bg

Orlik

Mrągowskie Orliki i formularz rezerwacji w jednym miejscu!

Uruchomiliśmy formularz rezerwacji obiektów sportowych oraz odnośniki do mrągowskich Orlików.

 

Ogólnopolski projekt "Moje Boisko - Orlik 2012" jakiś czas temu został wzbogacony portalem naszorlik.pl. Jest to miejsce, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania Orlików i przede wszystkim pracy Animatorów.

Ciekawym rozwiązaniem jest baza orlików, w której obiekty sportowe mają własną podstronę z takimi informacjami jak godziny otwarcia, kontakt do Animatora, dzienny kalendarz czy opis obiektu.

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Mrągowa umieściliśmy na stronie Sport Zmienia Mrągowo bezpośrednie przekierowania do naszych obiektów. Tutaj Animatorzy będą sukcesywnie umieszczać wszelkie informacje jak rezerwacje, animacje, Przedszkole Orlika oraz turnieje.

Przypominamy, iż w marcu br. funkcjonuje Orlik przy ul. Żołnierskiej, w godzinach 16:00-19:00, na podstawie zgłoszeń u Animatora (rezerwacje). W kwietniu uruchomimy orlik na os. Mazurskim.

Kolejnym udogodnieniem jest formularz rezerwacji obiektów sportowych (jeszcze w fazie testów). Zamysłem formularza było zebranie informacji nt mrągowskich obiektów sportowych (wraz z kontaktami do bezpośrednich zarządców) oraz możliwością rezerwacji on-line.

Jestesmy bliżej końca sezonów sportowych poszczególnych dyscyplin. Hale sportowe są porezerwowane a kalenarze zapełnione (pojawią się wkrótce w zakładce formularza rezerwacji).  Gdyby chcieli Państwo zarezerwować obiekt sportowy pod interesującą Was dyscyplinę sportową to można to zrobić na dwa sposoby. Wybrać dyscyplinę sportową, zaznaczyć interesujące obiekty sportowe, wypełnić dokładnie formularz rezerwacji i wysłać go. Trafi on do wybranych zarządców obiektów a Ci powinni się z Państwem skontaktować w sprawie wynajmu (faza testów). Celem formularza jest pomoc w nawiązaniu kontkatu pomiędzy Państwem a zarządcą obiektu. Drugim sposobem jest bezpośredni kontakt Państwa w siedzibie zarządcy obiektu (lub telefonicznie). Każdy obiekt ma w opisie wskazany adres zarządcy.

Liczymy, że oba wprowadzone udogodnienia sprawdzą się w 100% i pomogą szybciej i sprawniej rezerwować zarówno Orliki jak i obiekty sportowe w Mrągowie.

 

  • Opublikowano: czwartek, 05, marzec 2015 09:09
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb