bg

Piłka nożna

Otwarcie boiska!

Przy Szkole Podstawowej nr 1 powstaje nowe boisko sportowe, którego fundatorem jest firma FedEx, światowy potentat branży kurierskiej. W najbliższy czwartek zaplanowano uroczyste otwarcie obiektu!

 
Budowa boisk sportowych jest częścią programu społecznego FedEx, realizowanego we współpracy z partnerami społecznymi, m.in Fundacją UEFA oraz organizacjami pozarządowymi Streetfootballworld i Młodzieżowym Stowarzyszeniem Inicjatyw Sportowych. W ramach tejże współpracy udało się wykonać nowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 1, mieszczącej się na ulicy Bohaterów Warszawy.
 
Uroczyste otwarcie boiska zaplanowano na 31 sierpnia na godzinę 15:00. Wydarzenie uświetni swoją obecnością m.in. Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant Polski, który poprowadzi specjalną sesję treningową Football3. Jest to innowacyjna metodologia, która kładzie nacisk na zasady fair play, komunikację i dialog pomiędzy drużynami. Zapraszamy również do udziału w turnieju piłkarskim FedEx Football3. Uczestnicy będą mogli również zrobić sobie zdjęcie z pucharem – nagrodą za zwycięstwo w Lidze Europy UEFA.
 
 
źródło: mragowo24.info
 
  • Opublikowano: środa, 30, sierpień 2017 12:02
  • AddThis Social Bookmark Button
fb
fb