bg

Inne

Move Week - Tydzień Ruchu. Najlepsze impreza w twojej okolicy - zagłosuj na wydarzenie Street Sport for All organizowane w Mrągowie!

Zachęć swoją rodzinę i znajomych do „lajkowania” wydarzenia na stronie Tygodnia Ruchu

http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/14   oraz do dzielenia się informacją na Facebooku.

Organizowany w dniach od 7 do 13 października Tydzień Ruchu jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii, która ma pokazać, że ruszać może się każdy niezależnie od wieku, płci, statusu, czy poziomu sprawności fizycznej. Dlatego chcemy żebyś i Ty przyłączył się do tego wydarzenia. Pokażmy jak SPORT ZMIENIA MRĄGOWO.

Podczas Tygodnia Ruchu w Mrągowie odbędą się dwa wydarzenia. Pierwsze, organizowane przez Michała Giersa to Street Sport for All.  Wezmą w nim udział przedstawiciele lokalnej społeczności, którzy rozegrają turniej piłki nożnej ulicznej. Drużyny biorące udział w rozgrywkach  składać się będą z pracowników Urzędu Miasta, CKiT, Straży Pożarnej i Policji, a także Klubu MKS Mrągowia – Budextan Mrągowo, młodzieżowych zespołów osiedlowych, a także przedstawiciele kościołów. W sumie 12 drużyn po 6 osób w składzie.  Dodatkową z atrakcją będzie strzelnica przygotowana przez LOK. Dla dorosłych i niepełnosprawnych będzie przygotowany turniej w BULE - dla młodszych dzieci poniżej 13 lat - LOK przygotuje strzelnicę.

Glosuj na to wydarzenie: http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/14

Drugą imprezą, która odbędzie się w ramach Tygodnia Ruchu, będzie organizowany przez Mariusza Narela sportowy festyn przedszkolaka w ramach Przedszkola Orlika. Podczas imprezy, dzieci wykonywać będą poszczególne konkurencje. Dodatkowo przewidzianych są konkurencje angażujące rodziców  współpracach ze swoimi dziećmi.

Głosuj na to wydarzenie: http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/31.

MOVE Week jest inicjatywą International Sport and Culture Association (ISCA). W Polsce organizatorem projektu jest Think Tank for Sport, za którym stoją cztery instytucje Projekt Społeczny 2012 Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacja v4sport, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Spółka PL.2012+. Koordynacją realizacji przedsięwzięcia zajmuje się Fundacja v4sport.

  • Opublikowano: środa, 11, wrzesień 2013 08:09
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb