bg

Orlik

Mrągowska Liga Piłkarska JESIEŃ 2015 - AKTUALNOŚCI i WYNIKI

Kalendarz spotkań oraz aktualna tabela Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej JESIEŃ 2015!


 

MRĄGOWSKA LIGA PIŁKARSKA "JESIEŃ 2015":

 

DRUŻYNA                              M      Z      R      P       BRAMKI      PKT 
1. OLD BOYS 9 7 1 1 32:15 22
2. BAMBUS TEAM 9 6 2 1 44:17 20
3. TIKI TAKA 9 6 1 2 39:33 19
4. SALĘT BOŻE 9 5 1 3 28:27 16
5. JUNIOR TEAM 9 4 1 4 32:23 13
6. GRINGOS 9 3 2 4 27:32 11
7. RKS BAMBUS LAJCEPS 9 2 4 3 19:21 10
8. FC PRO-MIL 9 2 2 5 21:27 8
9. ELITE TEAM 9 2 2 5 23:35 8
10. EXTRA TEAM 9 0 0 9 22:63 0

 

M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

 

I KOLEJKA 1-2.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

OLD BOYS  3:1  GRINGOS

(Chorążewicz 2x, Granica - Jaśkowski)

SALĘT BOŻE   4:3   EXTRA TEAM

(Kowalczyk 3x, Kaszuba Patryk - Chlubicki Konrad, Parda, Rybarczyk)

BAMBUS TEAM   1:1  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Jarka - Styliaras Adrian)

FC PRO-MIL  4:2   JUNIOR TEAM

(Gołota 3x, Kurowski - Ciecierski, Kowalewski)

TIKI TAKA  6:2  ELITE TEAM

(Puławski, Ochociński, Malinowski, Ranachowski, Krysiak 2x - Niksa, Kordek)

 

II KOLEJKA 8-9.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

FC PRO-MIL  3:3  ELITE TEAM

(Donderowicz, Barycki, Zduńczyk - Jaworski, Jabłoński, sam.)

GRINGOS   3:3   SALĘT BOŻE

(Jaśkowski 2x, Siekierski - Chmielewski 2x, Kowalczyk)

RKS BAMBUS LAJCEPS   0:4  JUNIOR TEAM

(Kiśluk, Niedźwiedzki, Kowalewski, sam.)

BAMBUS TEAM  15:0   EXTRA TEAM

(Nowakowski 6x, Pawłowski 3x, Jarka 4x, Pilipczuk, Kurta)

TIKI TAKA  0:5  OLD BOYS

(Tutas 2x, Januszkiewicz 2x, Wierciszewski)

 

III KOLEJKA 15-16.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

BAMBUS TEAM  7:1  GRINGOS

(Nowakowski 3x, Pawłowski 2x, Pilipczuk, samobójcza - Kaczmarski)

SALĘT BOŻE   5:2   TIKI TAKA

(Godlewski 2x, Chmielewski, Kowalczyk, Piwowarczyk - Glinka, Malinowski)

RKS BAMBUS LAJCEPS   7:3  EXTRA TEAM

(Olender 2x, Szadurski 2x, Cichowski 2x, Bumbul - Bałdyga 2x, Chlubicki)

ELITE TEAM  3:3   JUNIOR TEAM

(Niksa 2x, Bielski - Kowalewski, Kiśluk, samobójcza)

OLD BOYS  2:1  FC PRO-MIL

(Januszkiewicz, Tutas - Barycki)

 

IV KOLEJKA 22-23.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

EKSTRA TEAM  0:5  JUNIOR TEAM

(Kiśluk 2x, Barszczewski, Ślusarek 2x)

FC PRO-MIL   2:3   SALĘT BOŻE

(Gołota, Kurowski - Kowalczyk 2x, Godlewski)

GRINGOS   3:3  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Kaczmarski, Haponik, Jaśkowski - Styliaras Adrian, Bumbul, sam.)

ELITE TEAM  1:2   OLD BOYS

(Bielski - Januszkiewicz 2x)

TIKI TAKA  2:0  BAMBUS TEAM

(Dymerski 2x)

 

V KOLEJKA 29-30.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

EKSTRA TEAM  4:6  GRINGOS

(Kersz, Bałdyga, Parda, Dargiel - Haponik 3x, Kaczmarski 2x, Bilkiewicz)

SALĘT BOŻE   4:1   ELITE TEAM

(Godlewski, Kaszuba, Bagiński, sam. - Bielski)

BAMBUS TEAM   3:3  FC PRO-MIL

(Pilipczuk, Jarka, Lokosz - Kurowski, Gofron, Gołota)

OLD BOYS  4:3   JUNIOR TEAM

(Januszkiewicz 2x, Granica, sam. - Barszczewski 2x, Kiśluk)

RKS BAMBUS LAJCEPS  1:1  TIKI TAKA

(Syliaras Adrian - Skrzęta)

 

VI KOLEJKA 6-7.10.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

GRINGOS  0:4  JUNIOR TEAM

(Kiśluk 2x, Tomaszewski, Ślusarek)

OLD BOYS   3:2   SALĘT BOŻE

(Januszkiewicz 3x - Olszewski, Nicewicz)

FC PRO-MIL   1:2  RKS BAMBUS LAJCEPS

(Zduńczyk - Olender, Styliaras Adrian)

