bg

Inne

Konkurs Ministerstwa Sportu i Turystyki ze wsparciem Urzędu Miasta.

Zachęcam do udziału w ogłoszonym przez Ministra Sportu i Turystyki otwartym konkursie na dofinansowanie projektów dotyczących upowszechniania sportu realizowanych od 1 stycznia do grudnia 2015 r.

 

Urząd Miejski dla Klubów i Stowarzyszeń sportowych z terenu Miasta Mrągowo deklaruje wsparcie w zakresie pokrycia wkładu własnego tj. wymaganych 20 % wartości projektu.


Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, powołane dla prowadzenia działalności w zakresie upowszechniania sportu, które w statucie mają wprowadzony odpowiedni zapis.

Jakie obszary?

W ramach konkursu można zgłaszać m.in. projekty w obszarach: upowszechniania sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych; wspierania organizowanych w Polsce sportowych przedsięwzięć realizowanych w ramach rządowego programu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą", programów aktywności fizycznej osób starszych, wspieranie projektów sportu dla wszystkich realizowanych przez fundacje działające w obszarze kultury fizycznej.

Jaki wkład?

Składane oferty muszą przewidywać udział finansowych środków własnych lub środków finansowych pochodzących z innych źródeł w wysokości co najmniej 20 % całości kosztów realizacji zadania.

Kluby i Stowarzyszania sportowe z terenu Miasta Mrągowo ubiegające się o dofinansowanie w ramach konkursu mogą liczyć na wsparcie finansowe i pokrycie wkładu własnego z budżetu Miasta.

Jakie terminy?

Oferty należy składać do 16 grudnia 2014 r.

Gdzie szukać szczegółowych informacji?

Zaproszenie do udziału w konkursie Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwa Sportu i Turystyki


Ogłoszenie konkursowe oraz pismo w sprawie konkursu.

Zachęcam do zapoznania się z materiałem i podjęcia inicjatywy. Prośbę o wsparcie zadania w zakresie pokrycia wkładu własnego należy zgłaszać do Referatu Strategii, Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej, nr tel. 89 7419041, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Burmistrz Miasta
Otolia Siemieniec

  • Opublikowano: czwartek, 27, listopad 2014 11:47
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb