bg

Inne

CF Mrągowo na zawodach CrossFit Fire in the House

W ubiegły weekend czołowi mrągowscy "crossfiterzy" z CF Mrągowo wzięli udział w zawodach CrossFit Fire in the House w Bydgoszczy.

W kategorii open startowali: Sebastian Romańczyk, Anna Krysiak i Karolina Krysiak a w kategorii Elite - Maciej Kazmierski.

- Niestety Karolina na rozgrzewce doznała drobnej kontuzji i nie rykując pogorszenia zdrowia podjęliśmy decyzję o wycofaniu jej ze startów. Anna Krysiak od początku zawodów walczyła ze słabościami ale walczyła skutecznie, cierpliwie i odrabiała starty, finalnie plasując się na 20. miejscu. Sebastian Romańczyk zaczął bardzo ładnie i przez zawody szedł jak burza ale gdzieś w końcówce przytrafiło mu się parę błędów. Sebastian finalnie zakończył zawody na 7. miejscu. Maciej Kaźmierski, po słabszym pierwszym starcie, poźniej odrabiał straty i kotrowersyjnie, przez niezrozumiałą pukntację (organizatorzy przyznali się do błędu) zakończył zawody na 6-tej pozycji. Zawody uważamy za udane – główne cele wyjazdu do Bydgoszczy to sprawdzenie u zawodników jak przebiega leczenie kontuzji i plan treningowy no i oczywiście pokazanie słabosći, nad którymi trzeba dalej pracować w mrągowskim boxie CF Mrągowo - relacjonuje Maciek Kazmierski, trener CF Mrągowo.

  • Opublikowano: środa, 25, październik 2017 07:46
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb