bg

Inne

CF Mrągowo na Medieval Games!

W ubiegły weekend pięcioosobowa reprezentacja CF Mrągowo wzięła udział w trzecich zawodach CrossFit w tym roku. Tym razem najbardziej prestiżowych w Polsce - Medieval Games w Rynie.

Do hotelu Zamek Ryn przyjechała czołówka najlepszych polskich crossfiterów. Aby dostać się na finałowy, dwudniowy turniej należało wziąć udział w eliminacjach online. Finał odbył się w sobotę i niedzielę a każdego dnia do zrobienia były 4 konkurencje.

CF Mrągowo reprezentowało pięć osób, w kategorii OPEN - Sebastian Romańczyk, Maciek Olender, Ania Stolarczyk i Karolina Krysiak a w kategorii ELITE wystartował Maciek Kazmierski.

- Zawody były świetnie zorganizowane z bardzo wymagającymi i przekrojowymi konkurencjami co było wielkim testem dla zawodników. Duże brawa dla naszych zawodników za walkę w każdym treningu i serce jakie wkładali w każdej sekundzie. Zebraliśmy bardzo duże doświadczenie, wyciągamy wnioski, realizujemy plany i powoli szykujemy się do kolejnych eliminacji. Dziękujemy też bardzo licznej ekipie CFM, która wspierała naszych zawodników podczas walki - podsumował występ CF Mrągowo w Rynie Maciek Kazmierski.

                         WYNIKI MĘŻCZYŹNI                                 WYNIKI KOBIETY

fot. CF Mrągowo

  • Opublikowano: piątek, 14, kwiecień 2017 07:36
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb