bg

Piłka nożna

Oddaj głos na 10 Twarzy Mrągowii! 50 lat tradycji… Bądź jej częścią!

Dokładnie 50 lat temu, w 1966 roku powstał Zakładowy Klub Sportowy Metalowiec, którego spadkobiercą jest obecny MKS. Jedną z najważniejszych inicjatyw jubileuszowych będzie wybór „10 Twarzy Mrągowii”, którego dokonają mieszkańcy Mrągowa. 
 
Uruchamiamy II etap plebiscytu czyli głosowanie dotyczące wyboru 10-ciu najbardziej zasłużonych dla klubu osób – „10 Twarzy Mrągowii”. Tego wyboru dokonają oczywiście mieszkańcy Mrągowa!
 
„10 Twarzy Mrągowii” poznamy podczas obchodów jubileuszowych, które planowane są na koniec czerwca. Będzie to wydarzenie dużej rangi i już teraz wiadomo, że Stadion Miejski w Mrągowie, arena obchodów jubileuszowych, przyciągnie wielu byłych zawodników, trenerów, działaczy, sponsorów i wszystkich, którzy w ciągu dziesięcioleci związani byli z działalnością klubu.
 
Zasady głosowania:
1. Każda zainteresowana osoba może oddać głos za pośrednictwem formularza on-line
 
2. Każda osoba oddaje głos jednorazowo wypełniając i wysyłając formularz on-line w terminie do 10.06.2016 roku. (konieczne jest podanie imienia, nazwiska, kontaktowego numeru telefonu oraz kontaktowego adresu e-mail). Każdy głosujący wybiera po jednej osobie w trzech kategoriach: Nominowani działacze i sponsorzy, Nominowani zawodnicy, Nominowani trenerzy
 
3. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas imprezy z okazji 50lecia Klubu, która odbędzie się 25.06.2016 roku, na Stadionie Miejskim, o godzinie 14:00. W gronie 10 wyróżnionych osób znajdą się: 
- Nominowana osoba z największą ilością zebranych głosów spośród wszystkich osób nominowanych we wszystkich kategoriach, 
- 3 Nominowani działacze i sponsorzy z największą ilością oddanych głosów, 
- 3 Nominowani trenerzy z największą ilością oddanych głosów,
- 3 Nominowani zawodnicy z największą ilością oddanych głosów.
 
4. Każda osoba, która odda głos weźmie udział w losowaniu nagród. Główna nagroda to bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym R-Gol, dodatkowo 6 wylosowanych osób otrzyma upominki wartości 50 zł każdy. Losowanie i przekazanie głównej nagrody oraz upominków odbędzie się po ogłoszeniu wyników głosowania 25.06.2016 roku, na Stadionie Miejskim.
 
 
 
  • Opublikowano: poniedziałek, 23, maj 2016 12:10
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb