bg

Orlik

Turniej piłkarski na ORLIKU

W minioną sobotę 10 października br. odbył się kolejny turniej piłkarski z edycji jesiennego grania, który organizowany był przez Animatorów boiska Orlik na os. Mazurskim Radosława Rogowskiego i Marcina Haponika. Turniej tym razem skierowany był do chłopców w wieku 12-16 lat.

 

Jak się okazało na brak zainteresowania ze strony młodych piłkarzy organizatorzy nie mogli narzekać. Do turnieju przystąpiło łącznie 7 zespołów, w których łącznie uczestniczyło 48 młodych piłkarzy. Formuła turnieju zakładała mecz „każdy z każdym”.

Mimo niskiej temperatury na boisku jednak już od pierwszego gwizdka temperatura stale rosła i w niektórych sytuacjach emocje brały górę. Nie brakowało pięknych bramek od słupka, poprzeczki czy w okienko. Była walka i zaangażowanie, a bramki zdobywane w ostatnich sekundach na wagę 3 punktów smakowały jeszcze lepiej.

 

 

Zawodnicy rozegrali 22 spotkania. W 1 fazie mecze trwały 12 minut, a następnie już tylko 8 dzięki czemu dynamika spotkań wzrosła jeszcze bardziej. We wszystkich spotkaniach oglądaliśmy 53 wspaniałe bramki w tym z rzutów wolnych czy karnych. Na koniec pierwsze 3 zespoły zostały nagrodzone upominkami z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu m.in. smycze, opaski i koszulki.

 

 

Dodatkowo wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Najlepszy strzelec – Bartosiewicz i Pryślak odpowiednio po 6 goli

Najlepszy bramkarz – Fabisiak

Najlepszy zawodnik – Sienkiewicz

 

Klasyfikacja końcowa zespołów wyglądała następująco:

1.      Suchy Team 14p

2.      Na stadionie by weszło 12p

3.      Clutch Or Kick 11p

4.      Misiaczki 10p

5.      Mleko FC 7p

6.      Dzikie klopsy 1p

7.      Kunkfu seksiaki 1p

żródło - animatorzy ORLIK

 
  • Opublikowano: wtorek, 13, październik 2015 07:49
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb