bg

Inne

Zaproszenie do Współpracy Gminy Miasto Mrągowo z organizacjami pozarządowymi

Szanowni Państwo, jeżeli planujecie współpracę z Miastem Mrągowo w roku 2016, należy wypełnić i przesłać w terminie do  22 września br. KOMPLET załączonych ankiet.
 
Państwa propozycje posłużą do opracowania „Programu współpracy Miasta Mrągowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”. W przyszłorocznym Programie premiowane będą m.in. działania wynikające ze „Strategii sportu i wolontariatu sportowego SPORT ZMIENIA MRĄGOWO” oraz pomysły angażujące różnorodnych partnerów, realizowane we współpracy, tzw. projekty partnerskie. 
 
Jeśli w Państwa Organizacji, nastąpiły jakieś zmiany, ciekawe wydarzenia, osiągnięcia, proszę  o wypełnienie ankiety informacyjnej. Dane w niej zawarte posłużą do aktualizacji informacji w bazie Stowarzyszeń działających na terenie naszego Miasta, dostępnej w Urzędzie oraz na stronach internetowych www.mragowo.pl i  www.sportzmieniamragowo.pl  
 
Prosimy o rzetelne wypełnienie ankiet, ponieważ zawarte w nich informacje wykorzystujemy w toku pracy Urzędu oraz udostępniamy różnym podmiotom, w celach promocji i rozwoju Państwa Organizacji.
 
Na KOMPLET ANKIET czekamy do 22 września 2015 r., prosimy o przesyłanie ich pocztą tradycyjną, dostarczanie do Urzędu Miejskiego, Sekretariat (pok. 17) lub przesłanie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,. Obie ankiety w wersji elektronicznej dostępne są na stronie www.mragowo.pl oraz na dole artykułu.
 
 
 
 
  • Opublikowano: środa, 16, wrzesień 2015 08:16
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb