bg

Orlik

Rezerwacje mrągowskich Orlików

Dużymi krokami zbliża się wiosna a wraz z nią aktywność na mrągowskich Orlikach. Centrum Kultury i Turystyki przyjmuje zgłoszenia/rezerwacje od zainteresowanych osób, grup zrzeszonych i klubów sportowych.

W celu zgłoszenia chęci rezerwacji jednego z orlików należy wypełnić Formularz Rezerwacji Obiektów Sportowych, który znajduje się na naszej stronie (wybierając najpierw konkretny obiekt). Prosimy o kompletne wypełnienie formularza, ułatwi to późniejszy kontakt.

Można też na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wysłać maila z pytaniem o rezerwacje.

Dział Sportu Centrum Kultury i Turystyki przygotuje kalendarz rezerwacji, którym zarządzać będą Lokalni Animatorzy Sportu na poszczególnych Orlikach.

Każda z organizacji sportowych/osób wynajmujących orlik będzie musiała wypełnić formularz, że zapoznała się z regulaminem orlika (m.in. iż ma świadomość, że kto dwa razy nie stawi się w terminie rezerwacji bez uprzedniego kontatku z Lokalnym Animatorem Sportu minimum 4 dni przed terminem wynajmu ten automatycznie straci tę rezerwację; znajdą się też zapisy o przestrzeganiu porządku na obiekcie, m.in. w szatniach).

Termin nadsyłania rezerwacji - 10 marzec br.

  • Opublikowano: czwartek, 03, marzec 2016 12:26
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb