bg

Inne

CF Mrągowo na Adrenaline Team Challenge - relacja

W ubiegły weekend dwie drużyny CF Mrągowo w składach Anna Krysiak i Maciej Kaźmierski oraz Karolina Krysiak i Sebastian Romańczyk wzięły udział w zawodach Adrenaline Team Challenge Vol.III w Grudziądzu.
 
Zawodnicy startowali w drużynach mieszanych dwuosobowych, do wykonania mając 4 WOD-y (w terminologii CrossFit WOD oznacza "workout of the day" czyli trening dnia, będący "konkurencją" na tego typu zawodach).
 
– Zawody potraktowaliśmy jako przetarcie przed kolejnymi występami, złapanie doświadczenia w walce z najlepszymi zawodnikami w Polsce oraz ciekawy start drużynowy. Treningi w Grudziądzu stały na bardzo wysokim poziomie, co cieszyło gdyż naszym celem jest konkurowanie na najwyższym z możliwych poziomów i sprawdzanie samych siebie. Na takich właśnie imprezach poznajemy słabości oraz mocne strony, których analiza pozwala na odpowiednie podejście do założonych planów treningowych przed kolejnymi imprezami, a tych w tym roku jeszcze trochę przed nami. Cieszy mnie zwłaszcza serce i walka naszych dziewczyn ponieważ zawody Adrenaline Team Challenge Vol. III były dla nich trudnym przetarciem – podsumował start Maciek Kaźmierski.
 
Galeria z zawodów Adrenaline Team Challenge Vol. III.
  • Opublikowano: wtorek, 13, luty 2018 14:31
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb