bg

Orlik

Mrągowska Liga Piłkarska 2015 - AKTUALNOŚCI i WYNIKI

Aktualne wyniki oraz kalendarz spotkań wiosennej edycji Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej 2015. Z rozgrywek wycofał się zespół Galacticos.

 

Wszystkim zespołom dopisano +3 pkt jako walkower z Galacticos.

Wszelkie pytania dotyczące rozgrywek Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej - zmiany w terminarzu, wyniki spotkań na stronie sportzmieniamragowo.pl - prosimy kierować do Animatora Orlika, Pana Łukasza Ranachowskiego, koordynatora ligi.

Poniżej aktualny, poprawiony terminarz rozgrywek.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MRĄGOWSKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ "WIOSNA 2015":

 

DRUŻYNA                              M      Z      R      P       BRAMKI      PKT 
1. MZL 12 11 0 1 58:15 33
2. OLD BOYS 12 9 1 2 59:15 28
3. BAMBUS TEAM 12 9 0 3 54:20 27
4. TIKI TAKA 12 8 1 3 57:18 25
5. RKS BAMBUS LAJCEPS 12 8 1 3 45:10 25
6. SALĘT BOŻE 12 8 0 4 42:26 24
7. ELITE TEAM 12 6 1 5 38:22 19
8. FC PRO-MIL 12 5 2 5 35:39 17
9. EXTRA TEAM 12 3 0 9 24:106 9
10. GANG ALBANII 12 3 0 9 23:68 9
11. SAN MARINO 12 3 0 9 19:70 9
12. GRINGOS 12 2 0 10 25:37 6
13. GALACTICOS 12 0 0 12 0:36 0

 

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

I KOLEJKA 14-15.04.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

OLD BOYS  3:0  GALACTICOS

(walkower)

FC PRO-MIL   5:1   GANG ALBANI

(Barycki 3x, Gołota, Donderowicz - Sokołowski) 

SAN MARINO   2:7  SALĘT BOŻE

(Pruszyński, Mosteniec - Dziewa, Kaszuba Patryk 3, Jachimowicz, Olszewski, Kowalczyk)

MZL  2:1   ELITE TEAM

(Maciorowski, Bartosiewicz - Siurnicki)

BAMBUS TEAM  2:1  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Pawłowski, Jarka - samobój)

GRINGOS  3:4  TIKI TAKA

(Siekierski 2x, Nowiczonek - Krysiak, Żebrowski, Dymerski 2x) 

 

 

II KOLEJKA 21-22.04.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

OLD BOYS  6:0  GANG ALBANI

(Wierciszewski 2x, Chorążewicz 2x, Reszka, Januszkiewicz)

EXTRA TEAM   0:7   GRINGOS

(Siekierski 3x, Bujnowski 3x, Bilkiewicz)

FC PRO-MIL  0:0  ELITE TEAM

SAN MARINO  1:10   RKS BAMBUS TEAM

(Litera - Styliaras Adrian 5x, Olender 2x, Cichowski, Styliaras Rafał , Worobij)

BAMBUS TEAM  1:4  SALĘT BOŻE

(Kaczmarski - Dziewa, Gorczyca 2x, Kowalczyk)

MZL  2:1  TIKI TAKA

(Maciorowski, samobój - Krysiak)

 

 

III KOLEJKA 28-29.04.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

OLD BOYS  4:2  ELITE TEAM

(Januszkiewicz 2x, Wierciszewski, Lubelski - Jaworski Adrian, Kordek)

SAN MARINO   2:4   GANG ALBANI

(Mostaniec 2x - Sokołowski, Wierzbicki, Pisakowski Bartek 2x)

RKS BAMBUS LAJCEPS   0:1  SALĘT BOŻE

(Kowalczyk)

MZL  16:1   EKSTRA TEAM

(Bartosiewicz 7x, Skrzęta 3x, Glinka 3x, Kieszkowski, Szewczyk , sam. - Chlubicki Konrad)

BAMBUS TEAM  8:4  GRINGOS

(Jarka 2x, Styliaras Mariusz, Romaniuk, Reckwald, Pawłowski, Mendryk, Kaczmarski - Nowiczonek, Siekierski, Sobieraj, Stolarczyk)

FC PRO-MIL  1:9  TIKI TAKA

(Zduńczyk - Dymerski 4x, Haponik, Duda, Krysiak, Puławski, Ranachowski)

 

 

IV KOLEJKA 5-6.05.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

SAN MARINO  2:10  ELITE TEAM

(Szarek 2x - Bielski, Jaworski Adrian 4x, Niksa, Fafiński 2x, Siurnicki, Jaworski Mateusz)

EKSTRA TEAM   1:5   FC PRO-MIL

(Chlubicki Konrad - Bałdyga, Donderowicz 2x, Gołota, Mastelarz)

SALĘT BOŻE   0:2  OLD BOYS

(Januszkiewicz,Tutas)

MZL  7:2   GRINGOS

(Bartosiewicz 3x, Glinka 2x, Skrzeta 2x - Bilkiewicz 2x)

BAMBUS TEAM  5:2  GANG ALBANI

(Pawłowski 2x, Nowakowski 2x, Pilipczuk - Piaskowski, Wierzbicki)

EKSTRA TEAM  1:10  TIKI TAKA

(Topa - Malinowski 3x, Dymerski 3x, Kwiatek, Duda, Żebrowski, samobój)

 

 

V KOLEJKA 12-13.05.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

GRINGOS  0:1  FC PRO-MIL

(Kurowski)

OLD BOYS   17:0   EKSTRA TEAM

(Wierciszewski 5x, Tutas 6x, Januszkiewicz 2x, Chorążewicz, Reszka, Gogołowski, Lipiec)

RKS BAMBUS LAJCEPS   6:1  GANG ALBANI

(Szewczyk 2x, Styliaras Adrian 2x, Romaniuk, Olender - Wierzbicki)

SALĘT BOŻE  0:1   MZL

(Bumbul)

BAMBUS TEAM  1:3  ELITE TEAM

(Pawłowski - Kordek, Niksa, Jaworski Adrian)

SAN MARINO  0:12  TIKI TAKA

(Dymerski 2x, Malinowski 2x, Żebrowski 2x, Rogowski 3x, Puławski, Krysiak, Duda)

 

 

VI KOLEJKA 19-20.05.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

GRINGOS  0:2  OLD BOYS

(Januszkiewicz 2x)

EKSTRA TEAM   4:2   SAN MARINO

(Rzepliński 2x, Chlubicki, Kiszko - Litera 2x)

SALĘT BOŻE   5:2  GANG ALBANI

(Godlewski 4x, Kaszuba Patryk - Piaskowski K., Piaskowski B.)

ELITE TEAM  0:1   RKS BAMBUS LAJCEPS

(Styliaras Krzysztof)

MZL  6:4  FC PRO-MIL

(Zybajło 3x, Glinka, Skrzęta, Szewczyk - Kurowski, Gołota 2x, Mieczkowski)

BAMBUS TEAM  3:2  TIKI TAKA

(Pawłowski, Nowakowski, samobój - Majak, Rogowski)

 

 

VII KOLEJKA 26-27.05.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

GRINGOS  1:2  SAN MARINO

(Bujnowski - Pruszyński, Fabisiak)

SALĘT BOŻE   6:3  ELITE TEAM

(Gorczyca 2x, Kowalczyk 2x, Godlewski 2x - Mroczkowski, Kordek, Bielski)

OLD BOYS  1:5   MZL

(Wierciszewski - Skrzęta 3x, Piec, Bumbul, Romanowski)

BAMBUS TEAM  16:0  EKSTRA TEAM

(Nowakowski 10x, Kurta 2x, Styliaras Mariusz, Pawłowski, Pilipczuk, Mendryk)

RKS BAMBUS LAJCEPS  0:0  TIKI TAKA

 

 

VIII KOLEJKA 2-3.06.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

ELITE TEAM  5:1  GANG ALBANII

(Bielski 3x, Kordek, Nietupski - Siarnacki)

EKSTRA TEAM   1:12   RKS BAMBUS LAJCEPS

(Chlubicki - Cichowski 4x, Olender 3x, Styliaras Adrian 4x, Styliaras Krzysztof)

FC PRO-MIL   2:2  OLD BOYS

(Donderowicz, Gołota - Wierciszewski 2x)

SAN MARINO  0:3   MZL

(walkower)

GRINGOS  0:3  ELITE TEAM

(Kordek 2x, Niksa)

SALĘT BOŻE  0:3  TIKI TAKA

(Żebrowski, Krysiak 2x)

 

 

IX KOLEJKA 9-10.06.2015 r. (dwa/trzy spotkania: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

GRINGOS  1:3  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Siekierski - Styliaras Adrian, Szewczyk, Szadurski)

SALĘT BOŻE   11:1   EKSTRA TEAM

(Kowalczyk 4x, Olszewski 3x, Godlewski 2x, Nicewicz, Kaszuba Patryk - Kisiel)

FC PRO-MIL   3:4  SAN MARINO

(Barycki 2x, Kurowski - Pruszyński 2x, Szarek 2x)

MZL  3:1  BAMBUS TEAM

(Piec, Skrzęta, Bumbul - Romaniuk)

OLD BOYS  6:2  TIKI TAKA

(Gorzelany 2x, Wierciszewski 2x, Rogowski, Januszkiwicz - Duda, Krysiak)

 

 

X KOLEJKA 16-17.06.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

SALĘT BOŻE  3:1  GRINGOS

(Godlewski, Kowalczyk, Dobrowolski - Bujnowski)

EKSTRA TEAM   3:7   ELITE TEAM

(Chlubicki, Bors, Rzepliński - Kordek 3x, Granica 2x, Bielski, Niksa)

OLD BOYS   13:1  SAN MARINO

(Tutas 6x, Wierciszewski 3x, Chorążewicz, Lipiec, Kozłowski, Januszkiewicz - Szymański)

MZL  0:3   RKS BAMBUS LAJCEPS

(walkower)

FC PRO-MIL  1:10  BAMBUS TEAM

(Zduńczyk - Nowakowski 6x, Mendryk 2x, Kaczmarski, Kurta)

GANG ALBANI  1:9  TIKI TAKA

(Siarnacki - Krysiak 4x, Żebrowski 2x, Haponik 2x, Duda)

 

 

XI KOLEJKA 23-24.06.2015 r. (trzy spotkania każdego dnia: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00):

SAN MARINO  0:3  BAMBUS TEAM

(walkower)

GANG ALBANI   3:12   EKSTRA TEAM

(Ropiak 2x, Siarnacki - Gawrysiak 2x, Rzepliński 3x, Chlubicki Konrad 2x, Bors 2x, Chlubicki Mateusz 2x, Rybarczyk)

FC PRO-MIL   0:4  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Styliaras Adrian 3x, Szadurski)

FC PRO-MIL  10:2  SALĘT BOŻE

(Gołota 4x, Zduńczyk 2x, Kurowski, Gadomski, Mastelarz, Donderowicz - Godlewski, Kaszuba Bogdan)

OLD BOYS  0:1  BAMBUS TEAM

(Pawłowski)

ELITE TEAM  1:2  TIKI TAKA

(Fafiński - Krysiak, Duda)

 

XII KOLEJKA 30.06-1.07.2015 r. :

GRINGOS  3:4  GANG ALBANI

(Siekierski 2x, Bujnowski - Piaskowski 3x, Krawczyk)

OLD BOYS 3:2 RKS BAMBUS LAJCEPS

(Tutas, Chorążewicz, Wierciszewski - Olender, Adrian Styliaras) 

MZL  10:1   GANG ALBANI

(Maciorowski 3x, Zybajło 3x, Skrzęta 2x, Żbikowski, Piec - Krawczyń)

 

STRZELCY BRAMEK:

MZL:

12 - Bartosiewicz

12 - Skrzęta

6 - Glinka

6 - Zybajło

3 - Bumbul

5 - Maciorowski

2 - Szewczyk

3 - Piec

1 - Kieszkowski

1 - Żbikowski

 

OLD BOYS:

17 - Wierciszewski

9 - Januszkiewicz

14 - Tutas

5 - Chorążewicz

2 - Reszka

2 - Gorzelany

2 - Lipiec

1 - Fydrych

1 - Gogołowski

1 - Kozłowski

 

SALĘT BOŻE:

10 - Kowalczyk

9 - Godlewski

5 - Kaszuba P.

4 - Gorczyca

4 - Olszewski

2 - Dziewa

1 - Jachimowski

1 - Nicewicz

1 - Dobrowolski

1 - Nicewicz

1 - Kaszuba B.

 

BAMBUS TEAM:

19 - Nowakowski

8 - Pawłowski

3 - Jarka

3 - Kaczmarski

3 - Kurta

2 - Styliaras M.

4 - Mendryk

2 - Pilipczuk

2 - Romaniuk

1 - Reckwald

 

TIKI TAKA:

11 - Dymerski

12 - Krysiak

5 - Malinowski

7 - Żebrowski

4 - Rogowski

6 - Duda

2 - Puławski

3 - Haponik

1 - Kwiatek

1 - Ranachowski

1 - Majak

 

FC PRO-MIL:

9 - Gołota

2 - Barycki

5 - Donderowicz

4 - Kurowski

4 - Zduńczyk

1 - Bałdyga

2 - Mastalerz

1 - Mieczkowski

3 - Marecki

1 - Gadomski

 

RKS BAMBUS LAJCEPS:

16 - Styliaras A.

7 - Olender

5 - Cichowski

2 - Styliaras K.

1 - Styliaras R.

1 - Worobij

3 - Szewczyk

2 - Szadurski

1 - Roman

 

GRINGOS:

9 - Siekierski

6 - Bujnowski

3 - Bilkiewicz

2 - Nowiczonek

1 - Sobieraj

1 - Stolarczyk

 

GANG ALBANI:

7 - Piaskowski B.

3 - Wierzbicki

2 - Sokołowski

1 - Piaskowski K.

3 - Siarnacki

2 - Ropiak

2 - Krawczyk

 

SAN MARINO:

4 - Szarek

4 - Pruszyński

3 - Mosteniec

2 - Litera

1 - Fabisiak

1 - Gosperowiec

1 - Szymański

 

ELITE TEAM:

6 - Jaworski A.

9 - Kordek

6 - Bielski

4 - Niksa

3 - Fafiński

2 - Siurnicki

1 - Jaworski M.

1 - Mroczkowski

1 - Nietupski

2 - Granica

 

EKSTRA TEAM:

6 - Chlubicki K.

6 - Rzepliński

4 - Bors

2 - Gawrysiuk

2 - Chlubicki M.

1 - Topa

1 - Kiszko

1 - Kisiel

1 - Rybarczyk

  • Opublikowano: piątek, 10, kwiecień 2015 10:14
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb