bg

Kolarstwo

Walka kolarzy o Puchar Burmistrza. Relacja

Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie gościła w minioną sobotę kolarzy startujących w Wyścigu o Puchar Burmistrza Mrągowa. Na starcie stanęło ponad 80-ciu zawodników.

Sobotnie zawody w Mrągowie były jednymi z ostatnich w długim kolarskim sezonie. Walka o Puchar Burmistrza Mrągowa zgromadziła gwiazdy, bo do takich zdecydowanie można zaliczyć reprezentanta Polski Szymona Rekitę, czy naszego rodzimego Patryka Piaseckiego.

Na starcie stanęli kolarze regionu, a także z Kaliningradu, nie zabrakło także oczywiście zawodników z mrągowskich grup kolarskich – Renault Eco2Team, Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego oraz Luz Grupa Mrągowo.

W najbardziej emocjonującym wyścigu elity, szans rywalom na swoim terenie nie dał Patryk Piasecki, któy przyjechał przed Bartoszem Karczmarskim i Tomaszem Madrakiem.

Wyniki:

kategoria - dzieci
1 Ponikowska Amelia    niezrzeszony
1 Daszkiewicz Oliwier    MSR Mrągowo
2 Choromański Hubert    MSR Mrągowo
3 Parzych Maciej    niezrzeszony

kategoria - żak
1 Nalepa Bartosz    MSR Mrągowo
2 Samul Bartosz    MSR Mrągowo
3 Reginia Sebastian    MSR Mrągowo
4 Kurta Szymon    MSR Mrągowo
5 Prokhorov Vladislav    Diusz 8 Rosja - Kaliningrad
6 Janecki Gabriel    niezrzeszony
7 Mazurek Nikodem    MSR Mrągowo
8 Wiatrow Filip    MSR Mrągowo
9 Burczak Krystian    LKK Warmia Biskupiec

kategoria - młodzik
1 Szałachowski Wojciech    MSR Mrągowo
2 Kozikowski Kacper    LUK kolarski Ełk
3 Chodań Maciej    LKK Warmia Biskupiec
4 Łysak Dawid    LKK Warmia Biskupiec
5 Fiedorowicz Sebastian    TK Masters Giżycko
6 Przyborowski Hubert    MSR Mrągowo
7 Kmiołek Krystian    LKK Warmia Biskupiec

kategoria - młodziczka
1 Jaskulska Marta    LKK Warmia Biskupiec
2 Niedźwiecka Kamila    WMKS Olsztyn
3 Wieremiejczyk Kamila    WMKS Olsztyn

kategoria - junior młodszy    
1 Kostrubski Paweł    LKK Warmia Biskupiec
2 Burczak Dawid    LKK Warmia Biskupiec
3 Kaczmarek Krzysztof    LKK Warmia Biskupiec
4 Rajch Bartłomiej    MSR Mrągowo
5 Przybylski Dawid    niezrzeszony
6 Nalepa Michał    MSR Mrągowo
7 Balcer Bartlomiej    LKK Warmia Biskupiec
8 Gosko Michał    LUK Kolarski Ełk
9 Romaniuk Jakub    MSR Mrągowo
10 Długokęcki Miłosz    MSR Mrągowo
11 Piekara Arkadiusz    BKK Rant Bartoszyce
Dołżycki Bartek    MSR Mrągowo - d

kategoria - juniorka młodsza
1 Bałdyga Magda    LUK Kolarski Ełk
2 Kamieniecka Maria    MSR Mrągowo
3 Stańczak Patrycja    LKK Warmia Biskupiec
4 Zysk Natalia    MSR Mrągowo
5 Kuszyńska Lidia    LUK Kolarski Ełk
Wawer Łucja    LUK Kolarski Ełk - d

kategoria - junior
1 Chudek Dawid    LUK Kolarski Ełk
2 Daniel Arkadiusz    MSR Mrągowo
3 Pachucki Mateusz    LKK Warmia Biskupiec
Nałysnyk Michał    BKK Rant Bartoszyce - d

kategoria - juniorka
1 Wróbel Magdalena    WMKS Olsztyn
2 Kmiołek Klaudia    LKK Warmia Biskupiec

kategoria - elita
1 Piasecki Patryk    ALGIDA Kross CR Olsztyn
2 Karczmarski Bartosz Renault Eco2 Team
3 Madrak Tomasz    niezrzeszony
4 Rutkowski Kamil    Renault Eco2 Team
5 Stańczyk Tomasz    Renault Eco2 Team
6 Cała Arkadiusz    LUZ Grupa Mrągowo
7 Janecki Robert    Renault Eco2 Team
8 Skalski Tomasz    Renault Eco2 Team
Reginia Łukasz    MSR Mrągowo - d
Żarnoch Wojciech    MSR Mragowo - d
Rekita Szymon    LKK Warmia Biskupiec - d

kategoria - masters
1 Gadomski Mariusz    BKK Rant Bartoszyce
2 Markowski Rafał    LUZ Grupa Mrągowo

kategoria - masters amator
1 Pisiołek Krzysztof    niezrzeszony

 

  • Opublikowano: wtorek, 22, październik 2013 08:12
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb