bg

Orlik

Wyniki VII kolejki MLP "Wiosna 2017"

Wiosenną edycję Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej na Orliku wygrał zespół Bambus Team. Przedstawiamy wyniki VII kolejki i tabelę końcową rozgrywek. Playoffs ligi - 24 czerwca 2017 r.
 
 
 
 
Spotkania Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej "Wiosna 2017" odbywają się
we wtorki i środy o 19:00 i 20:00 na Orliku przy ul. Żołnierskiej.
 
 
DRUŻYNA                              M     Z      R      P       BRAMKI   PKT
1. BAMBUS TEAM 7 5 1 1 38:14 16
2. JUNIOR TEAM 7 5 0 2 27:19 15
3. RKS BAMBUS LAJCEPS 7 4 1 2 27:26 13
4. KOPERNIKA 7 4 0 3 35:22 12
5. MRĄGOWO.DLAWAS.INFO 7 4 0 3 22:33 12
6. BIAŁA MEWA 7 2 0 5 19:33 6
7. BIEDA JUNIORS 7 2 0 5 17:23 6
8. EXTRA TEAM 7 1 0 6 22:37 3

 
M - mecze rozegrane, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, BRAMKI - bilans bramek, PKT - punkty
 
 
I KOLEJKA 11-12.04.2017 r. 
 
Bambus Team   1:4   Kopernika
(Nowakowski - Rybkiewicz 3x, Ciuńczyk)
 
Bieda Juniors  2:3   Mragowo.DlaWas.Info
(Haponik, Michnowicz - Górski, Woronko 2x)
 
Extra Team   3:6   Junior Team
(Kersz, Jaworski 2x - Serowik 2x, Marcińczyk, Gofron 2x, Kruszewski)
 
RKS Bambus Lajceps   5:4   Biała Mewa
(Januszkiewicz 5x - Kapusta 3x, Malinowski)
 
 
II KOLEJKA 18-19.04.2017 r. 
 
Junior Team   5:3   Mragowo.DlaWas.Info
(Gabryszak, Kruszewski 2x, Marcińczyk, Gofron - Ząbkiewicz, Reszka, Woronko)
 
Bieda Juniors   5:3   Extra Team
(Stankiewicz 2x, Haponik, Bujnowski, Michnowicz - Gołota 2x, Chlubicki Konrad)
 
RKS Bambus Lajceps    5:3    Kopernika
(Januszkiewicz 5x - Kajetaniak, Rybkiewicz, Chyczewski)
 
Bambus Team    9:1    Biała Mewa
(Majak, Kowalczyk 3x, Krysiak 2x, Nowakowski 2x, Olszewski Patryk - Kapusta)
 
 
III KOLEJKA 25-26.04.2017 r. 
 
Extra Team   5:1   Biała Mewa
(Chlubicki Konrad 2x, Bałdyga Tomasz 2x, Gołota - Wandyk)
 
Bieda Juniors   3:4   Kopernika
(Michnowicz, Stankiewicz, Dymerski - Rybkiewicz 2x, Ocios, Chyczewski)
 
RKS Bambus Lajceps    1:4    Junior Team
(Januszkiewicz - Serowik 2x, Kruszewski 2x)
 
Bambus Team   7:2   Mragowo.DlaWas.Info
(Kowalczyk 2x, Krysiak, Bumbul, Nowakowski 3x - Borowski, sam.)
 
 
IV KOLEJKA 9-10.05.2017 r. 
 
Biała Mewa   3:5  Mragowo.DlaWas.Info
(Tomaszewski Kacper, Kaszuba, Malinowski - Woronko 3x, Ostrowski, Waszul)
 
Bieda Juniors   0:1  Junior Team
(Spirydon)
 
Kopernika   6:2  Extra Team
(Rybkiewicz 4x, Ciuńczyk 2x - Gołota 2x)
 
RKS Bambus Lajceps   3:3  Bambus Team
(Januszkiewicz 2x, Bednarski - Krysiak 2x, Kowalczyk)
 
 
V KOLEJKA 16-17.05.2017 r. 
 
Mragowo.DlaWas.Info  3:0  Kopernika
(walkower)
 
Biała Mewa  2:1  Junior Team
(Malinowski, Kapusta - Kruszewski)
 
RKS Bambus Lajceps  2:4  Bieda Juniors
(Januszkiewicz 2x - Michno, Dymerski 2x, sam.)
 
Bambus Team   7:2  Extra Team
(Nowakowski 3x, Kowalczyk, Krysiak 2x, sam. - Gołota 2)
 
 
VI KOLEJKA 23-24.05.2017 r. 
 
Extra Team  4:5  Mragowo.DlaWas.Info
(Tater 2x, Gołota, Fiertek - Woronko 3x, Jaśkowski, sam.)
 
Kopernika  5:4  Biała Mewa
(Rybkiewicz 2x, Dudek 2x, Ocios - Malinowski 2x, Kaszuba, Kapusta)
 
Extra Team  3:7 RKS Bambus Lajceps
(Kersz, Chlubicki Konrad, Bałdyga - Kaczmarski 2x, Januszkiewicz 3x, Bednarski 2x)
 
Bambus Team  6:0  Bieda Juniors
(Kowalczyk, Nowakowski 4x, Krysiak)
 

VII KOLEJKA 30-31.05.2017 r. 

 
Kopernika  5:8  Junior Team
(Rybkiewicz 2x, Kajetaniak 3x - Gabryszak 3x, Gofron, Wachowiak 2x, Kruszewski, sam.)
 
Bieda Juniors  3:4  Biała Mewa
(Dymerski 2x, Haponik - Malinowski, Kaszuba, Tomaszewski, Kapusta)
 
RKS Bambus Lajceps  12:1  Mragowo.DlaWas.Info
(Januszkiewicz 5x, Granica 5x, Bednarski 2x - Górski)
 
Bambus Team  5:2  Junior Team
(Kowalczyk, Nowakowski, Krysiak - Serowik
 
 
KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
 
BAMBUS TEAM:
Nowakowski 13
Majak 1
Kowalczyk 11
Krysiak 8
Olszewski Patryk 1
Bumbul 1
 
RKS BAMBUS LAJCEPS:
Januszkiewicz 23
Bednarski 6
Kaczmarski 2
Granica 5 
 
EXTRA TEAM:
Kersz 2
Jaworski Adrian 2
Chlubicki Konrad 4
Gołota 6
Bałdyga 3
Fiertek 1
Tater 2
 
JUNIOR TEAM:
Serowik 5
Marcińczyk 2
Gofron 5
Kruszewski 7
Gabryszak 4
Spirydon 1
Wachowiak 2 
 
BIEDA JUNIORS:
Haponik 3
Michnowicz 4
Stankiewicz 3
Bujnowski 1
Dymerski 5
 
MRĄGOWO.DLAWAS.INFO:
Górski 2
Woronko 9
Ząbkiewicz 1
Reszka 1
Borowski 1
Ostrowski 1
Waszul 1
Jaśkowski 1
 
BIAŁA MEWA:
Kapusta 8
Malinowski 6
Wandyk 1
Kaszuba 2
Tomaszewski Kacper 2
 
KOPERNIKA:
Rybkiewicz 14
Ciuńczyk 3
Kajetaniak Kuba 3
Chyczewski 2
Ocios 2
Dudek 2
  • Opublikowano: piątek, 02, czerwiec 2017 13:46
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb