bg

Inne

Motocrossowa niedziela za nami

W niedzielę 10 maja br. na torze motocrossowym w Mrągowie odbyła się eliminacja Mistrzostw Polski Strefy Północnej, współorganizowana przez Mrągowskie Stowarzyszenie Młodzieży. Impreza udana, kibice obejrzeli wiele interesujących wyścigów, dopisała frekwencja i silna obsada. 

 

 

Wyniki

Klasa MX1C

1 Marek Malczewski WKM Więcbork Honda 50 44 94

2 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno Honda 33 50 83

3 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 44 38 82

................................................................................

4 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 36 40 76

7 Przemysław Raginiak Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Honda 35 33 68

8 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 32 66

9 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 31 34 65

 

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 361

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 327

3 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 299

............................................................................

4 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 251

5 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 246

7 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 208

8 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 204

13 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 143

14 Mariusz Grażewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 123

17 Tomasz Lango Motoklub Orneta 94

19 Przemysław Raginiak Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek 68

 

Klasa MX2C

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork Yamaha 38 50 88

2 Adam Drypa Gdański AutoMotoKlub Yamaha 50 38 88

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno Yamaha 40 44 84

............................................................................

4 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 40 84

5 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 33 35 68

9 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 32 31 63

10 Rafał Farasiewicz Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Kawasaki 28 34 62

15 Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko 24 26 50

 

Klasyfikacja generalna

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork 337

2 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 318

3 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 307

..................................................................................

4 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce 278

8 Rafał Farasiewicz Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek 216

14 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 166

21 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 101

23 Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko 95

29 Szymon Syryca KM Giżycko 68

31 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 58

37 Robert Borkowski KM Giżycko 33

38 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 25

 

Klasa MXB

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 44 44 88

3 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 38 40 78

..............................................................

5 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 38 74

6 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 34 35 69

8 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 33 33 66

 

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 364

2 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 344

3 Paweł Morawski KM Giżycko 281

...................................................................

4 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 280

7 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 240

15 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 78

16 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 74

 

Klasa MX65

1 Olaf  Włodarczak Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub KTM 44 44 88

3 Mikołaj Białecki Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 40 80

.........................................................................

7 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 33 35 68

15 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 25 26 51

 

Klasyfikacja generalna

1 Olaf Włodarczak Gdański AutoMotoKlub 400

2 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub 339

3 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 312

................................................................

7 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 267

23 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 51

 

Klasa MX85

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 50 50 100

2 Wiktor Małecki KM Cross Lublin 44 44 88

3 Konrad Dąbrowski Automobilklub Polski KTM Warszawa 40 40 80

......................................................

9 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 32 32 64

10 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 25 61

12 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 28 31 59

 

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 378

2 Maksymilian Nikiel PSM OFF ROAD Białystok 283

3 Kacper Majowicz PSM OFF ROAD Białystok 263

.......................................................................

4 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 241

6 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 226

7 Jan Gołąbek Gdański AutoMotoKlub 221

16 Kajetan Florczak AMK Drwęca Ostróda 119

23 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 59

27 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 23

 

Klasa MX 2 Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 44 50 94

2 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 44 94

3 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 40 4080

............................................................................

4 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 38 38 76

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 35 36 71

9 Mateusz Dydziński WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 32 32 64

 

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 375

2 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 327

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 318

..................................................................................

4 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 280

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 278

7 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 223

11 Mateusz Dydziński WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 120

13 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

16 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 63

 

MX Kobiet

1 Karolina Liszewska KM Cross Lublin 50 50 100

2 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 44 44 88

 

Klasyfikacja generalna

1 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński 212

2 Karolina Liszewska KM Cross Lublin 200

3 Izabela Świderek AMK Drwęca Ostróda 184

 

MX Open

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Yamaha ZEM Racing Team 50 50 100

2 Maciej Więckowski KM Cross Lublin 44 44 88

3 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Suzuki 40 36 76

..............................................................

5 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda ZEM Racing Team 38 34 72

8 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 33 67

10 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 33 31 64

 

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin ZEM Racing Team 288

2 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX WINDEX Andrzej Aszyk TEAM 260

3 Mateusz Tkaczyk LKS Jastrząb Lipno 251

.............................................................................

4 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 243

5 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek 236

6 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 228

9 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 205

27 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 19

 

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 44 50 94

2 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM 50 44 94

3 Adam Nowacki WKM Więcbork Suzuki 40 40 80

..............................................................................

4 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 38 38 76

5 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn KTM 34 36 70

6 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta Suzuki 33 35 68

7 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 35 33 68

9 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn Suzuki 32 31 63

10 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn KTM 36 27 63

11 Dariusz Szymański KM WIRA Bartoszyce KTM 30 32 62

12 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn Kawasaki 28 30 58

14 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 27 28 55

 

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 338

2 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 294

3 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 293

................................................

5 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 275

7 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 251

9 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 195

10 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 179

11 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 163

12 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 160

13 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 146

18 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 99

  • Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015 13:12
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb