bg

Kolarstwo

MTB Mazury "Na Granicy Mazur" już w najbliższą niedzielę.

W najbliższą niedzielę 14 sierpnia br. odbedą się wyścigi w ramach MTB Mazury - „Na granicy Mazur” - którego organizatorem jest Stowarzyszenie Luz Grupa.
 
Miasteczko wyścigu usytuowane będzie w miejscowości Gizewo, w ośrodku wypoczynkowym „Siedlisko Gizewo” nad jeziorem Kiersztanowskim. Trasa poprowadzi leśnymi zaułkami w stronę bardzo urokliwie położonej wsi Pasterzewo, gdzie natura nietknięta ręką ludzką zachwyci Was swym pięknem.
 
Niezwykle wymagający kamienisty podjazd z Widryn do Śpiglówki zmęczy nawet wytrawnych górali. Będziecie go wspominać i cieszyć się, że daliście radę go pokonać. Ile razy zależy od tego jaki dystans wybierzecie. Ten etap będzie szybszy niż reszta w cyklu, kilka trudnych podjazdów podkręci rywalizację.
 
Nie zabraknie „odcinków specjalnych". Będzie ciekawy zjazd wąwozem, aż nad sam brzeg jeziora Kiersztanowskiego. Dalej na zawodników czekać będzie widowiskowy podjazd z plaży do Restauracji Siedliska Gizewo, gdzie usytuowana będzie meta. To on rozstrzygnie o zwycięstwie i rywalizacji na etapie.
 
Stań do rywalizacji! Spróbuj czegoś nowego! Wiecej informacji
 
 
  • Opublikowano: czwartek, 11, sierpień 2016 12:15
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb