bg

Inne

Street Event Mrągowo 3run Challenge

Ogólnopolskie zawody parkour i freerunning po raz pierwszy zagoszczą w Mrągowie, w ramach  Street Event Mrągowo 3 RUN Challenge.

 

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 lipca na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami, który powstanie na terenie ekomariny. Start godz.13.00. Wydarzenie realizowane jest przy wsparciu finansowym Miasta Mrągowo.
 
Zawody w Mrągowie będą piątymi z ogólnopolskiego cyklu. Siedemdziesięciu zawodników rywalizować będzie w dwóch kategoriach: stylu i szybkości. Po rundzie kwalifikacyjnej w finałach obydwu kategorii rywalizować będzie 20 najlepszych zawodników.  Zwycięzcę wyłoni pięcioosobowe jury, składające się z doświadczonych i zasłużonych dla polskiej sceny Parkour i Freerunning'u atletów.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto wypełnił formularz. Dlatego na specjalnie przygotowanym torze będzie można zobaczyć nie tylko mężczyzn, ale i Panie oraz młode pokolenie, które z dnia na dzień coraz szybciej pnie się ku górze.

Organizatorzy: MSIS-Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych, Urząd Miejski w Mrągowie, TBS „Karo” Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki, Zespół Szkół nr 1.

  • Opublikowano: wtorek, 08, lipiec 2014 13:38
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb