bg

Biegi

II Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy - relacja video

 

Kilkuset biegaczy wystartowało w II Mrągowskim Biegowym Pikniku Wojskowym, który odbył się w Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia. Piknik okazał się świetną okazją do sportowej rywalizacji, ale i promocji sportowego trybu życia.

 

Najmłodsi i ci nieco starsi biegacze mieli do pokonania trasy, w zależności od wieku, od 100 metrów do 10 kilometrów. Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy przyciągnął do Mrągowa rzesze miłośników biegania, wspólnie z ich rodzinami.

 

Na dystansie 10 kilometrów triumfował wśród mężczyzn Paweł Pszczółkowski, któremu ta sztuka udała się już drugi raz z rzędu. Kilkanaście metrów za nim na linię mety wpadł Tomasz Świątkowski, a na trzecim miejscu przybiegł Paweł Grygo. Najlepsze z mrągowian – Mateusz Reszka był 23 w „generalce”, ale pierwszy w klasyfikacji „mrągowskiej”.

 

Wśród kobiet pierwsza linię mety przekroczyła Beata Pokrzywińska z Polic. Drugie miejsce zajęła Maria Wojda, a trzecie Nina Jaremko.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym porozmawialiśmy z uczestnikami i organizatorami II Mrągowskiego Biegowego Pikniku Wojskowego.

 

Tekst i fot. Piotr Piercewicz

 

  • Opublikowano: poniedziałek, 19, sierpień 2013 10:35
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb