bg

Biegi

Klub Biegacza na AmberExpo Półmaratonie Gdańskim

25 października 2015 r. w Gdańsku odbyła się druga edycja AMBEREXPO Półmaratonu Gdańsk. Atestowaną trasą biegnącą po mieście z metą zlokalizowaną w hali przy stadionie PGE Arena pobiegło prawie 3,5 tysiąca zawodników, a wśród nich pięciu przedstawicieli Klubu Biegacza Mrągowo.

Znakomicie w Gdańsku spisali się nasi panowie. Pierwszy z mrągowian, Marek Długosz finiszował z czasem 1:24:44, zajmując 89 miejsce. Mógł on na mecie cieszyć się z poprawionego czasu z pierwszej edycji biegu, co jednocześnie dało mu drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Na 340 pozycji uplasował się Sebastian Lach z czasem 1:33:43, zajmując dobre 24 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

606 miejsce należało do Stanisława Zapadki, który z czasem 1:39:05 uplasował się na drugim miejscu w swojej kategorii.

Kolejne podium należało do Jana Majewskiego, który z czasem 1:39:24 uplasował się na trzecim miejscu w swojej kategorii.

A zawsze uśmiechnięty i radosny Grzegorz Wejkuć zajął 1409 miejsce z czasem 1:48:48.

• Opublikowano: wtorek, 03, listopad 2015 07:44