bg

Sport szkolny

XIII Mrągowska Spartakiada Dzieci Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

Wyniki XIII Mrągowskiej Spartakiady Dzieci Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce, która odbyła się 14 maja 2015 roku na Stadionie Miejskim w Mrągowie.

 

Klasyfikacje indywidualne:

60 m dziewcząt:
1. Katarzyna Białowąs SP 1 Mrągowo                       8.90          11 pkt
2. Aleksandra Sarnowska SP 4 Mrągowo                9.03            9 pkt
3. Karolina Zapert  SP Warpuny                                 9.04            8 pkt

 

60 m chłopców:
1. Bartosz Turek SP Mikołajki                                      7.97           11 pkt
2. Karol Jabłoński SP 1 Mrągowo                              8.62              9 pkt
3. Jakub Eksterowicz  SP 1 Mrągowo                        8.63              8 pkt

 

300 m dziewcząt:
1. Zuzanna Mróz SP 1 Mrągowo                                  52.49       11pkt
2. Aleksandra Hawdio SP 1 Mrągowo                       52.56         9pkt
3. Wiktoria Moczydłowska SP 4 Mrągowo                 53.75         8pkt
 

300 m chłopców:
1. Konrad Spyra SP Piecki                                          48.74          11pkt
2. Maksymilian Witkowski SP 4 Mrągowo                50,74           9pkt
3. Alex Siwik SP 4 Mrągowo                                        51,11           8pkt

 

600 m dziewcząt:
1. Martyna Szynkowska SP 4 Mrągowo                2:02,45          11pkt
2. Aleksandra Świtaj SP 3 MS Mrągowo              2:05,58            9pkt
3. Amelia Linowska SP 1 Mrągowo                      2:08,96            8pkt
 

600 m chłopców:      
1. Cezary Chojecki SP 1 Mrągowo                      1:50,58          11pkt
2. Tomasz Lewandowski  SP Warpuny              1:57,75            9pkt
3. Bartosz Brunow SP Piecki                                2:00,69            8pkt

 

1000 m chłopców:
1. Daniel Szymański SP Warpuny                     3:09,36          11pkt
2. Maciej Chorążewicz  SP 1 Mrągowo             3:40,02            9pkt
3. Szymon Pieczko SP 3 MS Mrągowo             3:42,62             8pkt
 

Skok w dal dziewcząt:
1. Gabriela Mrówka  SP Piecki                        4,04                11pkt
2. Aleksandra Kostyła SP Piecki                     3,90                  9pkt
3. Natalia Kurpiewska SP Woźnice                3,85                  8pkt
 

Skok w dal chłopców:
1. Bartosz Turek SP Mikołajki                         4,63                 11pkt
2. Bartosz Szczepanek SP Woźnice              4,24                   9pkt
3. Konrad Spyra  SP Piecki                             4,18                   8pkt

 

Piłeczka palantowa dziewcząt:
1. Zuzanna Mróz SP 1 Mrągowo                    38,70                   11pkt
2. Alicja Laskowska SP 4 Mrągowo             37,30                    9pkt
3. Gabriela Anielska SP Piecki                     34,60                    8pkt
 

Piłeczka palantowa chłopców:
1. Damian Gieryk  SP Kozłowo                     62,30                   11pkt
2. Dawid Chyliński  SP Piecki                       54,10                     9pkt
3. Jakub Bałdyga SP 4 Mrągowo                  52,00                     8pkt
 

Kula dziewcząt:                          
1. Natalia Duda  SP Stare Kiełbonki            8,45                  11pkt
2. Gabriela Anielska  SP Piecki                    7,95                    9pkt
3. Agata Prętkiewicz  SP Piecki                    7,45                    8pkt

 

Kula chłopców:
1. Jakub Bałdyga SP 4 Mrągowo              8,00                    11pkt
2. Adrian Bachmura SP Szestno              7,80                      9pkt
3. Damian Klim SP Szestno                      7,45                      8pkt

 

4x100 dziewcząt:
1. SP 1 Mrągowo                                      62.98                     11pkt
2. SP Piecki                                              64.50                       9pkt
3. SP Woźnice                                          67.08                       8pkt
 

4x100 chłopców:
1. SP 1 Mrągowo                                  61.83                        11pkt
2. SP Piecki                                           62.07                          9pkt
3. SP Woźnice                                      62.09                          8pkt

 

Klasyfikacja zespołowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie                                                199 pkt                                                 
2. Szkoła Podstawowa w Pieckach                                                         148 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie                                                129 pkt
4. Szkoła Podstawowa w Warpunach                                                       90 pkt
5. Szkoła Podstawowa w Woźnicach                                                        86 pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 3 MS w Mrągowie                                           52 pkt
7. Szkoła Podstawowa w Szestnie                                                            44 pkt
8. Szkoła Podstawowa w Mikołajkach                                                      24 pkt
9. Szkoła Podstawowa w Kozłowie                                                           16 pkt
10. Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach                                    16 pkt
11. Szkoła Podstawowa w Choszczewie                                                     4pkt

  • Opublikowano: niedziela, 17, maj 2015 21:39
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb