bg

Piłka nożna

Atrakcje dla kibiców podczas meczu Mrągowii z Granicą!

Piłkarze Mrągowii w najbliższą sobotę wrócą do walki o ligowe punkty w IV lidze. Klub z okazji pierwszego wiosennego meczu przygotował sporo niespodzianek dla kibiców, którzy pojawią się w sobotę na Stadionie Miejskim w Mrągowie. 

Przeciwnikiem Mrągowii będzie doskonale znany rywal czyli Granica Kętrzyn. Początek meczu o godzinie 14:00!

Na wszystkich, którzy w sobotę pojawią się na meczu Mrągowii z Granicą Kętrzyn będą czekały niespodzianki. Będzie można wziąć udział w konkursach przygotowanych przez klub. Dodatkowo każdy z kibiców, który zakupi bilet wstępu na spotkanie, weźmie udział w losowaniu cennych nagród, między innymi specjalnej pamiątkowej koszulki przygotowanej przez klub na to spotkanie.

Dla najmłodszych na dolnej płycie stadionu zostaną przygotowane specjalne animacje, które będą prowadzone przez całe spotkanie. Dodatkowo wszyscy najmłodsi kibice będą mogli także pomalować twarze w klubowych czarno-żółtych barwach.

Spotkanie uświetni występ Orkiestry Dętej Mrongovia, a piłkarze wyjdą na boisko razem z najmłodszymi wychowankami mrągowskiego klubu. Wiele atrakcji zależy oczywiście od pogody, ale według aktualnych prognoz, ta nie zawiedzie.

– Wychodzimy z inicjatywą do naszych kibiców, których serdecznie zapraszamy w sobotę na nasze pierwsze ligowe spotkanie w 2015 roku. Przeciwnik dobrze znany, chcemy dobrze zacząć wiosnę nie tylko tworząc dobrą atmosferę wokół spotkania, ale także sportowo, grając w sobotę o komplet punktów – mówi Przemysław Witkowski, prezes MKS Mrągowia.

Każdy kibic będzie mógł się także zaopatrzyć w klubowe szaliki oraz proporce, które będą do kupienia w klubowym budynku. Na wszystkich będzie czekał gorący posiłek.

Cena biletu wstępu na to spotkanie wynosi 5 złotych, kobiety i dzieci tradycyjnie wchodzą za darmo!

W organizację atrakcji przygotowanych na spotkanie Mrągowii z Granicą włączyli się: Urząd Miejski w Mrągowie, Bank BPH Oddział w Mrągowie, MSIS, Service Pack, Kebab House oraz firma Szok Marcin Szok.

Serdecznie zapraszamy! Sobota - 28 marca - godzina 14:00!

 

  • Opublikowano: wtorek, 24, marzec 2015 13:30
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb