bg

Inne

Cross Trening. O co w nim chodzi?

Cross Trening jest programem kondycyjnym. Został zaprojektowany tak aby wywołać jak najszerszą reakcję adaptacyjną. Cross-Trening nie jest specjalnym programem fitness, ale celową próbą zoptymalizowania fizycznych właściwości w każdym z dziesięciu głównych celów fitnessu.

Są to: układ krążenia, wydolność oddechowa, wytrzymałość, siła, elastyczność, zwinność, szybkość, koordynacja, równowaga, dokładność.

Cross Trening powstał, aby wzmocnić wszystkie te fizyczne właściwości, przez to daje możliwość rozwoju całego ciała tracąc nadwagę, a jednocześnie budując siłę i kondycję. Jednym z celów jest angażowanie w czasie ćwiczeń jak największej ilości mięśni i ścięgien, a ćwiczenia wykonuje się bez przerw między seriami i powtórzeniami.

Grupa "Kaliniak Team Ladies" funkcjonuje od 2 lat i cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Zajęcia prowadzi Tomasz Kalinowski, instruktor z ukończonymi kwalifikacjami Cross Training. Dziewczyny, kobiety, panie podnoszą ciężary, biegają i wykonują szereg różnorodnych ćwiczeń (każdy trening to coś innego) po to, by być silniejszą, wysportowaną i zrzucić zbędne kilogramy.

Trenują również Panowie, którzy nie chcą odstawać od koleżanek. Zajęcia odbywają się codziennie, w okresie wakacyjnym jest promocja!

Więcej info pod numerem telefonu 785-460-432

www.kaliniakteam.pl

 

  • Opublikowano: środa, 24, czerwiec 2015 13:41
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb