bg

Inne

Podwórko Nivea - zagłosuj!

Kto nie pamięta wyjątkowych przygód i zabaw na dworze? Karuzele, huśtawki i gra w klasy - co powiecie na tradycyjne zabawy w nowym wydaniu?

Razem z nami możecie sprawić, by takie wyjątkowe, rodzinne miejsce zabaw powstało w Mrągowie.

Urząd Miejski przystąpił do konkursu „Podwórko NIVEA” Rodzinne Miejsce Zabaw, w ramach którego wybudowane zostanie 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski. Inicjatywa ma łączyć pokolenia i nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

W Mrągowie w ramach akcji zgłoszono lokalizację przy ul. Żołnierskiej w pobliżu Boiska Orlik 2012.

Jak głosować?
Codziennie każdy mieszkaniec Mrągowa ma możliwość oddania jednego głosu za pośrednictwem aplikacji na stronie
www.nivea.pl/podworko na lokalizację przy ul. Żołnierskiej, a im więcej głosów tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Ile trwa głosowanie?
Od dnia 1 kwietnia 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r. do godz. 23:59:59 odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony
www.nivea.pl/podworko mająca na celu wyłonienie 20 zwycięskich lokalizacji spośród lokalizacji biorących udział w konkursie.

Od dnia 1 maja 2015 r. do 31 maja 2015 r. do godz. 23:59:59 odbędzie się druga tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko  mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji spośród lokalizacji biorących udział w konkursie.

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania!

Teraz tylko od nas zależy czy na terenie naszego miasta powstanie nowy sygnowany przez NIVEA plac zabaw dla dzieci. Gorąco namawiamy do głosowania!

  • Opublikowano: czwartek, 02, kwiecień 2015 10:31
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb