bg

Inne

Amatorskie Zawody w wyciskaniu kettlebels

Trójka podopiecznych klubu Kaliniak CROSS Ladies & Gentelmen wziąła udział w amatorskich zawodach. Relacja Tomasza Kalinowskiego.
 
- Trenując Cross Trening jesteśmy sprawni fizycznie pod względem aerobowym, wysiłkowym i tlenowym. Podczas treningu ćwiczymy z użyciem ciężaru własnego ciała ale i również obciążeń zewnętrznych takich jak gryf z obciążeniem, kettlebels.
 
- Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 5 kobiet i 9 mężczyzn. Panie wyciskały jedną ręką kettlerem 10 kg, natomiast panowie 17,5 kg. Jako pierwsza (w wyniku losowania) przystąpiła nasza Agnieszka, która wyrzuciła kettla nad głowę 97 razy, co dało jej IV miejsce wśród Pań. Ania podrzuciła 150 razy. Wynik dał jej I miejsce! Ćwiczenie te wykonywaliśmy po raz pierwszy, więc nie wiedzieliśmy za bardzo jak się do tego zabrać, stąd u naszej Agnieszki mały niedosyt, bo "Chuda" w pewnością pocisnęła by więcej. Wśród Panów, Tomek wycisnął 180 powtórzeń co dało mu III miejsce. Była to bardzo super impreza z miłą atmosferą, gdzie każdy każdego dopingował i pomagał okrzykiem! Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału oraz wszystkim zawodnikom!
 
  • Opublikowano: wtorek, 15, grudzień 2015 14:48
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb