bg

Orlik

Super Orlik w Mrągowie

Statuetka Super Orlik i grant w wysokości 5 tysięcy złotych są już w Mrągowie. W poniedziałek 9 grudnia w Warszawie te wyróżnienia odebrali Mariusz Narel oraz Lech Gołębicki, dyrektor CKiT w Mrągowie czyli jednostki, pod które podlegają mrągowskie orliki.

Nagroda Super Orlik to ogromne wyróżnienie dla Mrągowskich Orlików, które zostały wyróżnione m.in. za innowacyjność, pomysłowość oraz zaangażowanie różnych grup społecznych w aktywność fizyczną z ponad 2600 Orlików z całej Polski.

Podczas konferencji, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie obecny był Minister Sportu Andrzej Biernat oraz Wiceminister Tomasz Półgrabski, który wręczał nagrodę w postaci grantu w wysokości 5 tysięcy złotych do wykorzystania na cele związane z działalnością Orlika.

Mrągowskie Orliki swój sukces zawdzięczają współpracy z instytucjami Urzędu Miejskiego w Mrągowie, Centrum Kultury i Turystyki, ze sponsorem Bankiem Spółdzielczym w Mrągowie, organizacją Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych oraz Przedszkolami „Stokrotka”, „Kubuś” i „Bajka”.

Swój ogromny wkład maja również wolontariusze Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych, którzy uczestniczą w każdej imprezie organizowanej na naszych Orlikach.

W Warszawie nagrody odebrali Mariusz Narel i Lech Gołębickim, dyrektor Centrum Kultury i Turystyki.

  • Opublikowano: czwartek, 12, grudzień 2013 19:58
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb