bg

Inne

CF Mrągowo zdobyło Ełk!

W miniony weekend czołowi mrągowscy crossfiterzy brali udział w zawodach CrossFit organizowanych w Ełku. 

 

Mrągowo reprezentowało 8 osób z klubu CF Mrągowo. Piecioro z nich wystartowało w swoich pierwszych poważnych zawodach - po niespełna roku treningów! 

Głównym celem wyjazdu do Ełku była dobra zabawa i start tzw. nowicjuszy oraz zebranie pierwszego doświadczenia. Zawodnicy CF Mrągowo spisali się na medal!

Wśród panów bezkonkurencyjny okazał się Sebastian Romańczyk, który wygrał wszystkie 4 heat'y (treningi) a w finale udowodnił świetną dyspozycję deklasując konkurencję! Na drugiej pozycji, w swoim pierwszym starcie, uplasował się Daniel Nurczyk a kolejna dwójka zawodników CF Mrągowo stanęła zaraz za podium.

Wśród pań podium wyglądało jeszcze okazalej - zawody zdominowała Ania Krysiak, która rownież wygrała wszystkie 4 heat'y. Tuż za nią uplasowały się Karolina Krysiak i Paula Siwik, oczywiście w swoich debiutanskich startach!

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników każdej z osób, widząc ich ciągły rozwój i postęp oraz radość z tej formy treningu. Kolejne starty już po nowym roku - podsumował Maciek Kazmierski, trener CF Mrągowo.

Drużyna CF Mrągowo, która zdobyła Ełk: Sebastian Romańczyk, Daniel Nurczyk, Tomasz Wrzosek, Kamil Awłasewicz, Anna Krysiak, Paula Siwik, Anika Walkowiak i Karolina Krysiak.

Aby zobaczyć jak CF Mrągowo zdobyło Ełk należy kliknąć w zdjęcie poniżej

  • Opublikowano: wtorek, 28, listopad 2017 07:44
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb