bg

Biegi

Mrągowski Bieg Wiosny

Mrągowo, jako jedno z pierwszych miast w Polsce włączyło się w propagowanie ogólnopolskiej akcji - "Polska Biega" organizowanej w całym kraju od października 2006r.

 

Po sukcesie poprzednich akcji, nasze miasto ponownie postanowiło się włączyć w organizację tegorocznych biegów masowych. Dlatego też zgodnie z założeniem akcji chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców Mrągowa, niezależnie od wieku i kondycji do uczestnictwa w „Mrągowskim Biegu Wiosny” organizowanym w naszym mieście w dniu - 23 maja 2014r.

Patronat nad imprezą w Mrągowie objęła Burmistrz Miasta Mrągowa, zaś patronat nad akcją w całej Polsce objęli: TVP Program 1, Gazeta Wyborcza, Radio RMF.

Bieg organizowany w Mrągowie, odbędzie się w dniu 23 maja 2014r. o godz. 17.00 na Promenadzie przy placu Unii Europejskiej

Szczegółowe informacje o biegu ( regulamin, oświadczenia o stanie zdrowia, zasady startu i inne) są do pobrania poniżej. Koordynatorem akcji z ramienia CKiT jest Waldemar Cybul, u którego można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat biegu – tel. 601628006.

Do zobaczenia na starcie!

dokumenty biegu

  • Opublikowano: środa, 14, maj 2014 09:49
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb