bg

Sport szkolny

Czas na walkę w finale wojewódzkim!

W poniedziałek 26 marca 2018 r. w mrągowskiej hali widowiskowo-sportowej odbyły się Półfinały Województwa Warmińsko-Mazurskiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych organizowane przez W-MSZS.
 
 
 
W etapie półfinałowym wzięło udział pięć drużyn z Giżycka, Ełku, Nidzicy, Gołdapi oraz Mistrz Powiatu Mrągowskiego - Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie. W czasie rozgrywanego turnieju zawodnicy rywalizowali systemem „każdy  każdym” rozgrywając po cztery mecze, w czasie 2 x 7 minut każdy.
 
 
W końcowej klasyfikacji drużyn na pierwszym miejscu uplasowała się reprezentacja z Zespołu Szkół Zawodowych, która zdobyła łącznie 8 punktów wygrywając dwa mecze i dwa remisując. Miejsce drugie wywalczyła ekipa z Ełku, która także uzyskała osiem punktów w turnieju. Gorszy bilans bramkowy w stosunku do ZSZ dał im miejsce drugie. Obie te reprezentacje będą reprezentować nasz rejon w mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego.
 
Reprezentacja ZSZ wystąpiła w składzie: Bazydło Mateusz, Graczyk Marceli, Gwiazda Piotr, Kaczmarek Klaudiusz, Kowalewski Konrad, Krukowski Grzegorz, Nadstawny Kryspin, Ostrowski Mateusz, Serowik Kacper, Spirydon Marcin, Świerżewski Sebastian, Wieremiejczyk Konrad, Gofron Piotr - asystent.
 
 
Opiekunami zwycięskiej drużyny są nauczyciele w-f : Waldemar Cybul, Tomasz Mikłasz i Tomasz Szewczak
 
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim.
 
Wyniki wszystkich meczy:
Mrągowo – Nidzica 1 : 1
Ełk – Gołdap 1 :1
Giżycko – Mrągowo 1 : 2
Nidzica – Ełk 0 : 1
Gołdap – Giżycko 1 : 3
Mrągowo – Ełk 2 : 2
Nidzica – Gołdap 2 : 0
Giżycko – Ełk 0 : 4
Mrągowo – Gołdap 5 : 1
Nidzica – Giżycko 3 : 3
  • Opublikowano: poniedziałek, 26, marzec 2018 20:08
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb