bg

Inne

XXXIV Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk na sportowo!

34. Maraton Pływacki o Puchar Burmistrza Miasta Mrągowo oraz Puchar Warmii i Mazur w pływaniu długodystansowym odbędzie się pierwszego dnia (piątek) 34. Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country & Folk w godzinach 11:00-14:30 na jeziorze Czos. Dzień później odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego I Piknik Country Open.

 
Spotykamy się na plaży hotelu Mercure o godzinie 11:00, gdzie w biurze zawodów rozpoczną się zapisy. Sam maraton natomiast wystartuje o godzinie 12:00 i potrwa do 14:30. Dystans 3350 m. Klasa OPEN Kobiet i Mężczyzn.
 
Biorący udział powinni posiadać: aktualną kartę zdrowia, jedno zdjęcie (do karty specjalnej), dokonać opłaty wspisowej w sekretariacie maraton, niepełnoletni - pisemne zezwolenie rodziców (opiekunów).
 
Organizatorzy dla wszystkich zawodników, którym uda się dopłynąć do mety, przewidzieli medale i drobne upominki. Każdy kto tylko ma ochotę może spróbować swoich sił.
 
Drugiego dnia (sobota - 25.07.) razem z Karoliną Bułat, mistrzynią Polski w grze pojedynczej oraz w drużynowych mistrzostwach Polski – zapraszamy na Turniej Tenisa Ziemnego I Piknik Country Open.
 
Turniej rozpocznie się o godzinie 9:30 weryfikacją zawodników, kwadrans później odbędzie się losowanie, a pierwsze mecze wystartują o 10:00. Organizatorzy zapraszają do udziału 16 par mikstowych i deblowych.
 
Turniej odbędzie się nakortach Hotelu Mercure w Mrągowie, na uczestników oprócz emocji sportowych czeka sporo niespodzianek oraz nagrody. Zapisy przyjmowane są do 23 lipca pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
  • Opublikowano: wtorek, 21, lipiec 2015 07:26
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb