bg

Orlik

Mrągowska Liga Piłkarska WIOSNA 2016 - AKTUALNOŚCI i WYNIKI

We wtorek 19 kwietnia br. na Orliku przy ul. Żołnierskiej zainaugurowano rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej "Wiosna 2016". Wyniki I kolejki i zmieniony terminarz
 
 
Spotkania Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej "Wiosna 2016" odbywają się
we wtorki od 18:00 do 21:00 na Orliku, ul. Żołnierska.
 
 
 
DRUŻYNA                              M     Z      R      P       BRAMKI   PKT
1. SALĘT BOŻE 12 9 3 0 57:25 30
2. RKS BAMBUS LAJCEPS 12 9 2 1 62:20 29
3. NO NAME 12 8 1 3 68:36 25
4. JUNIOR TEAM 12 5 0 7 63:50 15
5. ZRYW MRĄGOWO 12 4 0 8 27:62 12
6. EXTRA TEAM 12 3 0 9 31:65 9
7. ELITE TEAM 12 1 0 11 32:82 3

 
M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty

 

I KOLEJKA 19.04.2016 r. 
Extra Team   0:7   Salęt Boże
(Kaszuba Patryk 5, Pawłowski, Styliaras)
 
No Name   7:1   Elite Team
(Skrzęta 2, Zduńczyk, Gołota, Piaskowski, Donderowicz, Malinowski - Jaworski)
 
RKS Bambus Lajceps   4:1   Junior Team
(Nowakowski 2, Szewczyk, Spirydon - Kiśluk)
 
pauza: Zryw Mrągowo
 
 
II KOLEJKA 26.04.2016 r. 
 
RKS Bambus Lajceps   5:2   Zryw Mrągowo
(Nowakowski, Januszkiewicz 2, Szewczyk 2 - Wachowiak 2)
 
Salęt Boże   3:2   Elite Team
(Ochociński 2, Kaszuba - Jaworski 2)
 
No Name    5:2    Extra Team
(Ranachowski, Gołota 2, Skrzęta, Żelichowski - Bałdyga, Ropiak)
 
pauza: Junior Team
 
 
III KOLEJKA 3.05.2016 r. 
 
Elite Team    4:5   Extra Team
(Kiryk, Grabowski 2, Bielski - Zybajło, Szewczyk, Chlubicki, Fiertek 2)
 
Zryw Mrągowo  4:11 Junior Team
(Krawczyk 2, Wachowiak 2 - Kiśluk, Barszczewski, Ciecierski 2, Skonieczka 4, Marcińczyk, Ślusarek, Fabisiak)
 
Salęt Boże   5:5   No Name
(Kowalczyk 2, Styliaras Mariusz 2, Jachimowicz - Gołota 2, Skrzęta 3)
 
pauza: RKS Bambus Lajceps
 
 
IV KOLEJKA 10.05.2016 r. 
 
RKS Bambus Lajceps    14:2   Extra Team
(Nowakowski 9, Styliaras Krzysztof, Styliaras Adrian, Januszkiewicz 2, Bednarski - Chlubicki, Fiertek)
 
Salęt Boże  6:3 Junior Team
(Pawłowski 4, Olszewski, Kowalczyk - Kiśluk, Barszczewski, Zapert)
 
No Name   6:0   Zryw Mrągowo
(Malinowski 2, Donderowicz, Gołota, Skrzęta, Zduńczyk)
 
pauza: Elite Team
 
 
V KOLEJKA 17.05.2016
 
Junior Team   6:2   Extra Team
(Kruszewski 2, Zapert, Kiśluk 2, Barszczewski - Fiertek, Chlubicki)
 
RKS Bambus Lajceps   2:2   Salęt Boże
(Januszkiewicz, Spirydon - Kaszuba, sam.)
 
Elite Team   3:2   Zryw Mrągowo
(Mroczkowski, Jaworski, Szymański - Rydel, Modrzeski)
 
pauza: No name
 
 
VI KOLEJKA 24.05.2016
 
Zryw Mrągowo   3:1   Extra Team
(Krukowski 2, Siarnacki - Chlubicki)
 
Elite Team   4:5   Junior Team
(Jaworski, Szymański, Grabowski, Tater - Kruszewski 2, Ciecierski, Kiśluk, Barszczewski)
 
No Name   3:1   RKS Bambus Lajceps
(Donderowicz, Skrzęta, Zduńczyk - Nowakowski)
 
pauza: Salęt Boże
 
 
VII KOLEJKA 31.05.2016 r. 
 
Zryw   0:5   Salęt Boże
(Pawłowski, Krysiak, Styliaras Mariusz, Kaszuba, Jachimowicz)
 
Elite Team   1:2   RKS Bambus Lajceps
(Jaśkowski - Januszkiewicz, Szewczyk)
 
Junior Team   3:4   No Name
(Kuśluk, Kowalewski, Kruszewski - Skrzęta 3x, Gołota)
 
pauza: Extra Team
 
 
VIII KOLEJKA 7.06.2016 r. 
 
Extra Team   1:5   Salęt Boże
(Chlubicki - Pawłowski 2x, Kaszuba 2x, Krysiak)
 
Junior Team   3:5   RKS Bambus Lajceps
(Ciecierski 2x, Kiśluk - Januszkiewicz 2x, Olender, Bednarski, Nowakowski)
 
Elite Team   3:16   No Name
(Grabowski 2x, Jaworski - Skrzęta 5x, Gołota 4x, Cichowski 3x, Malinowski 2x, Mastalerz, sam.)
 
pauza: Zryw Mrągowo
 
 
IX KOLEJKA 14.06.2016
 
Zryw Mrągowo   2:13   RKS Bambus Lajceps
(Siarnacki 2 - Nowakowski 8, Spirydon 2, Bednarski 2, Szewczyk)
 
Elite Team   4:9   Salęt Boże
(Jaworski Adrian 4 - Kaszuba 5, Krysiak 2, Pawłowski 2)
 
No Name   3:5   Extra Team
(Gołota, Glinka, Skrzęta - Zybajło 4, Ropiak)
 
pauza: Junior Team
 
 
X KOLEJKA 21.06.2016
 
Elite Team   5:6   Extra Team
(Jaworski Mateusz, Jaworski Adrian, Włodkowski 2, Prusarczyk - sam., Chlubicki Przemek, Chlubicki Konrad 3, Fiertek)
 
Zryw Mrągowo  3:1   Junior Team
(Wachowiak, Siarnacki, Ziarkowki - Skonieczka)
 
No Name   3:4   Salęt Boże
(Gołota 2, Barycki - Olszewski, Krysiak, Kaszuba, Kowalczyk)
 
pauza: RKS Bambus Lajceps
 
 
XI KOLEJKA 28.06.2016
 
Extra Team   0:4   RKS Bambus Lajceps
(Nowakowski 2, Styliaras Krzysztof, Spirydon)
 
Junior Team   2:4   Salęt Boże
(Kiśluk 2 - Pawłowski, Krysiak, Kowalczyk, Styliaras Mariusz)
 
No Name   7:3   Zryw Mrągowo
(Glinka, Donderowicz 2, Gołota 2, Malinowski, Skrzęta - Ziarkowki, Wachowiak, Jędrzejczyk)
 
pauza: Elite Team
 
 
XII KOLEJKA 5.07.2016
 
Junior Team   6:5   Extra Team
(Kowalewski 3x, Fabisiak 2x, Kiśluk - Zybajło 2x, Chlubicki Konrad 2x, Szewczyk)
 
RKS Bambus Lajceps   0:0   Salęt Boże
 
Zryw Mrągowo   2:1   Elite Team
(Siarnacki, Sokołowski - Darowski)
 
pauza: No Name
 
XIII KOLEJKA 12.07.2016
 
Extra Team   2:3   Zryw Mrągowo
(Zybajło, Fiertek - Krukowski, Krawczyk 2x)
 
Junior Team   17:2   Elite Team
(Skonieczka 8x, Kiśluk 6x, Gofron 3x - Gwara, Jaśkowski)
 
RKS Bambus Lajceps   5:2   No Name
(Nowakowski 3x, Szewczyk 2x - Glinka, Skrzęta)
 
pauza: Salęt Boże
 
XIV KOLEJKA 19.07.2016
 
Salęt Boże   7:3   Zryw Mrągowo
(Kowalczyk 3x, Kaszuba 2x, Jachimowicz, Pawłowski - Sokołowski, Jędrzejczyk, Krawczyk)
 
RKS Bambus Lajceps   8:2   Elite Team
(Nowakowski 4x, Szewczyk 2x, Spirydon, Styliaras Adrian - Bubrowski, Jaśkowski)
 
No Name   7:4   Junior Team
(Skrzęta 3x, Gołota 2x, Glinka, Cichowski - Kiśluk 2x, Zapert, Gofron)
 
pauza: Extra Team
 
NO NAME
Skrzęta 22
Zduńczyk 2
Gołota 18
Piaskowski 1
Glinka 5
Malinowski 6
Ranachowski 1
Donderowicz 5
Żelichowski 1
Cichowski 4
Mastalerz 1
Barycki 1
 
SALĘT BOŻE
Kaszuba 18
Pawłowski 12
Styliaras Mariusz 5 
Ochociński 2
Kowalczyk 8
Jachimowicz 3
Olszewski 2
Krysiak 6
 
RKS BAMBUS LAJCEPS
Nowakowski 31
Szewczyk 9
Spirydon 6
Januszkiewicz 8
Bednarski 4
Styliaras Adrian 2
Styliaras Krzysiek 2
Olender 1
 
ZRYW MRĄGOWO
Wachowiak 5
Krawczyk 5
Rydel 1
Modrzeski 1
Krukowski 2
Siarnacki 4
Ziarkowski 1
Sokołowski 1
Jędrzejczyk 1
 
JUNIOR TEAM
Kiśluk 19
Barszczewski 4
Ciecierski 5
Skonieczka 13
Marcińczyk 1
Ślusarek 1 
Fabisiak 3
Zapert 3
Kruszewski 8
Kowalewski 1
Gofron 4
 
ELITE TEAM
Jaworski Adrian 9
Jaworski Mateusz 1
Jaśkowski 3
Grabowski 6
Kiryk 1
Bielski 1
Mroczkowski 1
Szymański 2
Tater 1
Prusarczyk 1
Włodkowski 2
 
EXTRA TEAM 
Bałdyga Tomasz 1
Ropiak 2
Zybajło 3
Szewczyk 2
Chlubicki Konrad 10
Fiertek 6
Chlubicki Przemek 1
  • Opublikowano: piątek, 22, kwiecień 2016 13:41
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb