MLP?

Zapraszamy na ostatnią kolejkę Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej, organizowanej przez Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie w środę 12.11 i czwartek 13.11.2014 r. Kto zostanie Mistrzem? MZL czy MRKS Bambus? A może Old Boys Robak Team?

 

UWAGA: Spotkania z wtorku 11.11.2014r. zostały przeniesione na czwartek 13.11.2014r.

Zakończenie Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej planowane jest na 15.11.2014 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej o godz. 17:00 (wszytko zależy od ostateczego układu tabeli po czwartkowych spotkaniach).

Więcej informacji u Animatora Orlika, p. Łukasza Ranachowskiego.

 

KLASYFIKACJA MRĄGOWSKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ:

 

DRUŻYNA                              M     Z      R      P       BRAMKI   PKT
1. MZL 7 5 1 1 36:13 16
2. MRKS BAMBUS 7 5 0 2 20:13 15
3. OLD BOYS ROBAK TEAM 7 4 1 2 21:11 13
4. KAZIK TEAM 7 4 1 2 23:21 13
5. GRINGOS 8 3 2 3 20:20 11
6. MSR MRĄGOWO 7 3 1 3 22:18 10
7. PIECKI 7 3 0 4 21:22 9
8. EXTRA TEAM 7 1 0 6 20:40 3
9. FC PRO-MIL 7 0 2 5 7:32 2
             

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

I KOLEJKA 16-17.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  5:3  MRKS BAMBUS

(Mendryk, Glinka, Szewczyk x2, Bumbul - Nowakowski x3)

FC PRO-MIL   2:2   GRINGOS

(Donderowicz, Mastalerz - Majewski, Siekierski)

EKSTRA TEAM    1:2    OLD BOYS ROBAK TEAM

(Jaworski - Tutas, Lipiec)

MSR MRĄGOWO   7:1    KAZIK TEAM

(Gadomski, Gołota x2, Pawłowski x2, Szarek x2 - Worobiej)

 

II KOLEJKA 23-24.09.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:7  PIECKI

(Zera - Piendyk x5, Krupiński, Rolka)

MRKS BAMBUS   3:4   KAZIK TEAM

(Jarka, M. Styliaras, Nowakowski - Godlewski x2, P. Kaszuba, B. Kaszuba)

EKSTRA TEAM    4:5    GRINGOS

(Granica, Jaworski x2, Chlubicki - Krysiak x2, Siekierski, Bilkiewicz, Majewski)

OLD BOYS ROBAK TEAM   1:1   MSR MRĄGOWO

(samobój - samobój)

 

III KOLEJKA 30.09-1.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  1:5  EKSTRA TEAM

(Zduńczyk - Chlubicki, A. Jaworski, Nadrowski, Mroczkowski, M. Jaworski)

MZL   3:0   PIECKI

(Sosna, Glinka, Skrzęta)

MRKS BAMBUS   2:1   OLD BOYS ROBAK TEAM

(A. Styliaras, Ponikowski - Lipiec)

MSR MRĄGOWO   4:2    GRINGOS

(Włodkowski, Rutkowski, Bednarski x2 - Duda, Krysiak)

 

IV KOLEJKA 7-8.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL 6:1  FC PRO-MIL

(Sosna x3, Zybajło x3 - Żelichowski)

GRINGOS   0:3   MRKS BAMBUS

(Nowakowski x2, Pilipczuk)

EKSTRA TEAM    3:5    MSR MRĄGOWO

(Granica x2, A. Jaworski - Gołota, Pawłowski, Bednarski, Ranachowski x2)

KAZIK TEAM   4:0   PIECKI

(P. Kaszuba x2, B. Kaszuba, Nicewicz)

 

V KOLEJKA 14-15.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MZL  4:3  MSR MRĄGOWO

(Skrzęta, Sosna, Zybajło - Gołota, Bednarski, Gadomski, samobój)

PIECKI   2:4   MRKS BAMBUS

(Bloch, M. Fedorowicz - A. Styliaras x3, Jarka)

EKSTRA TEAM    3:6    KAZIK TEAM

(Granica, Chlubicki, Bielski - Nicewicz x4, Godlewski, Jachimowski)

GRINGOS   2:1   OLD BOYS ROBAK TEAM

(Stolarczyk, Dymerski - Wierciszewski)

 

VI KOLEJKA 21-22.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

KAZIK TEAM  2:2  FC PRO-MIL

(Jachimowski x2 - Zduńczyk, Góryń)

MZL   3:5   OLD BOYS ROBAK TEAM

(Zybajło, Żbikowski - Januszkiewicz, Gorzelany, Olender, Tutas 2, samobój)

MRKS BAMBUS    3:1    MSR MRĄGOWO

(Ponikowski x2, M. Styliaras - Gołota)

GRINGOS   6:2    PIECKI

(Kwiatek x2, Dymerski, Bilkiewicz, Krysiak, Bujanowski - Piendyk x2)

 

VII KOLEJKA 28-29.10.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

FC PRO-MIL  0:2  MRKS BAMBUS

(Szewczyk, Nowakowski)

MZL   0:0   GRINGOS

PIECKI    6:3    EKSTRA TEAM

(Krupiński x3, Bloch x2 - samobój, Chlubicki, Bielski, Nowak)

OLD BOYS ROBAK TEAM   3:2    KAZIK TEAM

(Januszkiewicz x2, Wierciszewski - Kowalczyk x2)

 

VIII KOLEJKA 4-5.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

OLD BOYS ROBAK TEAM  8:0  FC PRO-MIL

(Tutas x4, Wierciszewski x2, Januszkiewicz, Olender)

KAZIK TEAM   4:3   GRINGOS

(Nicewicz x2, Kowalczyk x2 - Bilkiewicz, Krysiak, Kwiatek)

EKSTRA TEAM    15:1    MZL

(Sosna x4, Koslak x4, Lokosz x2, Skrzęta x2, Zybajło x2, Glinka 1 - M. Jaworski)

MSR MRĄGOWO   1:4    PIECKI

(Gołota - Piendyk x2, Bloch x2)

 

IX KOLEJKA 12-13.11.2014 r. (po dwa spotkania każdego dnia, I - 19:00, II - 20:00):

MRKS BAMBUS    -    EKSTRA TEAM

OLD BOYS ROBAK TEAM   -    PIECKI

FC PRO-MIL  -  MSR MRĄGOWO

KAZIK   -   MZL

 

 

STRZELCY BRAMEK:

EXTRA TEAM:

5 - Adrian Jaworski

- Granica

- Chlubicki

2 - Bielski

2 - Mateusz Jaworski

- Nadrowski

- Mroczkowski

1 - Nowak

 

FC PRO-MIL:

2 - Zduńczyk

1 - Żelichowski

1 - Donderowicz

1 - Mastalerz

1 - Zera

1 - Góryń

 

GRINGOS:

5 - Krysiak

3 - Kwiatek

3 - Bilkiewicz

2 - Majewski

2 - Siekierski

2 - Dymerski

1 - Duda

1 - Stolarczyk

1 - Bujanowski

 

KAZIK TEAM:

7 Nicewicz

4 - Kowalczyk

3 - Jachimowski

- Patryk Kaszuba

3 - Godlewski

- Bogdan Kaszuba

Worobiej

 

MRKS BAMBUS:

7 - Nowakowski

- Adrian Styliaras

- Ponikowski

2 - Jarka

- Mariusz Styliaras

1 - Pilipczuk

1 - Szewczyk

 

MSR MRĄGOWO:

6 Gołota

Bednarski

Pawłowski

Ranachowski

Szarek

Gadomski

- Rutkowski

- Włodkowski

 

MZL:

9 - Sosna

7 - Zybajło

4 - Skrzęta

4 - Koslak

3 - Glinka

2 - Szewczyk

2 - Lokosz

1 - Mendryk

1 - Bumbul

1 - Żbikowski

 

OLD BOYS ROBAK TEAM:

7 - Tutas

4 - Januszkiewicz

4 - Wierciszewski

2 - Lipiec

2 - Olender

1 - Gorzelany

 

PIECKI:

9 - Piendyk

5 - Bloch

4 - Krupiński

1 - Rolka

1 - Fedorowicz

  • Opublikowano: czwartek, 06, listopad 2014 12:40
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb