bg

Orlik

Bambus Team wygrywa jesienną edycję MLP

Zakończyły się rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej, które od połowy września prowadzone były na mrągowskim Orliku przy ulicy Żołnierskiej. Emocje były do końca, bo o zwycięstwie Bambus Team w całym turnieju, zdecydował ostatni mecz z Sangrią.

Jesienna edycja Mrągowskiej Ligi Piłkarskiej organizowanej przez Centrum Kultury i Turystyki na Orliku była bardzo wyrównana. Walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej kolejki rozgrywek.

W decydującym spotkaniu, w miniony piątek 15 listopada zmierzyły się drużyny Bambus Team i Sangrii. Już na samym początku meczu po strzale Macieja Nurczyka prowadzenie objęli piłkarze Sangrii. Mimo ataków Bambus Team, do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił i w tym momencie to ekipa Sangrii była bliżej zwycięstwa w całym cyklu rozgrywek.

Ale druga połowa to już zdecydowanie bardziej skuteczna gra Bambus Team. Stan meczu wyrównał Adrian Styliaras, a na 2:1 dla Bambus Team podwyższył Przemysław Bartosiewicz. Ekipa Sangrii wyrównała w samej końcówce meczu, ale na więcej już nie starczyło czasu.

Remis 2:2 dał końcowe zwycięstwo ekipie Bambus Team. Drugie miejsce zajęli piłkarze Sangrii, a trzecie ekipa Hartson Team.

Piłkarze już w niedzielę przenieśli się na halę, gdzie ruszyły rozgrywki Mrągowskiej Ligi Piłki Nożnej. O pierwszej kolejce rozgrywek już wkrótce na łamach naszego portalu.