ELITE TEAM  2:3   BAMBUS TEAM

(Smalec, Jabłoński - Zybajło 2x, Jarka)

TIKI TAKA  9:4  EKSTRA TEAM

(Krysiak 3x, Skrzęta, Duda, Dymerski, Malinowski, Ranachowski, sam. - Bałdyga 2x, Chlubicki, Kersz)

 

VII KOLEJKA 13-14.10.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

SALĘT BOŻE  1:5  JUNIOR TEAM

(Godlewski - Kiśluk 3x, Ślusarek, Tomaszewski)

BAMBUS TEAM   2:1   OLD BOYS

(Jarka, Pawłowski - Chorążewicz)

RKS BAMBUS LAJCEPS   2:4  ELITE TEAM

(Szadurski, Styliaras Adrian - Fafiński, Jaworski, Kordek 2x)

EKSTRA TEAM  1:4   FC PRO-MIL

(Parda - Donderowicz 2x, Barycki, Gołota)

GRINGOS  2:5  TIKI TAKA

(Haponik 2x - Krysiak, Duda, Mendryk 2x, sam.)

 

VIII KOLEJKA 20-21.09.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

SALĘT BOŻE  3:8  BAMBUS TEAM

(Kowalczyk 2x, Bagiński - Pawłowski 2x, Lokosz 2x, Jarka 2x, Szarek, Worobij)

FC PRO-MIL   1:3   GRINGOS

(Zduńczyk - Bilkiewicz, Kaczmarski, Stankiewicz)

ELITE TEAM   5:4  EXTRA TEAM

(Jabłoński 3x, Kordek, Bielski - Kersz 2x, Bałdyga, Chlubicki)

OLD BOYS  2:2   RKS BAMBUS LAJCEPS

(Januszkiewicz, Tutas - Styliaras Adrian, Bednarski)

TIKI TAKA  6:2  JUNIOR TEAM

(Duda 2x, Skrzęta 2x, Krysiak, Ranachowski - Ślusarek, Kiśluk)

 

IX KOLEJKA 27-28.10.2015 r. (wtorek: I - 18:00, II - 19:00, III - 20:00  /  środa: I - 19:00, II - 20:00):

 

BAMBUS TEAM  5:4  JUNIOR TEAM

(Jarka 4x, Worobij - Jarocki, Kiśluk, Kowalewski 2x) 

RKS BAMBUS LAJCEPS   1:2   SALĘT BOŻE

(Olender - Godlewski, Kaszuba Partyk)

EKSTRA TEAM   3:10  OLD BOYS

(Fiertek, Chlubicki 2x - Januszkiewicz 6x, Tutas 2x, Lipiec, Frydrych)

GRINGOS  8:2   ELITE TEAM

(Bujnowski 2x, Kaczmarski 2x, Stankiewicz 2x, Bilkiewicz, Tolek - Kordek, Jabłoński)

TIKI TAKA 8:2  FC PRO-MIL

(Dymerski 2x, Skrzęta 2x, Mendryk 2x, Glinka 2x - Barycki 2x)

 

STRZELCY BRAMEK:
 
OLD BOYS:
6 - Tutas
17 - Januszkiewicz
3 - Chorążewicz
2 - Granica 
1 - Wierciszewski
1 - Lipiec
1 - Frydrych
 
BAMBUS TEAM:
9 - Nowakowski
14 - Jarka
8 - Pawłowski
3 - Pilipczuk
1 - Kurta
3 - Lokosz
2 - Zybajło
1 - Szarek
2 - Worobij
 
FC PRO-MIL:
6 - Gołota
5 - Barycki
3 - Kurowski
3 - Donderowicz
3 - Zduńczyk
1 - Gofron
 
SALĘT BOŻE:
9 - Kowalczyk
3 - Chmielewski
6 - Godlewski
1 - Piwowarczyk
3 - Kaszuba Patryk
3 - Bagiński
1 - Olszewski
1 - Nicewicz
 
JUNIOR TEAM:
5 - Kowalewski
12 - Kiśluk
1 - Ciecierski
1 - Niedźwiedzki
5 - Ślusarek
3 - Barszczewski
2 - Tomaszewski
1 - Jarocki
 
TIKI TAKA:
7 - Krysiak
3 - Malinowski
5 - Dymerski
3 - Ranachowski
3 - Glinka
1 - Ochociński
1 - Puławski
6 - Skrzęta
4 - Duda
4 - Mendryk
 
GRINGOS:
3 - Jaśkowski
1 - Siekierski
7 - Kaczmarski
6 - Haponik
1 - Jaśkowski
3 - Bilkiewicz
3 - Stankiewicz
2 - Bujnowski
1 - 
 
ELITE TEAM:
3 - Niksa
5 - Kordek
2 - Jaworski
6 - Jabłoński
4 - Bielski
1 - Smalec
1 - Fafiński
 
RKS BAMBUS LAJCEPS:
4 - Olender
3 - Szadurski
2 - Cichowski
6 - Styliaras Adrian
2 - Bumbul
1 - Bednarski
 
EKSTRA TEAM:
6 - Chlubicki Konrad
6 - Bałdyga
3 - Parda
1 - Rybarczyk
4 - Kersz
1 - Dargiel
1 - Fiertek
  • Opublikowano: piątek, 28, sierpień 2015 15:51
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb