bg

Kolarstwo

Kolarze MSR D.C.M i Szkółki Kolarskiej GLOB-METAL Mrągowo zdominowali wyścig w Prostkach

W minioną niedzielę kolarze MSR D.C.M i Szkółki kolarskiej GLOB – METAL Mrągowo wystartowali w wojewódzkim wyścigu kolarskim MTB, który odbył się w Prostkach. 
 
Był to zarazem pierwszy start w zawodach kolarskich młodych kolarzy szkółki GLOB - METAL MRĄGOWO. We wszystkich kategoriach wiekowych kolarze MSR D.C.M i Szkółki kolarskiej GLOB – METAL Mrągowo stanęli na podium, ze znaczną przewagą wyprzedzając swoich rywali.
 
W najmłodszej kategorii uczniów pierwszych i drugich klas szkół podstawowych, jako pierwszy linię mety minął Szymon Dobrosielski, który na finiszu pokonał zawodnika z Prostek.
 
W kategorii III-IV klas SP najszybszy był Oliwier Daszkiewicz , wyprzedził on Macieja Parzycha , a kolejne miejsca zajęli Hubert Choromański i Jakub Cała.
 
W kategorii V – VI klas SP kolejny raz w tym sezonie wygrał Bartek Nalepa, pokonał on Bartka Samula, który już powoli przyzwyczaja się do drugiego miejsca. Trzeci na mecie zameldował się Jakub Stachelek, który na finiszu pokonał Karola Polewaczyka. Piąte miejsce zajął kolejny zawodnik z Mrągowa Kacper Kodż , a tuż zanim na mecie był jego brat Kacper Kodż.
 
W kategorii V- VI klas SP trzecie miejsce zajęła Marta Ciasnota. W kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt Magda Bladosz była druga , a Kornelia Kodż do mety dojechała na trzecim miejscu.
 
W kategorii open mężczyzn jako pierwszy do mety z duża przewagą dojechał Radosław Parzych.
 
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Mrągowie odebrali piękny puchar za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii drużynowej dla najlepszej szkoły podstawowej zawodów.
 
  • Opublikowano: wtorek, 02, czerwiec 2015 10:18
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb