bg

Orlik

Tytuł "Super Orlika" trafi do Mrągowa

Znamy już zdobywców Super Orlików – nagrody dla animatorów sportowych działających na Orlikach. Wśród wyróżnionych znajduje się Mariusz Narel, pracujący na mrągowskich obiektach.  9 grudnia na ogólnopolskiej konferencji ,,Nasz Orlik” na Stadionie Narodowym w Warszawie zwycięzcy odbiorą statuetki oraz symboliczne czeki.

- To duże wyróżnienie i jednocześnie docenienie wieloletnich działań Urzędu Miejskiego w Mrągowie, Centrum Kultury i Turystyki, Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych, szkół, przedszkoli i sponsorów, w szczególności Banku Spółdzielczeggo w Mrągowie. – mówi  Mariusz Narel – Dzięki nim  na mrągowskich orlikach widzimy coraz więcej osób. Dodatkowo Orlik stał się miejscem nie tylko dla sportowców, ale również miejscem spotkań młodzieży. Chcemy dalej zwiększać dostęp do aktywności fizycznej Mrągowie, tworzyć  partnerstwa, które umożliwiają poszerzenie oferty  i zaspokajają potrzeby mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z obiektu - dodaje. 

Kapituła oceniając wszystkie zgłoszenia brała pod uwagę innowacyjność działań, pomysłowość, zaangażowanie różnych grup społecznych oraz umiejętność pozyskania partnerów. W jej skład weszli przedstawiciele Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, Fundacji V4Sport oraz Projektu Społecznego 2012.

Sylwetki Animatorów pokazały, że na Orlikach pracują ludzie pełni pasji i entuzjazmu, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i energią z innymi. Wybór nie był więc łatwy. Analizując wszystkie dokonania Animatorów Kapituła postanowiła nagrodzić: Mariusza Narela z Mrągowa oraz Remigiusza Ejsymonta z Morąga. Obaj Panowie dołączyli do Damiana Wiśniewskiego z Góry i Michała Forysia ze Szczanowa- Zdroju, którzy wygrali w głosowaniu internautów.

Projekt "Super Orliki 2013" jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami projektu są Fundacja V4Sport, Fundacja FRKF, Projekt Społeczny Uniwersytetu Warszawskiego, Grupa LOTOS S.A. oraz firma RUCH S.A.

  • Opublikowano: wtorek, 03, grudzień 2013 08:01
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb